Рішення ради

 

                                                                

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                            ХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                  Р І Ш Е Н Н Я

 04 листопада 2016 року                    с. Майданецьке                       № 11-1/VІІ

 

Про виконання сільського

бюджету за дев»ять місяців 2016 року

 

         Заслухавши та обговоривши звіт головного бухгалтера сільської ради Лисоконь М.К. про виконання сільського бюджету за дев»ять місяців 2016року, врахувавши висновок постійної комісії сільської ради з питань планування бюджету і фінансів, сільська рада відмічає, що протягом звітного періоду виконкомом сільської ради, установами комунальної власності проводилась робота по виконанню бюджету, поліпшенню соціально – економічної ситуації в населених пунктах. За дев»ять місяців 2016 року до сільського бюджету надійшло 2245606 грн., з них 2056239 грн. – кошти загального фонду. В тому числі податкові та неподаткові надходження – 1732410грн., при уточненому плані за дев»ять місяців 1277059грн.(перевиконання 455351грн.), міжбюджетні трансферти, які надані з районного бюджету на утримання установ культури, дошкільного навчального закладу в сумі 323569 грн. Кошти спеціального фонду за  дев»ять місяців 2016рокунадійшли в сумі 189367 грн.Видатки сільського бюджету проведені: по загальному фонду -1931916грн.при плані 2404505грн.   (80,35%), по спеціальному  фонду – 211336грн. Керуючись статтею 80 Бюджетного кодексу України, пунктом 23 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в  Україні ”, за погодженням постійної комісії сільської ради з питань планування бюджету і фінансів,  з метою забезпечення виконання завдань щодо мобілізації фінансових ресурсів до сільського бюджету та підвищення ефективності використання бюджетних коштів,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

       1.Затвердити звіт про виконання сільського бюджету за  дев»ять місяців 2016 рокупо загальному фонду по доходах  в сумі2056239грн., по видатках – 1931916грн., з перевищенням доходівнад видатками в сумі124323грн., по спеціальному фонду по доходах –189367 грн., по видатках у сумі –211336грн., з перевищенням  видатків над доходами  в сумі 21969грн.

      2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                                  М.Капериз


 

                                 МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                  ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                        ХІ  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                   

                          Р І Ш Е Н Н Я

 

  • листопада 2016 року                  с.Майданецьке                     №11-2/УІІ

 

Про надання субвенції районному бюджету

длявиконання  районної Програми 

підтримки державної політики у сфері

казначейського обслуговування бюджетних

коштів у Тальнівському  районі на 2016-2017 роки

   

     Розглянувши лист Управління Державної казначейської служби України у Тальнівському  районі Черкаської області від  29.09.2016року вих.№01-11/828, відповідно до  Програми  підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Тальнівському  районі на 2016-2017 роки, затверджену рішенням Тальнівської районної ради від  23.09.2016 № 9-5/VII, керуючись ч.2 статті 85,  статтями   91, 93, 101 Бюджетного кодексу України, статтею   65 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

        1. Надати субвенцію районному бюджету длявиконання  районної Програми  підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Тальнівському  районі на 2016-2017 роки в частині забезпечення Управління Державної казначейської служби України у Тальнівському  районі Черкаської області розрахунково-касового обслуговування розпорядників коштів, складання та формування звітності про його виконання через систему електронних платежів Національного банку України  шляхом впровадження системи дистанційного обслуговування     сумі 5000 грн.(п»ять тисяч грн.00коп.) за рахунок  перевиконання дохідної частини загального фонду сільського  бюджету за умови відсутності заборгованості  бюджету за захищеними статтями видатків.

          2.  Головному бухгалтеру сільської ради, при внесенні змін до бюджету,   передбачити видатки у сільському бюджеті  для  надання субвенції районному бюджету згідно пункту 1 цього рішення.

          3. Уповноважити сільського голову,  на підставі цього рішення,  рішення про внесення змін до  сільського бюджету та укладеного  договору   здійснити передачу   коштів  між місцевими бюджетами.

          4.  Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

планування, бюджету та фінансів.

 

 

 

Сільський голова                                                                     М.Капериз                           


МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           ХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

04 листопада 2016року                            с.Майданецьке                      №11-3/УІІ

 

Про надання субвенції районному бюджету на виконання заходів  районної  програми «Забезпечення виконання вироків суду відносно осіб засуджених до покарань не пов»язаних з позбавленням волі, відповідно до вимог кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки»

 

        Розглянувши лист Тальнівського районного сектору кримінально - виконавчої інспекції від 29.07.2016р. №1017/18, з метою належного виконання судових рішень та реалізації заходів районної програми «Забезпечення виконання вироків суду відносно осіб засуджених до покарань не пов»язаних з позбавленням волі, відповідно до вимог кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки», керуючись статтями 93, ст.101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Надати субвенцію районному бюджету на виконання заходів районної  програми «Забезпечення виконання вироків суду відносно осіб засуджених до покарань не пов»язаних з позбавленням волі, відповідно до вимог кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки» в сумі 2000,00 грн. (дві тисячі грн.. 00 коп.).

