Рішення ради

 

 
 

                                                                     

                                 МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                    ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                     ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ

                  

                 РІШЕННЯ

 

 23 грудня 2016 року            с.Майданецьке                      №13-21/VI

 

Про  батьківську плату за харчування

дітей у дошкільному навчальному

закладі  в  2017 році

 

        Керуючись  пунктом 29 Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» № 76-У111 від 28.12.2014 року, наказом Міністерства освіти і науки  України  від                        21.11.2002  N 667   «Про затвердження Порядку встановлення   плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та  інтернатних навчальних закладах», зареєстрованого  в Міністерстві  юстиції України   6 грудня 2002 р.  за N 953/7241, врахувавши , що з 01.01.2015 року набрали чинності внесені зміни до ч. 5 статті 35  Закону України "Про дошкільну освіту" щодо розміру батьківської плати за харчування  дітей у комунальних  дошкільних навчальних закладах, відповідно до п.п.2 п «а»   статті  32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" , сільська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

    1.Встановити, що батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у  комунальному дошкільному навчальному закладі                     «Веселка» у розмірі, що становить  40 відсотків від вартості харчування на день.

    2.Взяти до відома, що:

    2.1.  Розмір плати зменшується на 50 відсотків для батьків,  у сім'ях яких троє і більше дітей.

     При зменшенні   на   50   відсотків   батьківської  плати  за харчування  дітей  у  дошкільних  навчальних  закладах  нарівні  з рідними дітьми враховуються падчерки та пасинки,  які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також  діти,  на яких оформлена опіка у зв'язку зі смертю батьків, позбавленням їх  батьківських  прав,  засудженням  до  позбавлення волі,  включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування тощо.

 

 

 

     2.2.  Від  плати  за  харчування  дітей  відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту"  звільняються:

-    батьки або особи,  які  їх  замінюють,  у  сім'ях,  в  яких сукупний дохід на кожного   члена   за   попередній  квартал  не  перевищував  рівня забезпечення  прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється  законом  про  Державний бюджет України для визначення  права  на  звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах;

-  діти-сироти, діти - інваліди  і  діти, позбавлені  батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються  в  сім'ях, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків, діти мобілізованих, які загинули в АТО та демобілізованих.

 

    2.3.  батьки вносять плату за харчування  лише за дні відвідування дитиною дошкільного навчального закладу «Веселка» , а  за дні, у які дитина не відвідувала заклад, плата з батьків не справляється.

 

    3. Попередити батьків та осіб, які їх замінюють, що звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати за  харчування  дітей у дошкільних навчальних закладах проводиться щорічно і може переглядатися на протязі року, але не більше одного разу,   та   запроваджується   в  місячний  термін  після  подання відповідних  документів  (довідок про сукупний дохід кожного члена сім'ї  за попередній квартал, виданих за місцем отримання доходів,

і   довідки   про   склад   сім'ї,   виданої  житлово-комунальними

організаціями або  сільською   радою.

 

    4. Визнати рішення сільської ради від 16 лютого 2016 року № 6-14/УІ «Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ «Веселка» таким, що втратило чинність.

 

    4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію сільської ради з

 питань планування бюджету та фінансів, завідуючу дошкільним навчальним

закладом “Веселка” .

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                           В.Капериз


 

                              МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

          ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                  ХІІІ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

                                                                                                       

                                                    Р І Ш Е Н Н Я

 

 23грудня 2016 року               с.Майданецьке                                    №13-20/УІІ

 

Про затвердження проекту

землеустрою  щодо  відведення

земельної  ділянки Тальнівському

районному споживчому товариству

 

         Розглянувши  заяву Тальнівського районного споживчого товариства , проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0575га та пропозиції постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, керуючись  ст.12,93,122,186,186-1 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1  статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

          1.Затвердити проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,0575га кадастровий номер якої 7124086600:03:001:0752  Тальнівському районному споживчому товариству в користування на умовах оренди терміном на 1рік, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель комунальної власності Майданецької сільської ради, які відносяться до категорії земель – землі житлової та громадської забудови, з функціональним призначенням забудовані землі , які використовуються в комерційних цілях, за адресою: 20442 Черкаська область, Тальнівський район, с. Майданецьке, вул. Гагаріна,2.

         2.Віднести земельну ділянку площею 0,0575га  до земель комунальної власності Майданецької сільської ради, які відносяться до категорії земель – землі житлової та громадської забудови з функціональним використанням забудовані землі, які використовуються в комерційних цілях.

        3. Надати земельну ділянку  площею 0,0575га Тальнівському районному споживчому товариству в користування на умовах оренди терміном на 1рік, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 7124086600:03:001:0752, яка знаходиться за адресою: Черкаська область, Тальнівський район, с.Майданецьке, вул. Гагаріна,2.                             4.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни в земельно- шнурову книгу  сільської ради.

 

Сільський голова                                                                М.Капериз                                                                                                                     

 

 

 


 

 
 

                              МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

            ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                                                                                               

                                                  Р І Ш Е Н Н Я

 

22 грудня 2016 року               с.Майданецьке                       №13- 18/УІІ  

 

Про позицію щодо можливості  надання

дозволу на розроблення  документації із

землеустрою гр. Копачевському В.М.

 

        Розглянувши  лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області від 28.11.2016року№ 16189/2 -16 щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання  дозволу  на розроблення  документації  із  землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути  передана  у власність гр. Копачевському Володимиру Миколайовичу, як учаснику АТО та викопіювання з плану землекористування  Майданецької   сільської ради,  відповідно  до доручення Віце- прем’єр- міністра – Міністра  регіонального розвитку, будівництва та житлового- комунального  господарства України  від 08.10.2014 р. № 37732/0/ 1-14 , наказу  Державного агентства  земельних ресурсів  України  від 15.10.2014 № 328 «Про введення  в дію рішень  колегії  Держземагентства України від 14.10.2014р.» , керуючись  статтею 118 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , врахувавши пропозиції депутатів сільської ради , сільська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

    1.Вважати можливим надання дозволу  на розроблення  проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  за межами населеного пункту в адмінмежах Майданецької  сільської ради,  площею 2,00 га, відповідно до викопіювання,   у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Копачевському Володимиру Миколайовичу, як учаснику АТО,  в зв’язку з тим, що  він має право на безоплатне  одержання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та раніше цим правом не скористався. 