          2.  Головному бухгалтеру сільської ради при внесенні змін до бюджету,   передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок перевиконання прибуткової частини бюджету для реалізації заходів районної програми «Забезпечення виконання вироків суду відносно осіб засуджених до покарань не пов»язаних з позбавленням волі, відповідно до вимог кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки» в сумі 2000,00 грн. (дві тисячі грн.. 00 коп.).

         3. Уповноважити сільського голову,  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

        4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

планування, бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                               М.Капериз


МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           ХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

04 листопада 2016року                   с.Майданецьке                      №11-4/УІІ

 

Про надання субвенції районному бюджету на виконання  районної комплексної програми «Турбота  2015-2020роки» для  налагодження безперебійного прийому громадян з питання надання субсидій

 

 

        Розглянувши лист  Тальнівської районної державної адміністрації від 21.09.2016р.  № 805/01-17, з метою реалізації районної комплексної програми «Турбота  на 2015 -2020роки» в частині  покращення обслуговування та забезпечення  безперебійного прийому громадян з питань надання житлових субсидій, керуючись статтями 93, ст.101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Надати субвенцію районному бюджету на виконання  районної  програми «Турбота  на 2015-2020роки» в частині покращення обслуговування та забезпечення безперебійного прийому громадян та  уповноваженої особи Майданецької сільської ради з питань оформлення житлових субсидій, для налагодження чіткої системи та організації роботи з даного питання (для придбання канцтоварів, комп»ютерів, принтерів, заправки картриджів,блоків безперебійного живлення, збільшення штатних одиниць) в сумі 2000 (дві тисячі) грн.

 

          2.  Головному бухгалтеру сільської ради, при внесенні змін до бюджету,   передбачити видатки у сільському бюджеті для реалізації районної комплексної програми «Турбота  2015-2020роки» в частині покращення обслуговування та забезпечення безперебійного прийому громадян та  уповноваженої особи Майданецької сільської ради з питань оформлення житлових субсидій (для придбання канцтоварів, комп»ютерів, принтерів, заправки картриджів,блоків безперебійного живлення, збільшення штатних одиниць) в сумі 2000 (дві тисячі)грн.

 

 

 

 

 

         3. Уповноважити сільського голову,  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

 

        4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

планування, бюджету та фінансів.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                        М.Капериз


                                                             

 

                                   МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                  ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                       ХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                     РІШЕННЯ  

 

 04 листопада2016 року                   с.Майданецьке                   №11-16/УІІ

 

Про надання субвенції районному бюджету  для  Майданецької амбулаторії ЗПСМ  на придбання медикаментів та медичних виробів

 

        Розглянувши лист головного лікаря Тальнівської  ЦРЛ від 10.06.2016 №731-с  з проханням  виділити  субвенцію  на заробітну плату та матеріальну допомогу  працівникам Майданецької амбулаторії ЗПСМ в сумі 56 900, 00 грн., керуючись ч.7  статті 78, статтями  93, 101 Бюджетного кодексу України,  статтями 28 та 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

                1. Надати субвенцію районному бюджету для виплати заробітної плати та матеріальної допомоги  працівникам  Майданецької амбулаторії ЗПСМ на в сумі 56 900, 00  (п»ятдесят шість тисяч дев»ятсот грн. 00 коп.) гривень.

          2.  Головному бухгалтеру сільської ради  при внесенні змін до бюджету,   передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку для виплати заробітної плати та матеріальної допомоги  працівникам  Майданецької амбулаторії  загальної практики сімейної медицини в сумі 56 900, 00  (п»ятдесят шість тисяч дев»ятсот грн. 00 коп.) гривень.

         3. Уповноважити сільського головку,  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

       4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

планування, бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                     М.Капериз

 


                                                             

 

                                   МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                   ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                        ХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                            Р І Ш Е Н Н Я

04 листопада 2016 року             с. Майданецьке                     №11- 6/VІІ

 

Про внесення змін до рішення сільської ради

від 24.12.2015р. № 3-17/УІІ “ Про сільський

бюджет на 2016 рік ” із врахуванням змін,

внесених рішенням сільської ради

від 15.01.2016 №4-12/VІІ, 16.02.2016 №6-4/УІІ,

від 19.04.2016 №7-12/УІІ, від 16.05.2016 №8-1/УІІ,

від 08.07.2016 №9-8/УІІ, від 15.09.2016 №10-5/УІІ

 

 

         Заслухавши інформацію сільського голови Капериза М.В. “Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 24.12.2015 року № 3-17/УІІ “Про сільський бюджет на 2016 рік”, із врахуванням змін внесених рішенням сільської ради від 15.01.2016  №4-12/VІІ, від 16.02.2016 №6-4/УІІ, від 19.04.2016 №7-12/УІІ, від 16.05.2016 №8-1/УІІ,від 08.07.2016 №9-8/УІІ,від 15.09.2016 №10-5/УІІ,  врахувавши висновок постійної комісії сільської ради з питань планування бюджету та фінансів, пропозиції депутатів по її обговоренню, керуючись Законом України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», ст. 78 п. 7 Бюджетного кодексу України, підпунктом 23, частини 1, статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада       

 

ВИРІШИЛА:

 

   1.Збільшити прибуткову частину бюджету на суму 406526 гривень, в т.ч. по коду 14040000 «Акцизний податок з реалізації суб»єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» на суму 3210 гривень, по коду 18010200 «Податок на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки,сплачений фізичними особами,які є власниками об»єктів житлової нерухомості» на суму 792 гривні, по коду 18010300 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об»єктів нежитлової нерухомості» на суму 6356 гривень, по коду 18010600 «Орендна плата з юридичних осіб» на суму 274178 гривень,  по коду 18010900 «Орендна плата з фізичних осіб» на суму 33003 гривні, по коду 18050300»Єдиний податок з юридичних осіб» на суму 2010 гривень, по коду 18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб» на суму  83990 гривень, по коду 18050500 «Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків» на суму 2936 гривень,  по коду 21081100 « Адміністративні штрафи та інші санкції» на суму 51 гривня.

    2.Внести зміни до рішення сільської ради від 08.07.2016 року № 9-8/УІІ «Про  внесення змін до рішення сесії сільської ради від 24.12.2015 року №3-17/УІІ “Про сільський бюджет на 2016 рік”,  із врахуванням змін, внесених рішенням сільської ради від 15.01.2016 №4-12/УІІ, від 16.02.2016 року №6-4/УІІ, від 19.04.2016 №7-12/УІІ, від 16.05.2016 №8-1/УІІ,  а саме:

    2.1 У пункті 2 підпункту 2.1 доходи сільського бюджету цифру  2102853,33 замінити цифрою 2514015,75,  цифру 1988276 замінити цифрою 2394802, цифру 114577,33 замінити цифрою 119213,75.              

    3.Внести зміни до рішення сільської ради від 15.09.2016 року №10-5/УІІ «Про внесення змін, спрямування частини вільного залишку бюджетних коштів до рішення сесії сільської ради  від 24.12.2015 року №3-17/УІІ “Про сільський бюджет на 2016 рік”, від 15.01.2016 №4-12/УІІ, від 16.02.2016 №6-4/УІІ, від 19.04.2016 №7-12/УІІ, від 16.05.2016 № 8-1/УІІ, від 08.07.2016 №9-8/УІІ,  а саме:

    3.1 У пункті 2 підпункту 2.1 видатки сільського бюджету цифру  2992808,49  замінити цифрою 3401222,75, цифру 2749302  замінити цифрою 3155828 ,  цифру 243506,49  замінити цифрою  245394,75.                     

    3.2  У пункті 2 підпункту 2.2  цифру 2992808,49 замінити цифрою 3401222,75,  цифру 2749302 замінити цифрою 3155828,  цифру 243506,49 замінити цифрою 245394,75.               

    4. Перенести кошти по КФК 110201  з  КЕКВ 2111  на КЕКВ 2210 в сумі 4700 гривень, з КЕКВ 2120 -  1034 гривні в т.ч. на КЕКВ 2210 958 гривень, на КЕКВ 2240 - 76 гривень.

    5. Перенести кошти по КФК 110204  з  КЕКВ 2111 на КЕКВ 2210 в сумі 10170 гривень, з КЕКВ 2120 на КЕКВ 2210 в сумі 1830 гривень.

    6. Перенести кошти по КФК 100203  з  КЕКВ 2240 на КЕКВ 2210 в сумі  10000 гривень.

    7. Перенести кошти по КФК 170703  з  КЕКВ 2210 на КЕКВ 2240 в сумі 40000 гривень.

    8. Перенести кошти по КФК  240601 по КЕКВ 2240 в сумі 1725 гривень  з грудня місяця на листопад місяць.