 

    2. Землевпоряднику сільської ради  Носаль Р.О. направити копію цього  рішення в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

Сільський голова                                                                              М.Капериз


 

 
 

                              МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

            ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                                                                                               

                                                  Р І Ш Е Н Н Я

 

22 грудня 2016 року               с.Майданецьке                       №13- 19/УІІ  

 

Про позицію щодо можливості  надання

дозволу на розроблення  документації із

землеустрою гр. Гаврилишину Я.П.

 

        Розглянувши  лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області від 28.11.2016року№ 16189/2 -16 щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання  дозволу  на розроблення  документації  із  землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути  передана  у власність гр. Гаврилишину Ярославу Петровичу, як сину учасника АТО Гаврилишина Петра Ярославовича та викопіювання з плану землекористування  Майданецької   сільської ради,  відповідно  до доручення Віце- прем’єр- міністра – Міністра  регіонального розвитку, будівництва та житлового- комунального  господарства України  від 08.10.2014 р. № 37732/0/ 1-14 , наказу  Державного агентства  земельних ресурсів  України  від 15.10.2014 № 328 «Про введення  в дію рішень  колегії  Держземагентства України від 14.10.2014р.» , керуючись  статтею 118 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , врахувавши пропозиції депутатів сільської ради , сільська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

    1.Вважати можливим надання дозволу  на розроблення  проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  за межами населеного пункту в адмінмежах Майданецької  сільської ради,  площею 2,00 га, відповідно до викопіювання,   у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гаврилишину Ярославу Петровичу, як  сину учаснику АТО Гаврилишина Петра Ярославовича,  в зв’язку з тим, що  він має право на безоплатне  одержання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та раніше цим правом не скористався. 

 

    2. Землевпоряднику сільської ради  Носаль Р.О. направити копію цього  рішення в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

Сільський голова                                                                              М.Капериз


                                                               

 

МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ                                                                                             ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                 РІШЕННЯ

 

23 грудня  2016 року                 с. Майданецьке                     №13- 17/УІI

 

Про план роботи Майданецької

сільської ради на перше півріччя

2017 року

 

 

         Заслухавши інформацію сільського голови Капериз М.В.  про план роботи Майданецької сільської ради на перше півріччя 2017 року, врахувавши врахувавши пропозиції депутатів по її обговоренню та висновок постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку, керуючись підпунктом 7 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

         1.Затвердити план роботи Майданецької сільської ради на перше півріччя2017року.(Додається)

         2. Доручити сільському голові Капериз М.В. в разі потреби вносити зміни та доповнення до плану роботи на І півріччя 2017року.

 

         3. Контроль за виконанням плану роботи  покласти на сільського голову Капериз М.В.                                                                                             

 

Сільський голова                                                              М.Капериз

 

                                                                                                                                                   ЗАТВЕРДЖЕНО                                                                                                                             рішенням сільської ради

від 23.12.2016 року №13-17/VІI

 

  ПЛАН

  роботи Майданецької  сільської ради на І півріччя  2017 року

 

п/п

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

1

2

4

5

1.

Перелік питань для розгляду на  сесії

сільської ради

 

 

 1.1.

Про виконання сільського бюджету за 2016 рік

січень

Капериз М.В.

Лисоконь М.К.

 1.2

 Про внесення змін до сільського бюджету.

січень

Капериз М.В.

Лисоконь М.К.

 1.3.

Земельні питання

січень

Носаль Р.О.

1.4

Різне

січень

Капериз М.В.

1.5

Земельні питання

лютий

Носаль Р.О.

1.6

Різне

лютий

Капериз М.В.

1.7

Про внесення змін до сільського бюджету.

березень

Лисоконь М.К.

1.8

Земельні питання

березень

Носаль Р.О.

1.9

Різне

березень

Капериз М.В.

1.10

Про виконання сільського бюджету за І квартал 2017 року

квітень

Лисоконь М.К.

1.11

Про внесення змін до сільського бюджету.

квітень

Капериз М.В.

Лисоконь М.К.

1.12

Земельні питання

квітень

Носаль Р.О.

1.13

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік

травень

Капериз М.В.

 

1.14

Про встановлення ставок земельного податку , пільг з його сплати та розміру орендної плати на 2018 рік

травень

Носаль Р.О.

1.15

Земельні питання

травень

Носаль Р.О.

1.16

Про внесення змін до сільського бюджету.

червень

Капериз М.В.

Лисоконь М.К.

1.17

Про план роботи сільської ради на ІІ півріччя 2017 року

червень

Капериз М.В.

 

1.18

Земельні питання

червень

Носаль Р.О.

1.19

Різне

червень

Капериз М.В.

2

Розгляд питань на засіданнях постійних комісій сільської ради

 

 

2.1.

Про виконання сільського бюджету за  відповідний

період.

І квартал

ІІ квартал

Комісія з питань планування бюджету і фінансів

2.2.

Про внесення змін до сільського бюджету.

І квартал

ІІ квартал

Комісія з питань планування бюджету і фінансів

2.3

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік

ІІ квартал

Комісія з питань планування бюджету і фінансів

2.4

Про затвердження ставок земельного податку, пільг з його сплати та розміру орендної плати на 2018 рік

ІІ квартал

Комісія з питань планування бюджету і фінансів

2.5

Земельні питання

І квартал

ІІ квартал

Комісія з питань

агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання,соціального захисту населення

2.6

Про виконання депутатських повноважень

депутатами сільської ради

ІІ квартал

Комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку

2.7

Про план роботи сільської ради на ІІ півріччя 2017 року

ІІ квартал

Комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку

3.

Наради,  семінари:

 

 

3.1.

Семінар голів та секретарів постійних комісій сільської ради

І-ІІ квартал

Капериз М.В.

 

4

Питання, які знаходяться на постійному контролі

 

 

4.1

Про виконання сільського бюджету за відповідний період.

І-ІІ квартал

Лисоконь М.К.

4.2

Рішення сесій сільської ради згідно строків їх виконання.

Відповідно контрольних строків

Капериз М.В.

4.3

Виконання актів та доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень, доручень голови обласної,  районної державної адміністрації

-//-

Капериз М.В.

 

5

Організаційно-масова робота

 

 

5.1

Забезпечити своєчасний розгляд звернень громадян та їх аналіз

І-ІІ квартал

Посадові особи сільської ради

5.2

Посадовим особам місцевого самоврядування та працівникам  сільської ради дотримуватись затвердженого графіку роботи та графіку особистого прийому громадян

І-ІІ квартал

Посадові особи та працівники апарату сільської ради

5.3

Приймати участь в організації та проведенні державних свят, визначених  законодавством

 

І-ІІ квартал

Сільський голова, директор СБК, завідувач сільською бібліотекою

 

 

 

 

 

        Сільський  голова                                                                                               М.Капериз

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                              МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

          ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                  ХІІІ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

                                                                                                       

                                                    Р І Ш Е Н Н Я

 

 23грудня 2016 року               с.Майданецьке                                    №13-16/УІІ

 

 

Про  преміювання та  надання допомог

сільському голові   в 2017 році

 

         Відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,   Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оплату праці», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. №268  «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»,із змінами та доповненнями , врахувавши  пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

 

 В И Р І Ш И Л А  :

 

        1. Здійснювати в 2017 році преміювання  сільського голови Капериза Михайла Володимировича, або особи,  яка  виконує  повноваження  сільського  голови у випадках, передбачених  ч.2 статтті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ( відпустка, хвороба, дострокове звільнення,  тощо) відповідно до його  особистого вкладу  в загальні результати роботи  щомісячно  в межах фонду преміювання,   в розмірі не менше 10 відсотків від посадового окладу  та економії фонду оплати праці в сумі  5000 гривень , в межах затверджених видатків на оплату праці.

 

         2.Встановити, що розмір щомісячної премії сільському голові Каперизу М.В. або особі, яка виконує її  повноваження,  на підставі цього рішення визначається розпорядженням сільського голови або особи, яка виконує її повноваження, з врахуванням вимог  Положення про  преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам    сільської ради на 2017 рік , затвердженого рішенням сільської ради від 23.12.2016року №13-15 /УІІ.

 

         3. З нагоди державних свят,   професійного свята - Дня місцевого самоврядування, ювілейних дат на  підставі клопотання профспілкового комітету з урахуванням особистого вкладу в загальні результати роботи  сільському голові Каперизу М.В. або особі, яка виконує повноваження сільського голови, виплачувати  одноразову премію в розмірі середньомісячної заробітної плати в  межах затверджених видатків на оплату праці.

 

         4. Надавати сільському голові Каперизу М.В. або особі, яка виконує її повноваження,   допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати один раз на рік при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально – побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати один раз на рік.

 

        5. Визнати таким, що втратило чинність рішення сільської ради від 24.12.2015року№3-21/УІІ « Про преміювання та  надання допомог

сільському голові   в 2016 році».

 

 

 

Сільський голова                                                                М.Капериз                                                                                                                      

 

 

 


                                        

 
 


                                                                 

                                      МАЙДАНЕЦЬКА    СІЛЬСЬКА РАДА

                  ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                         ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

                          РІШЕННЯ

 

    23 грудня  2016 року                 с.Майданецьке                        №13-15/УІІ

 

Про затвердження Положення про

преміювання та надання матеріальної

допомоги працівникам Майданецької

сільської ради у 2017 році

 

Відповідно до законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про оплату праці», статті 247 Кодексу Законів про
працю в Україні,  ст..ст. 2,  51 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», наказу Міністерства праці України від 2 жовтня 1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами),  наказу   Міністерства культури ітуризму України від 18.10.2005  N 745 «Про впорядкування умов оплати праці        працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зареєстрованого  в Міністерстві  юстиції України  27 жовтня 2005 р. за N 1285/11565,  враховуючи колективний договір,  з метою заохочення працівників сільської  ради за ініціативність, творчість в роботі, добросовісне виконання посадових обов’язків і завдань шляхом урахування їх особистого внеску в загальні результати роботи, сільська  рада:

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Майданецької    сільської  ради за погодженням з профспілковим комітетом (додається).

2.Визнати таким, що втратило чинність Положення про преміювання працівників Майданецької   сільської ради, затверджене  рішенням сільської ради від 12.11.2015року № 1-10/УІІ.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з  питань планування, бюджету та фінансів .

 

 

 

 

Сільський голова                                                                           М.Капериз                                                                                                                         

 

 

 

 

ПОГОДЖЕНО                                                                        ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням  профкомітету                                            рішенням  сільської  ради

від   16.12.2016 № 10                                                від 23.12.2016р. №13-15 /УІІ

 

                                              ПОЛОЖЕННЯ

про преміювання та надання матеріальної допомоги

працівникам Майданецької     сільської ради

 

 1. Загальні положення

 

1.1.Положенняпро преміювання та надання матеріальної допомоги

працівникам    сільської ради ( далі – Положення ) розроблене відповідно до законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про оплату праці», статті 247 Кодексу Законів про працю в Україні, Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Наказу Міністерства праці України від 2 жовтня 1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), наказу   Міністерства культури ітуризму Українивід 18.10.2005  N 745 «Про впорядкування умов оплати праці        працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зареєстрованого  в Міністерстві  юстиції України          27 жовтня 2005 р. за N 1285/11565, колективного договору,   з метою заохочення працівників сільської ради     (далі Працівників) за ініціативність, творчість в роботі, добросовісне виконання посадових обов’язків і завдань шляхом урахування їх особистого внеску в загальні результати роботи.

 

         1.2.Преміювання Працівників здійснюється  відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи за підсумками роботи за місяць у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менше 10відсотків  середньомісячної заробітної плати та економії фонду оплати праці,  згідно розпорядження сільського голови.

       Відповідно до вимог підпункту 2 пункту  2 постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268, конкретні умови, порядок та розміри преміювання працівників визначаються цим  положенням про преміювання .

 

         1.3.В окремих випадках з нагоди державних свят,  професійних свят, а саме Дня землевпорядника, Дня бухгалтера,   Дня місцевого самоврядування, ювілейних  дат,  на підставі клопотання профспілкового комітету за розпорядженням сільського голови з урахуванням особистого внеску,  Працівникам    може бути виплачена одноразова премія в розмірі середньомісячної заробітної плати  в   межах затвердженого фонду преміювання.

 

      1.4. Преміювання посадових осіб місцевого самоврядування  за результатами щорічного оцінювання службової діяльності проводиться у разі отримання ними  відмінної оцінки за результатами щорічного оцінювання.

 

       Розмір премії за результатами щорічного оцінювання службової діяльності встановлюється в однакових відсотках до посадового окладу – (10% ), які отримали відмінну оцінку за результатами щорічного оцінювання в поточному році.