   9.Бухгалтеру сільської ради Лисоконь М.К. внести відповідні зміни по окремих позиціях у додатках 1,  3 до рішення сільської ради від 15.09.2016 року № 10-5/УІІ Про внесення змін, спрямування частини вільного залишку бюджетних коштів,  до рішення сесії сільської ради №3-17/УІІ від 24.12.2015р.»Про сільський бюджет на 2016 рік», із врахуванням змін внесених рішення сесії сільської ради від 15.01.2016 №4-12/УІІ, від 16.02.2016 №6-4/УІІ, від 19.04.2016 № 7-12/УІІ, від 16.05.2016 №8-1/УІІ, від 08.07.2016 №9-8/УІІ.

     Сільський голова                                                         М.Капериз


                                                                

 

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                     ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           ХІ  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                               Р І Ш Е Н Н Я

 

04 листопада 2016 року                 с. Майданецьке                       № 11-7/УІІ

 

Про внесення змін у рішення сільської ради

від 24.12.2016 №3-20/УІІ «Прозатвердження 

штатного розпису апарату сільської ради та її

виконавчих органів на 2016 рік

 

         Розглянувши пропозицію сільського голови Капериза М.В. щодо внесення змін у штатний розпис дошкільного навчального закладу «Веселка», керуючись підпунктом 5, частини 1, статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до штатного розпису дошкільного навчального закладу «Веселка», а саме – вивести на період  опалювального періоду 2016 – 2017 років з 17.10.2016 року по 15.04.2017року посаду нічного сторожа, а ввести  посаду кочегара дошкільного навчального закладу до закінчення  опалювального періоду.

 

  1.  Головному бухгалтеру  Лисоконь М.К привести штатні розписи у    

відповідність до даного рішення.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову.

 

 

 

 

 

 

     Сільський голова                                                                          М.Капериз 

 


                                                               

 

    МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ

 

                                                 Р І Ш Е Н Н Я

04 листопада 2016 року                    с. Майданецьке                 № 11 -8/VIІ

 

Про надання одноразової матеріальної

допомоги гр. Плахотному Б.М.

на лікування дружини

 

         Заслухавши інформацію сільського голови Капериза М.В., розглянувши звернення Плахотного Бориса Миколайовича про надання йому одноразової матеріальної допомоги на лікування його дружини Плахотної Тетяни Олексіївни, як онкохворої, що потребує хірургічного втручання і перебуває на обліку в Черкаському онкодиспансері та надані матеріали (довідки з лікарні,  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, довідка про проживання, копія паспорта, ідентифікаційного номера), відповідно рішення сільської ради №3-8/УІІ від 24.12.2015 «Про сільську Програму «Турбота» на 2016 -2017 роки та план заходів і  кошторис витрат з її реалізації на 2016 рік» із внесеними змінами від 19.04.2016 №7-5/УІІ, врахувавши висновок комісії сільської ради з питань планування бюджету та фінансів, пропозиції депутатів по її обговоренню, керуючись ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1.Надати Плахотному Борису Миколайовичу,1963року народження, жителю с.Майданецького, який мешкає за адресою: вул. Героїв, буд.11А в с.Майданецьке Тальнівського району Черкаської області,  одноразову грошову допомогу в сумі 10000гривень (десять тисяч грн.00коп.)  для проведення хірургічного оперування його дружини Плахотної Тетяни Олексіївни,1961року народження,  в Черкаській обласній лікарні, відповідно сільської програми «Турбота» на 2016-2017 роки.

 

         2.Головному бухгалтеру сільської ради Лисоконь М.К. виплатити одноразову грошову допомогу згідно пункту 1 даного рішення.

 

          3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова                                                                           М.Капериз


МАЙДАНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

              ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                     ХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  

                  Р І Ш Е Н Н Я

 

    04 листопада  2016 року            с.Майданецьке                       №11-9/УІІ

   

Про третю особу, уповноважену

на складання та  підписання довідок, що видаються виконавчим комітетом сільської ради,   суб’єктам відповідальності за корупційні правопорушення

       Відповідно до Законів України «Про запобігання корупції», «Про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», наказу Міністерства праці та соціальної політики України № 204 від 22.07.2003 «Про затвердження форми Декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, та довідки про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку осіб», керуючись статтею 40, пунктом 2 частини другої статті 52, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою попередження  корупційних правопорушень щодо конфлікту інтересів, сільська рада 


ВИРІШИЛА:

 

    1.Уповноважити  Бабій Тамару Миколаївну  - заступника сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради  бути третьою особою при складанні  та підписанні довідок, що видаються виконавчим комітетом сільської ради  суб*єктам відповідальності за корупційні правопорушення та їх близьким особам.