 

       1.5. За періоди відпусток (основної, додаткової та інших, передбачених законодавством), тимчасової непрацездатності та в інших випадках, коли згідно із законодавством виплати проводяться з розрахунку середньої заробітної плати,  премія  працівникам  не нараховується та не виплачується.

 

       1.6. Працівникам, які на дату нарахування премії є звільненими, незважаючи на те, що вони у місяці за результатами якого проводиться преміювання працювали, премії не виплачуються, за винятком працівників, які вийшли на пенсію або звільнилися за станом здоров’я, або згідно з пунктом 1 частини 1 статті 40 КЗпП, або перейшли на іншу роботу в порядку переведення.

    

      1.7.Працівникам, яким винесена догана, премія не виплачується протягом дії дисциплінарного стягнення.

 

       1.8.Фонд преміювання Працівників утворюється в у розмірі  не менше 10 відсотків середньомісячної заробітної плати  та економії фонду оплати праці .

 

                  ІІ. Порядок нарахування та виплати премій

 

     2.1. Бухгалтерська служба  щомісяця  розраховує фонд преміювання  залежно від  штатної чисельності та доводить зазначену інформацію до відома  керівника або особи, яка виконує його повноваження .

 

     2.2. Керівник або особа, яка виконує його повноваження, на основі розрахунків, наданих бухгалтерською службою, готує обґрунтоване розпорядження щодо встановлення розміру місячної  премії кожному працівнику. Преміювання Працівників здійснюється на підставі розпорядження сільського голови   .

 

     2.3. Фонд преміювання за результатами щорічного оцінювання службової діяльності визначається  в межах фонду преміювання .

 

     2.4. Місячна премія працівникам виплачується не пізніше від терміну виплати заробітної плати за місяць, у якому нараховано премію.

 

     Премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності виплачується не пізніше від терміну виплати заробітної плати за місяць, у якому затверджено висновок щодо результатів оцінювання службової діяльності, але не пізніше грудня місяця року, у якому провадиться оцінювання службової діяльності.

 

     2.5..Розмір  премії сільського голови  визначається рішенням сільської  ради і здійснюється на підставі розпорядження сільського голови .

 

     2.6. Виплата премії проводиться щомісячно у разі відсутності заборгованості за обов’язковими платежами у межах затвердженого фонду преміювання.

 

Ш. Показники преміювання та визначення розміру премії

 

          3.1.Преміювання Працівників здійснюється за розпорядженням сільського голови  на підставі оцінки та всебічного аналізу виконання працівниками посадових обов’язків і завдань.

 

         3.2.Преміювання Працівників за результатами роботи за місяць може здійснюватись, як в абсолютній сумі так і у відсотках до посадового окладу.

 

          3.3.За результатами роботи за місяць для визначення розміру премії працівникам враховуються такі показники:

-своєчасне та якісне виконання поставлених керівництвом завдань і доручень, виконання плану роботи;

-сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, ініціатива і творчість у роботі;

-дотримання виконавської і трудової дисципліни;

-постійне самовдосконалення, підвищення професійної кваліфікації.

 

         3.4.Розмір премії залежить від стану виконання показників, зазначених в п. 3.3. цього Положення та особистого вкладу працівника в загальні результати роботи без обмеження індивідуальних премій максимальними розмірами.

         3.5.Зменшення відсотку преміювання Працівників або позбавлення їх премії здійснюється у разі:

-несвоєчасного або неякісного виконання своїх посадових обов’язків, порушення строків розгляду документів - на 100%;

-неякісного виконання розпоряджень та доручень керівництва сільської  ради- 100%;

- порушення правил внутрішнього трудового розпорядку ( запізнення на роботу, залишення робочого місця  раніше) – 50%; 

- заняття в робочий час по сторонніми справами -100%;

- здійснення прогулу -100%.

 

                       1У.Надання матеріальної допомоги

 

            4.1.Допомога на оздоровлення відповідно до підпункту 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» надається і виплачується в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати при наданні щорічних відпусток.

 

           4.2.Матеріальна допомога Працівникам для вирішення соціально-побутових питань надається за їх заявою на підставі клопотання профспілкового комітету розпорядженням сільського голови  в розмірі, що не перевищує розмір середньомісячної заробітної плати.

 

           4.3.Відповідно наказу   МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ  від 18.10.2005  N 745 «Про впорядкування умов оплати праці        працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зареєстрованого  в Міністерстві  юстиції України   27 жовтня 2005 р. за N 1285/11565,  працівникам культури  надається  матеріальна допомога, у тому числі на оздоровлення,  у  сумі  не більше ніж один посадовий оклад на рік.

 

           4.4.Матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань та допомога на оздоровлення сільському голові  надається за його заявою та рішенням сесії сільської  ради в розмірі, що не перевищує розмір середньомісячної заробітної плати.

 

            4.5.Допомога, зазначена в пунктах 4.1.-4.4. надається в межах затвердженого фонду оплати праці.

 

 

 

Сільський голова                                                                             М.Капериз                                                                                                                                                                       


МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

         ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                     Р І Ш Е Н Н Я

 

23 грудня 2016 року                  с.Майданецьке                       № 13-13/УІІ

 

Про фінансування  ДНЗ та

установ  культури села

в 2017 році

 

 

       Відповідно до Закону України  від 28.12.2014 р. № 79-У111 «Про внесення змін до  Бюджетного кодексу  України  щодо  реформи  міжбюджетних  відносин», керуючись пунктом 20 розділу У1 «Прикінцеві  та  перехідні  положення» Бюджетного кодексу України, з метою збереження існуючої мережі  установ культури села та ДНЗ, враховуючи пропозиції  постійної комісії сільської ради з питань АПК, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання,соціального захисту населення, сільська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

 1. Затвердити розрахунок  видатків, необхідних  на  утримання  в 2017 році установ культури Майданецької сільської ради  та ДНЗ .

 

 1. Просити  Тальнівську районну раду для фінансування  дитячого садочка та  установ культури в 2017 році  виділити  Майданецькій  сільській раді  міжбюджетні трансферти в сумі 382177,00 грн.

 

 1. Провести «дофінансування»  до річної потреби  для утримання дитячого садочка та  установ культури  села   за рахунок  коштів вільного залишку  сільського бюджету. 

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів та бюджету.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                          М.Капериз

 

 


                                                      

 

                            МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

           ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                              Р І Ш Е Н Н Я

 

23 грудня 2016року               с.Майданецьке                         №13-12/УІІ

 

 

Про  сільський бюджет на 2017 рік

 

 

          Відповідно до підпункту 23 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 76,77 Бюджетного кодексу України, сільська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Визначити на 2017 рік:

- доходи сільського бюджету у сумі 2767877 грн., в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету - 2637177 грн., доходи спеціального фонду сільського бюджету - 130700 грн. згідно з додатком 1 цього рішення;

 

- видатки сільського бюджету у сумі 2767877., в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету - 2637177 грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету - 130700 грн.;

 

- збалансований сільський бюджет згідно з додатком 2 цього рішення.

 

 2.Затвердити бюджетні призначення розпорядникам коштів сільського бюджету на 2017 рік у сумі 2767877 грн., у тому числі обсяг по загальному фонду бюджету у сумі 2637177 грн. та по спеціальному фонду бюджету у сумі 130700 грн. згідно з додатком 3 цього рішення.

 

         3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету у сумі 5000 грн.

 

        4.Затвердити на 2017 рік:

- міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

 

5. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою :

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню.

        

          6.Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію регіональних програм на загальну суму 1205900 грн. згідно з додатком 5 до цього рішення.

 

7.Розпорядникам коштів сільського бюджету:

- забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах:

на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених  законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати;

на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв"язку, які споживаються бюджетними установами;

- затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань;

- брати бюджетні зобов"язання у 2017 році з врахуванням необхідності виконання зобов"язань минулих років, взятих на облік в управлінні  Державної казначейської служби України у Тальнівському районі, в межах відповідних бюджетних асигнувань;

- обслуговувати кошти сільського бюджету у 2017 році  в управлінні  Державної казначейської служби України у Тальнівському районі.

 

8.Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2017 рік:

До доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, а саме:

- податок на майно;

- надходження від орендної плати за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності;

- акцизний збір з реалізації суб»єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;

- державне мито в частині, що належить сільському бюджету;

- єдиний податок

- інші доходи, що підлягають зарахуванню до сільського бюджету відповідно до законодавства.

 

 9.Установити, що джерелами фінансування спеціального фонду сільського бюджету на 2017 рік у частині доходів є:

- екологічний податок.

- власні надходження бюджетних установ за рахунок коштів сільського бюджету;

- батьківська плата.

10.В процесі виконання сільського бюджету дозволити сільському голові Майданецької сільської ради своїм розпорядженням, за погодженням із постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету та фінансів за обгрунтованим поданням розпорядників коштів сільського бюджету здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в розписі бюджету та кошторисі в розрізі економічної класифікації видатків бюджету з послідуючим затвердженням на сесії сільської ради.

Забороняється без внесення змін до рішення про сільський бюджет збільшення бюджетних призначень за загальним та спеціальним фондами районного бюджету на :

оплату праці працівників бюджетних установ за рахунок зменшення інших видатків;

видатки, пов"язані з функціонуванням органів місцевого самоврядування, за рахунок зменшення видатків за іншими бюджетними програмами.

 

11.Доручити сільському голові Майданецької сільської ради здійснювати у 2017 році на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів сільського бюджету на депозитах в банківських установах у порядку визначеному Кабінетом Міністрів України.

 

12.Додатки № 1,2,3,4,5 до цього рішення є його невід»ємною частиною.

 

13. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету і фінансів.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                        М.Капериз

 

                         


                                                                

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                 РІШЕННЯ

23 грудня  2016 року                             с. Майданецьке                           №13-11/УІІ

 

Про заходи з виконання  в 2017 році  Програми коригування  (оновлення) топографічної підоснови, схеми планування території та генерального плану населених пунктів Майданецької

сільської ради  на 2015 – 2020 роки

 

            Відповідно до Програми коригування (оновлення) топографічної підоснови схеми планування території та генерального плану населених пунктів Майданецької сільської ради  на 2015 – 2020 роки, затвердженої рішенням ради від  15.05.2015№39-6/УІ,  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011  № 559 «Про містобудівний кадастр»,  керуючись п. 22 та 42  ч.1 статті  26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,врахувавши пропозиції постійної комісії сільської  ради з питань планування, бюджету та фінансів, сільська рада

ВИРІШИЛА:

            1. Затвердити заходи з  виконання в 2017 році Програми коригування (оновлення) топографічної підоснови схеми планування території та генерального плану населених пунктів Майданецької сільської ради  на 2015 – 2020 роки, затвердженої рішенням ради від 15.05.2015№39-6/УІ, передбачивши:

 

   1.1.замовлення робіт з оновлення генерального плану  населених пунктів сільської ради ;

           1.2. кошти в сумі 150000грн . для фінансування робіт згідно п.1.1. цього рішення, при формуванні  сільського бюджету на 2017 рік.

           1.3. кошти в сумі 40000грн. для фінансування робіт з поновлення нормативно грошової оцінки населених пунктів с.Майданецьке, с.Новомайданецьке.

 

     3.Визначити відповідальним виконавцем даної програми спеціаліста- землевпорядника  сільської ради.

 

     4. Головному бухгалтеру сільської ради при  формуванні видаткової частини сільського  бюджету на 2017 рік  передбачати кошти на виконання заходів програми в сумі 190000грн.

 

      5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                                     М.Капериз 

 

 

 

 


                                                               

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                       ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                 РІШЕННЯ

  23 грудня  2016 року               с. Майданецьке                       №13-10/УІІ

 

Про план заходів та кошторис витрат

на 2017 рік з реалізації  Програми

мобілізаційної підготовки та мобілізації

в селі Майданецькому

 

         Відповідно до Програми мобілізаційної підготовки та мобілізації, затвердженої  рішенням сільської ради від 02.12.2014р№35-6/УІ,  керуючись  статтею 19 Кодексу цивільного захисту України, п.22 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА :

         1. Затвердити   план заходів та кошторис витрат на 2017 рік  з реалізації Програми мобілізаційної підготовки та мобілізаціїв селі Майданецькому ( далі Програма) ( додаток 1).         

2.Головному бухгалтеру сільської ради, при формуванні  бюджету, передбачити кошти в сумі ____-____грн. на реалізацію Програми в 2017 році

         3.Контроль  за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування,  бюджету та фінансів .