     2. Взяти до відома, що :

    2.1. згідно з пунктом 1) статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», суб’єктами, на яких поширюються дія цього Закону, є

особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі :

 -  депутати місцевих рад, сільські  голови;

 -  посадові особи місцевого самоврядування;

     2.2. особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у своїй діяльності мають суворо дотримуватись розділу  V

«Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» Закону України «Про запобігання корупції».    

     3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову.

 

 

     Сільський голова                                                                      М.Капериз

 


                                                                

 

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                         ХІ  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

                                                   Р І Ш Е Н Н Я                                                                                                                                                  

 

  04 листопада 2016 року                  с.Майданецьке                     №11-10/УІІ

   

Про розгляд листа  відділу містобудування

та житлово-комунального господарства

Тальнівської райдержадміністрації щодо

можливості  виділення  коштів на

придбання дорожно-будівельної техніки

та передачу її в користування облавтодору                                                   

 

   Розглянувши лист відділу містобудування  та житлово-комунального господарства Тальнівської райдержадміністрації від 21.10.2016 № 01-18/108

щодо виділення коштів із сільського бюджету  на придбання дорожньо-будівельної техніки для забезпечення безпеки руху в осінньо-зимовий період та передачі її в користування облавтодору, сільська рада відмічає, що  відповідно до підпункту "в" пункту 10 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України із місцевих бюджетів можуть здійснюватись видатки на  будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, а також капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення (як співфінансування на договірних засадах).

    Рішенням  сільської ради від 19.04.2016року№7-6/УІІ затверджено   Програму «Будівництво, реконструкція, ремонт та утримання вулиць і доріг   сіл Майданецьке та Новомайданецьке в 2016 -2017 роках» та передбачено кошти сільського бюджету на  капітальний ( або поточний )  ремонт вулиць і доріг населеного пункту та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення (як співфінансування на договірних засадах).

    Виділення коштів сільського бюджету обласному бюджету   на придбання дорожньо-будівельної техніки для  передачі її в користування облавтодору не передбачені ні Програмою, ні Бюджетним кодексом України.

    Враховуючи вищевикладене та пропозиції депутатів  сільської ради, керуючись статтею 93 Бюджетного кодексу України, статтею 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

ВИРІШИЛА :

 

   1. Вважати не можливим виділення  коштів сільського бюджету  на

придбання дорожно-будівельної техніки та передачу її в користування облавтодору в зв»язку з тим, що  такі  кошти  не передбачені  заходами та  кошторисом  витрат на  виконання Програми   «Будівництво, реконструкція, ремонт та утримання вулиць і доріг   сіл Майданецьке та Новомайданецьке в 2016 -2017 роках».

   2. Копію цього рішення надіслати у відділ містобудування  та житлово-комунального господарства Тальнівської райдержадміністрації.

 

 

Сільський голова                                                                       М.Капериз

                                                  

 

 


                                                               

 

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                             ХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                             Р І Ш Е Н Н Я

 

    04 листопада  2016 року                     с. Майданецьке                 № 11-11 /УІІ

 

Про надання дозволу на

розроблення проекту із землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

на умовах оренди гр. Колєснік Л.П.

 

             Розглянувши заяву гр. Колєснік Любові Петрівни та копію технічного паспорта на житловий будинок, врахувавши висновок постійної комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу,земельних ресурсів,екології,комунального майна,соціального розвитку села, пропозиції депутатів сільської ради, відповідно ст. 12,38,40,93,121,122,123  Земельного Кодексу України, ст..50 Закону України «Про землеустрій», підпунктом 34, частини 1, статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Надати дозвіл на розроблення  проекту із землеустрою щодо відведення

     земельної ділянки  площею  0,08га.,  на умовах оренди гр.Колєснік

     Любові Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,

     господарських будівель та споруд  із земель комунальної власності  

     Майданецької територіальної громади, що відносяться до категорії

     земель –  землі житлової та громадської забудови, з функціональним

     використанням забудовані землі житлової  забудови під одно- та

     двоповерховою забудовою за адресою:      вул. Новоодеська, 28,

     с.Майданецького  Тальнівського     району    Черкаської області.

 

2. Гр. Колєснік Любові Петрівні  розроблений проект землеустрою щодо

    відведення земельної ділянки на умовах оренди надати на затвердження

    сесії  сільської ради.

 

 

 

 

 Сільський голова                                                              М.Капериз


                                                               

 

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                      ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           ХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                                             Р І Ш Е Н Н Я

 

   04 листопада 2016 року                     с. Майданецьке                 №11-12/УІІ

 

Про припинення права користування

 земельною ділянкою

             Розглянувши заяву гр. Колєснік Любові Петрівни та подані документи, врахувавши висновок постійної комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу,земельних ресурсів,екології,комунального майна,соціального розвитку села, пропозиції депутатів сільської ради, відповідно ст. 12,120,121,122,123  Земельного Кодексу України, ст..50 Закону України «Про землеустрій», підпунктом 34, частини 1, статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Припинити право користування земельною ділянкою площею 0,08га по вул. Новоодеська,28, яка була приватизована, але не виготовлено правостановлюючий документ гр.Гриценко Петру Гивовичу у зв»язку з його смертю, після оформлення спадкоємцем на житловий будинок свідоцтва про право на спадщину за законом.

 

2. Визнати таким,що втратило чинність рішення сесії сільської ради від12.05.1995року №3/6 в частині, що стосується гр.Гриценка Петра Гивовича.

 

3.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни в земельно- шнурову книгу сільської ради.

 

 

 

 Сільський голова                                                              М.Капериз

                                                                                                   

 

МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           ХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                                                                                                                                                                                                                               

                                         Р І Ш Е Н Н Я

  04 листопада 2016 року                 с. Майданецьке                    №11-13/УІІ

 

 

Про затвердження проекту

із землеустрою  щодо  відведення

земельної  ділянки гр. Осичнюк Г.Г.

 

            Розглянувши  заяву гр. Осичнюк Ганни Григорівни, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1902га та пропозиції постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки, керуючись  ст.12,122,186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1  статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

  ВИРІШИЛА:

          1.Затвердити проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,1902га кадастровий номер якої 7124086600:03:002:0751 громадянці Осичнюк Ганні Григорівні у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, із земель комунальної власності Майданецької сільської ради, які відносяться до категорії земель – землі житлової та громадської забудови, з функціональним призначенням забудовані землі  під одно- та двоповерховою житловою забудовою, за адресою: 20442 Черкаська область, Тальнівський район, с. Майданецьке, вул. Кугаївська,30.

 

         2.Віднести земельну ділянку площею 0,1902га  до земель комунальної власності Майданецької сільської ради, які відносяться до забудованих земель житлової забудови під одно- та двоповерховою забудовою.

 

        3. Передати гр.Осичнюк Ганні Григорівніу приватну власність земельну ділянку площею 0,1902га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, кадастровий номер 7124086600:03:002:0751, яка знаходиться за адресою:Черкаська область, Тальнівський район, с.Майданецьке, вул. Кугаївська,30.

    

        4.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни в земельно- шнурову книгу  сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                        М.Капериз

               


 

                                МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                 ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                         ХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

                  

                  Р І Ш Е Н Н Я

 

    04 листопада 2016 року                с.Майданецьке                     №11-14/УІІ

   

 Про звіт щодо здійснення державної

 регуляторної політики Майданецькою

 сільською радою в 2016 році

 

        На виконання статті 38  Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" щодо заслуховування щорічного   звіту   сільського голови  про  здійснення  державної  регуляторної політики та оприлюднення його в ЗМІ, , відповідно до статей 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" з метою забезпечення додержання принципів державної регуляторної політики сільською радою, вдосконалення правового регулювання  господарських відносин на території сільської ради та врахувавши пропозиції відповідальної постійної комісії сільської ради з питань планування, бюджету та фінансів,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

    1.Звіт сільського голови щодо здійснення державної регуляторної політики Майданецькою сільською радою в 2016 році взяти до відома (додається).

    2.Виконавчому апарату  сільської ради  продовжити роботу над забезпеченням додержання принципів державної регуляторної політики сільською радою, вдосконалення правового регулювання  господарських відносин на території сільської ради.

    3. Доручити сільському голові оприлюднити  звіт сільського голови  щодо здійснення державної регуляторної політики   сільською радою в 2016 році  в районних друкованих ЗМІ.

    4.Конроль за виконанням рішення покласти на сільського голову та на комісію з питань планування,  бюджету та фінансів сільської ради.

 

 

  Сільський голова                                                                      М.Капериз 

 


                                                          

 

 

                  


 

 

 

 

 

                    

 

 

                  

 

 

              

 

 

               

 

 

              

 

 

 


 

 

 

                   


 

 

             

 

 

 

 

 

 

 


                                                        

                                 МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                  ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                       ХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

                  

                  Р І Ш Е Н Н Я

 

   04 листопада  2016 року                с.Майданецьке                     №11-15/УІІ

 

Про план діяльності з  підготовки та

перегляду  проектів регуляторних

актів Майданецької  сільської ради на 2017 рік

 

      Заслухавши та обговоривши доповідь голови постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів, відповідно до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконаня  частини 1 статті 7,  статті 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", врахувавши попозиції постійних комісій сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА: 

          1.Затвердити план діяльності з підготовки та перегляду  проектів регуляторних актів Майданецької сільської ради на 2017 рік (додається)

          2. Доручити сільському голові  оприлюднити план діяльності з підготовки та перегляду  проектів регуляторних актів  сільської ради на 2017 рік до 15 грудня 2016 року в районних ЗМІ та на сайті сільської ради.