 

        

 

Сільський голова                                                                        М.Каперез

 

 

                                                                                                       Додаток 1

                                                                                     До рішення сільської ради

                                                                                     від 23.12.2016р№ 13-10/УІІ

 

 

ПЛАН ЗАХОДІВ та КОШТОРИС ВИТРАТ

на 2017 рік

З реалізації  Програми мобілізаційної підготовки та мобілізації

в селі Майданецькому   Тальнівського району

п/п

Назва заходу

Виконавці  

Фінансування,

грн

1.

Посилити охорону приміщень установ та організацій села

Керівники установ та організацій

Власні кошти

2.

Створити недоторканий резерв

для населення : паливо-мастильні матеріали, медикаменти, товари першої необхідності (сірники, ліхтарики, свічки, засоби особистої гігієни, продукти харчування (сіль, сахар, крупи, макаронні вироби, олія, мука, вода питна)

 

Виконавчий комітет

_____ тис.грн

3.

По дитячому садку:

створити резерв : продукти  харчування, медикаменти,

паливо-мастильні матеріали, бутельована вода, сірники, ліхтарики, миючі засоби.

 

завідуюча ДНЗ

______тис.грн

4.

По амбулаторії: створити резерв: паливо-мастильні матеріали, медикаменти, ліхтарики, дезинфікуючі засоби

завідувач амбулаторії

_____тис.грн.

5.

Залучити сформований загін самооборони до охорони стратегічних об»єктів (водозабори, башні Рожновського, приміщення соціальної сфери)

командир загону

на громадських засадах

6.

Ознайомити жителів села з правилами поведінки у надзвичайних ситуаціях через місцеве радіомовлення та дошки оголошень

сільський голова

-

 

 

         Сільський голова                                                      М.Капериз

 

 

 

 

                                                                                                                 

                          МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА                                                                             

        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                 ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

 

              РІШЕННЯ

 

  23 грудня 2016 р.                   с.Майданецьке                                         №13-9/УІІ

 

Про заходи та кошторис витрат на 2017рік

з реалізації Програми із зовнішнього

освітлення,упорядкування та покращення

санітарного стану сіл Майданецьке та

Новомайданецьке на 2016-2017роки

 

              Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів України», Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій,  затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.11.2009 року №1320-р, з метою покращення стану із зовнішнього освітлення,  благоустрою, санітарного  стану, створення належних умов для життєдіяльності жителів села , керуючись         п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити заходи  та кошторис витрат    на 2017 рік з реалізації Програми із зовнішнього освітлення,упорядкування та покращення санітарного стану сіл Майданецьке та Новомайданецьке на 2016-2017роки, затвердженої рішенням сільської ради від 24.12.2015№3-14/УІІ ( Додатки 1, 2).

2. Головному бухгалтеру сільської ради передбачити в бюджеті  сільської ради на 2017 рік видатки на  фінансування Програми    в сумі 216440грн.,згідно з затвердженими заходами щодо її виконання та кошторисом.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                                 М.Капериз          

                                                                                 Додаток 1

                                                                           до рішення сільської ради

                                                                           від 23.12.2016р№13-9/УІІ

 

                                   Заходи з виконання Програми

Із зовнішнього освітлення,упорядкування та  покращення санітарного стану села    на 2017 рік

п/п

Найменування заходів

Виконавець

Термін виконання

 

1

Поточний ремонт мереж вуличного освітлення

виконком сільської ради

протягом року

2

Технічне обслуговування мережі зовнішнього освітлення

виконком сільської ради

протягом року

 

3

Оплата за електроенергію, використану мережею зовнішнього освітлення

виконком сільської ради

помісячно

 

4

Ліквідація стихійних сміттєзвалищ

виконком сільської ради

березень-жовтень

 

5

Покіс трави на узбіччях доріг та в місцях загального користування

Робітник з благоустрою села

квітень -жовтень

6.

Упорядкування і утримання в належному стані  зелені та паркові зони,пам’ятники, кладовище

Робітник з благоустрою села

протягом року

                                                                 

Сільський голова                                                             М.Капериз

 

 

 

                                                                             

 

 

 

                                                                                 Додаток 2

                                                                           до рішення сільської ради

                                                                            від 23.12.2016р№13-9/УІІ

 

                                        Кошторис витрат

           на проведення заходів в 2017 році  з  виконання Програми

із зовнішнього освітлення,упорядкування та  покращення санітарного

 стану села  

п/п

Найменування заходів

Сума в місяць

грн.

Загальна сума в рік

грн.

1

Податок екологічний

-

3000

2

Придбання та установка обладнання системи відеонагляду

-

93000

3

Заробітна плата з нарахуваннями згідно цивільно-правової угоди з обслуговування електроліхтарної лінії

-

9004

   4

Оплата за електроенергію, використану мережею зовнішнього освітлення

-

72000

5

Покращення санітарного стану села( придбання краски, вапна;благоустрій кладовища; придбання електролампочок ; покіс трави на узбіччях доріг та в місцях загального користування; упорядкування і утримання в належному стані  зелені та паркові зони,пам’ятники.)

-

39436

 

Сільський голова                                                                    М.Капериз

Головний бухгалтер                                                                М.Лисоконь                                                                                                           

                          МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА                                                                             

         ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                   ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

 

              РІШЕННЯ

 

  23 грудня 2016 р.                   с.Майданецьке                                         №13-8/УІІ

 

Про план заходів та кошторис

витрат на 2017 рік з реалізації

Програми розвитку культури та спорту

на території Майданецької сільської ради

в 2016-2017 роках

 

       В зв’язку з передачею  на утримання сільської ради  закладів культури, керуючись Законом  України  «Про охорону культурної спадщини», Указами Президента України №485/2000  «Про державну підтримку клубних закладів», №490/2000  «Про невідкладні заходи щодо розвитку бібліотек України» , п.22.ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання,соціального захисту населення, сільська рада

 В И Р І Ш И Л А:

    1.  Затвердити    План заходів та кошторис витрат на 2017 рік з реалізації Програми розвитку культури та спорту на території Майданецької сільської ради в 2016-2017 роках, затвердженої рішенням сільської ради від 24.12.2015№3-13/УІІ ( додаток 1). 

   2. Головному бухгалтеру сільської ради, при  формуванні бюджету на 2017 рік, передбачити  кошти  на виконання    Плану заходів та кошторису  в сумі 40000грн.

    3. Контроль за виконанням цього рішення  покласти  на постійну комісію сільської ради з питань АПК, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання,соціального захисту населення.