          3.Конроль за виконанням плану діяльності з підготовки та перегляду  проектів регуляторних актів  сільської ради на 2017 рік покласти на сільського голову та на комісію з питань планування, бюджету та фінансів сільської ради

 

     

 

    Сільський голова                                                                         М.Капериз                            
 

               

 


МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

    04 листопада 2016 р. ( 11 сесіяVІІ скликання)

про  проект рішення «Про надання субвенції районному бюджету на виконання районної комплексної програми  «Турбота 2015-2020роки» для налагодження безперебійного прийому громадян з питань надання субсидій» в цілому_________________________________

                                           (питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради          -                      ____14___ депутатів

Всього зареєстровано        -                     _____13_____ депутатів

За        -                                                      ____13______ депутатів

Проти    -                                                   _____-_____ депутатів       

Утрималися    -                                         _____-_____ депутатів       

Не голосували    -                                     _____-____ депутатів

Рішення «Про надання субвенції районному бюджету на виконання  районної комплексної програми  «Турбота 2015-2020роки» для налагодження безперебійного прийому громадян з питань надання субсидій»

(прийняте (одноголосно/більшістю голосів), не прийняте)

 

 з/п 

Прізвище, ініціали   депутата

За

Проти

Утримався

Не голосував

Відсутній

 

Підпис

1

Винник В.В.

+

 

 

 

 

підпис

2

Драган Т.М.

 

 

 

 

+

 

3

Заболотній В.В.

+

 

 

 

 

підпис

4

Заболотня Л.В.

+

 

 

 

 

підпис

5

Кихтенко С.Г.

+

 

 

 

 

підпис

6

Коваль Б.В.

+

 

 

 

 

підпис

7

Коваль В.А.

+

 

 

 

 

підпис

8

Кутова Л.Д.

+

 

 

 

 

підпис

9

Кутовий О.В.

+

 

 

 

 

підпис

10

Лимоненко І.В.

+

 

 

 

 

підпис

11

Лисоконь М.П.

+

 

 

 

 

підпис

12

Овчарук В.А.

+

 

 

 

 

підпис

13

Рейнюк І.І.

+

 

 

 

 

підпис

14

Свідерський Ю.В.

+

 

 

 

 

підпис

15

Капериз М.В.

+

 

 

 

 

підпис

 

                  

Голова лічильної комісії                підпис                  М.П.Лисоконь               

Секретар лічильної комісії             підпис                 В.А.Овчарук                 

Члени лічильної комісії                 підпис                  І.І.Рейнюк                  

МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

    04 листопада  2016 р. ( 11 сесіяVІІ скликання)

про проект рішення «Про надання субвенції районному бюджету на виконання заходів  районної  програми «Забезпечення виконання вироків суду відносно осіб засуджених до покарань не пов»язаних з позбавленням волі, відповідно до вимог кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки» в цілому

                                           (питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради          -                      ___14____ депутатів

Всього зареєстровано        -                     ____13_____ депутатів

За        -                                                      ____13_____ депутатів

Проти    -                                                   ____-_____ депутатів          

Утрималися    -                                         _____-____ депутатів         

Не голосували    -                                     ___-______ депутатів

Рішення «Про надання субвенції районному бюджету на виконання заходів  районної  програми «Забезпечення виконання вироків суду відносно осіб засуджених до покарань не пов»язаних з позбавленням волі, відповідно до вимог кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки»(прийняте (одноголосно/більшістю голосів), не прийняте)   

 з/п 

Прізвище, ініціали   депутата

За

Проти

Утримався

Не голосував

Відсутній

 

Підпис

1

Винник В.В.

+

 

 

 

 

підпис

2

Драган Т.М.

 

 

 

 

+

 

3

Заболотній В.В.

+

 

 

 

 

підпис

4

Заболотня Л.В.

+

 

 

 

 

підпис

5

Кихтенко С.Г.

+

 

 

 

 

підпис

6

Коваль Б.В.

+

 

 

 

 

підпис

7

Коваль В.А.

+

 

 

 

 

підпис

8

Кутова Л.Д.

+

 

 

 

 

підпис

9

Кутовий О.В.

+

 

 

 

 

підпис

10

Лимоненко І.В.

+

 

 

 

 

підпис

11

Лисоконь М.П.