      Сільський голова                                                                   М.Капериз

                                                                                                       Додаток 1

до  рішення    ради

                                                                                                   від23.12.2016 №13-8/УІІ

                                                                                        

 

                        ПЛАН ЗАХОДІВ  ТА КОШТОРИС ВИТРАТ

         в 2017 році з   реалізації Програми  розвитку  культури та спорту

на  території  Майданецької   сільської  ради  на  2016 – 2017   роки

 

  Розділ 1.  Забезпечення  населення  сільської  ради 

послугами  закладів  культури та  створення  комфортних   умов 

для  користувачів  послуг  і  відвідувачів

 

         1.1.  Забезпечення  функціонування    мережі  закладів  культури  сільської  ради, за умови  «дофінансування» для їх утримання за рахунок коштів вільного залишку сільського бюджету.

       1.2. Проведення заходів до Новорічних та Різдвяних свят, до Дня Перемоги,  Івана Купала, Дня села , 8Березня  - 20000 грн.                                                                      

Розділ 2.  Забезпечення  розвитку  культури та спорту

     2.1.  Підтримка  діяльності  клубних закладів,  створення  умов  для  розвитку  самодіяльної  народної творчості та  спорту.

     2.2.  Створення  сприятливих  умов  для  роботи  аматорських  колективів,   окремих  виконавців,  сільської футбольної команди.  

               Розділ  3.  Забезпечення  розвитку  творчого  потенціалу

 та  культурного  і спортивного простору  сільської  ради

 

     3.1.  Участь  художніх  аматорських  колективів  та  окремих  виконавців,   сільської футбольної команди   у  районних  оглядах,  конкурсах,   святах, творчих та  спортивних змаганнях та придбання спортінвентаря  - 20000 грн..

         Розділ 4. Забезпечення  розвитку  кадрового  потенціалу  галузі культури та спорту .

     4.1. Сприяти в направлені на  навчання  до  вищих  навчальних закладів  культури,   мистецтва  та спорту випускників  сільського навчального закладу .

     4.2.  Організувати  акції  підтримки  працівників   культури та спорту   місцевими  підприємствами,  організаціями,  сільгосптоваровиробниками.                                                                  

 

Сільський голова                                                                 М.Капериз                                                                                                            

                          МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА                                                                             

       ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                  ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

 

              РІШЕННЯ

 

  23 грудня 2016 р.                   с.Майданецьке                                         №13-7/УІІ

Про затвердження плану заходів  та кошторису витрат на 2017 рік з реалізації Програми організаційного, технічного і фінансового  забезпечення  заходів щодо оформлення, утримання, зберігання  та охорони  об'єктівкомунальної власності   та тих, що перебувають на балансі   сільської ради    на 2016 – 2017 роки

           З метою забезпечення ефективного та надійного функціонування сільської ради,  установ, організацій, які розміщені в адміністративних будинках комунальної  власності територіальної громади , збереження і охорони майна, що перебуває на їх балансі, керуючись  п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

ВИРІШИЛА:

     1.Затвердити  План заходів   та  кошторис витрат на  2017 році з реалізації Програми    організаційного, технічного і фінансового  забезпечення  заходів щодо оформлення, утримання, зберігання  та охорони  об'єктівкомунальної власності   та тих, що перебувають на балансі   сільської ради    на 2016 – 2017 роки  ( далі – Програма), затвердженої рішення сільської ради від 24.12.2015№3-12/УІІ (додатки 1, 2).

     2.Головному бухгалтеру сільської ради при формуванні бюджету передбачити кошти в сумі 10000грн. на проведення експертної оцінки будівлі комунальної власності приміщення колишнього дитячого садка по вул.Майданецька,9  в с.Новомайданецьке.

      3. Контроль за виконанням програми покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету і фінансів.

Сільський голова                                                                                 М.Капериз

Додаток 1

до  рішення    ради

від 23.12.2016 №13-7/УІІ

                                                                                        

                                         План  заходів на 2017 рік

з реалізації Програми  організаційного, технічного і фінансового  забезпечення  заходів щодо оформлення, утримання, зберігання  та охорони  об'єктівкомунальної власності   та тих, що перебувають на балансі   сільської ради    на 2016 – 2017 роки

 

   1.  Проведення експертної оцінки  будівлі комунальної власності (дитячого садка  в с.Новомайданецьке по вул.Майданецька,9) ;  

                                                                             Сільська рада – впродовж

                                                                                                                 2017року  

 

 

        Сільський голова                                                                М.Капериз                                                                                                                

 

 

 

 

 

                                                                     

 

 

                                                                                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                              Додаток 2

до  рішення    ради

                                                                                                    від23.12.2016№13-7/УІІ      

                                                                                        

Кошторис витрат

на проведення заходів в 2017 році  з  реалізації  Програми

організаційного, технічного і фінансового  забезпечення  заходів щодо оформлення, утримання, зберігання  та охорони об'єктівкомунальної власності   та тих, що перебувають на балансі   сільської ради    на 2016 – 2017 роки ,

 

п/п

Найменування заходів

Загальна сума

грн.

4

Проведення експертної оцінки комунальної будівлі

10000

 

ВСЬОГО:

10000

 

 

Сільський голова                                                                    М.Капериз

Головний бухгалтер                                                                   М.Лисоконь

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                            

                            МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА                     

     ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

             ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

              РІШЕННЯ

 

  23 грудня 2016 р.                   с.Майданецьке                                     №13-6/УІІ

 

Про затвердження заходів та кошторису

витрат на 2017 рік з виконання  програми

 «Будівництво, реконструкція, ремонт та 

утримання вулиць і доріг   сіл Майданецьке та

Новомайданецьке в 2016 -2017 роках»

 

          Заслухавши інформацію сільського голови , керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 19.01.2011№ 52  «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах»,   підпунктом  1 пункту а статті  27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Законом України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», статтею 91 Бюджетного кодексу України, сільська рада

 ВИРІШИЛА:

1. Затвердити заходи та  кошторис витрат на 2017 рік з  виконання Програми  «Будівництво, реконструкція, ремонт та  утримання вулиць і доріг   сіл Майданецьке та Новомайданецьке в 2016 -2017 роках», затверджену рішенням сільської ради від 19.04.2016№7-6/УІІ (додається).

2.Головному бухгалтеру сільської ради при  формуванні бюджету  передбачити кошти в сумі 457000грн. на  фінансування заходів з виконання  Програми «Будівництво, реконструкція, ремонт та  утримання вулиць і доріг   сіл Майданецьке та Новомайданецьке в 2016 -2017 роках» .