+

 

 

 

 

підпис

12

Овчарук В.А.

+

 

 

 

 

підпис

13

Рейнюк І.І.

+

 

 

 

 

підпис

14

Свідерський Ю.В.

+

 

 

 

 

підпис

15

Капериз М.В.

+

 

 

 

 

підпис

 

                  

Голова лічильної комісії               підпис            М.П.Лисоконь    

Секретар лічильної комісії            підпис           В.А.Овчарук                 

Члени лічильної комісії                 підпис           І.І.Рейнюк                   

МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

    04 листопада  2016 р. ( 11 сесіяVІІ скликання)

про  проект рішення «Про надання субвенції районному бюджету для виконання районної Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Тальнівському районі на 2016-2017роки» в цілому___________________________________

                                           (питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради          -                      ____14____ депутатів

Всього зареєстровано        -                     ___13______ депутатів

За        -                                                      ___13______ депутатів

Проти    -                                                   ___-______ депутатів          

Утрималися    -                                         ___-______ депутатів         

Не голосували    -                                     _____-____ депутатів

Рішення «Про надання субвенції районному бюджетудля виконання районної Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Тальнівському районі на 2016-2017роки»                                                 (прийняте (одноголосно/більшістю голосів), не прийняте) 

 

 з/п 

Прізвище, ініціали   депутата

За

Проти

Утримався

Не голосував

Відсутній

 

Підпис

1

Винник В.В.

+

 

 

 

 

підпис

2

Драган Т.М.

 

 

 

 

+

 

3

Заболотній В.В.

+

 

 

 

 

підпис

4

Заболотня Л.В.

+

 

 

 

 

підпис

5

Кихтенко С.Г.

+

 

 

 

 

підпис

6

Коваль Б.В.

+

 

 

 

 

підпис

7

Коваль В.А.

+

 

 

 

 

підпис

8

Кутова Л.Д.

+

 

 

 

 

підпис

9

Кутовий О.В.

+

 

 

 

 

підпис

10

Лимоненко І.В.

+

 

 

 

 

підпис

11

Лисоконь М.П.

+

 

 

 

 

підпис

12

Овчарук В.А.

+

 

 

 

 

підпис

13

Рейнюк І.І.

+

 

 

 

 

підпис

14

Свідерський Ю.В.

+

 

 

 

 

підпис

15

Капериз М.В.

+

 

 

 

 

підпис

 

                  

Голова лічильної комісії               підпис       М.П.Лисоконь                 

Секретар лічильної комісії            підпис      В.А.Овчарук                  

Члени лічильної комісії                 підпис      І.І.Рейнюк          

МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

    04 листопада  2016 р. ( 11 сесіяVІІ скликання)

про  проект рішення «Про виконання сільського бюджету за дев»ять місяців 2016року» в цілому___________________________________

                                           (питання/пропозиція, що виноситься на голосування)

Загальний склад ради          -                      ____14____ депутатів

Всього зареєстровано        -                     ____13____ депутатів

За        -                                                      _____13___ депутатів

Проти    -                                                   ____-_____ депутатів          

Утрималися    -                                         _____-____ депутатів         

Не голосували    -                                     _____-____ депутатів

Рішення «Про виконання сільского бюджету за дев»ять місяців 2016року»        (прийняте (одноголосно/більшістю голосів), не прийняте) 

 

 з/п 

Прізвище, ініціали   депутата

За

Проти

Утримався

Не голосував

Відсутній

 

Підпис

1

Винник В.В.

+

 

 

 

 

підпис

2

Драган Т.М.

 

 

 

 

+

 

3

Заболотній В.В.

+

 

 

 

 

підпис

4

Заболотня Л.В.

+

 

 

 

 

підпис

5

Кихтенко С.Г.

+

 

 

 

 

підпис

6

Коваль Б.В.

+

 

 

 

 

підпис

7

Коваль В.А.

+

 

 

 

 

підпис

8

Кутова Л.Д.

+

 

 

 

 

підпис

9

Кутовий О.В.

+

 

 

 

 

підпис

10

Лимоненко І.В.

+

 

 

 

 

підпис

11

Лисоконь М.П.

+

 

 

 

 

підпис

12

Овчарук В.А.

+

 

 

 

 

підпис

13

Рейнюк І.І.

+

 

 

 

 

підпис

14

Свідерський Ю.В.

+

 

 

 

 

підпис

15

Капериз М.В.

+

 

 

 

 

підпис

 

                  

Голова лічильної комісії               підпис              М.П.Лисоконь                 

Секретар лічильної комісії            підпис             В.А.Овчарук   

Члени лічильної комісії                 підпис             І.І.Рейнюк     

Опубліковано 04.11.2016