  3. Контроль за виконанням рішення покласти на головного бухгалтера сільської ради.

 

Сільський голова                                                                     М.Капериз  

 

                                                                                                                                                                            Додаток 1

                                                                                                                                                                    до рішення сільської ради

                                                                                                                                                                    від 23.12.2017 №13-6/УІІ

                                                        Заходи та  кошторис витрат на  виконання Програми  в 2017 році 

 

 з/п  Найменування вулиці        Рішення про             Строк              Замовник           Вид ремонту       Сума коштів                Фактичний

        (дороги)                               затвердження         початку           будівництва                                      у місцевому                  обсяг робіт              

                                                     проектно-             будівництва                                                                 бюджеті, тис.грн.          (тис. м. 2)

                                                     кошторисної          (ремонту)                   

                                                     документації          та введення                        

                                                                                    об'єкта в                            

                                                                                  експлуатацію ___________________________________________________________________________________________________________________

 1                     2                                      3                          4                          5                          6                               7                                8

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.Дороги комунальної власності                        березень-               сільська рада           поточний         457000

вул. Л.Українки, О.Кошового,                            жовтень

Кугаївська,Героїв, Жовтнева,

Козацька, Набережна, Робітнича,

Незалежності, Горовенка,

Новоодеська, Трипільська,Зарічна

провулки Горовенка, Заводський,

Атаманський, Всеволода Нестайка,

 Вишневий, Шевченка,

Мирний, Захарчука

 містки по вул. О.Кошового,

Героїв, Кугаївська в с.Майданецьке,

вул.Садова, Польова,

Колгоспна, Горовенка в

с.Новомайданецьке                 

 

2. Дороги державного значення:                          травень -                  сільська рада       поточний                  

вул. Т.Г.Шевченка, Гагаріна                          листопад

в с.Майданецьке                                                 2017р.

(як співфінансування на

договірних засадах)         

 

Сільський голова                                                                                                                                           М.Капериз                   

 

Бухгалтер                                                                                                                                                       М.Лисоконь

                                                                

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                         ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                 РІШЕННЯ

  

 23 грудня  2016 року               с. Майданецьке                         №13-5/УІІ

 

Про програму природоохоронних заходів

на 2017 рік, що підлягають фінансуванню

з фонду охорони навколишнього

природного середовища сільського бюджету

та інших джерел фінансування

 

        Відповідно до підпункту 22 частини 1 статті 26, частини 2 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України «Про охорону навколишнього середовища», Постановою Кабінету міністрів України від 17.09.1996р. №1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань бюджету, планування та фінансів , сільська рада   

ВИРІШИЛА :

1.Затвердити програму  природоохоронних заходів на 2017 рік, що підлягають фінансуванню з фонду охорони навколишнього природного середовища сільського бюджету та інших джерел фінансування  ( далі – Програма), що додається.

2.Головному бухгалтеру сільської ради  при формуванні бюджету  передбачити кошти в сумі 7700грн. на  фінансування заходів  Програми з фонду охорони навколишнього природного середовища  та інших джерел фінансування.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                            М.Капериз

 

                                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                        Рішенням сільської ради

                                                                                        Від 23.12.2016р.№ 13-5/УІІ

 

 

                                                  ПРОГРАМА

 природоохоронних заходів на 2017 рік, що підлягають фінансуванню з фонду охорони навколишнього природного середовища сільського бюджету та інших джерел фінансування

1.Загальна частина

    Відповідно до чинного законодавства – охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної  безпеки життєдіяльності людини – невід’ємна умова сталого економічного та соціального розвитку України.

    З цією метою в нашій державі здійснюється екологічна політика, спрямована на збереження безпечного для існування  живої і  неживої  природи навколишнього середовища, захист життя і здоров’я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища, досягнення гармонійної взаємодії суспільства і природи, охорону, раціональне використання і відтворення природних ресурсів.

    Аналіз наслідків ігнорування екологічних проблем свідчить, що природні екологічні ресурси не безмежні та не спроможні самостійно компенсувати наслідки безвідповідальної виробничої та побутової діяльності людини.    Найбільш яскравий приклад – це засмічення ярів, схилів,  лісопосадок.

Вищевказане дає змогу зробити висновок, що проведення  природоохоронних заходів є життєво необхідним, оскільки забезпечує для жителів  сіл безпечні умови проживання.

2.Правова основа Програми

    Правовою основою Програми є чинне законодавство України, а саме: Конституція України, закони України від 25.06.1991 № 1264-XII «Про охорону навколишнього природного середовища», від 21.12.2010 № 2818-VI «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року», «Про місцеве самоврядування в Україні», постанова Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1147 із змінами та доповненнями «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів».

3.Мета та основні завдання Програми

    Мета програми – проведення ефективної і цілеспрямованої діяльності організації і координації заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки, раціонального використання і відтворення природних ресурсів на перспективу.

    Програма покликана визначити стратегічні напрямки для покращення екологічної ситуації довкілля та розробити підходи і механізми розв’язання екологічних проблем села.

Основними завданням є:

а) пріоритетність вимог екологічної безпеки, обов’язковість додержання екологічних стандартів, нормативів та лімітів використання природних ресурсів при здійсненні господарської, управлінської та іншої діяльності;

б) гарантування екологічно безпечного середовища для життя і здоров’я людей;

в) запобіжний характер заходів щодо охорони навколишнього природного середовища;

г) збереження просторової та видової різноманітності і цілісності природних об’єктів та комплексів;

 д) обов’язковість екологічної експертизи;

е) гласність і демократизм при прийнятті рішень, реалізація яких впливає на стан навколишнього природного середовища, формування у населення екологічного світогляду;

ж) науково-обґрунтоване нормування впливу господарської та іншої діяльності на навколишнє природне середовище;

є) безоплатність загального та платність спеціального використання природних ресурсів для господарської діяльності;

з) поєднання заходів стимулювання і відповідальності у справі охорони навколишнього природного середовища.

4.Фінансове забезпечення Програми

    Заходами з реалізації програми передбачається фінансування основної їх частини з фонду охорони навколишнього природного середовища сільського бюджетута із загального фонду бюджету .

     Можлива також фінансова підтримка реалізації програми в рамках міжнародної технічної допомоги, з боку міжнародних і вітчизняних фінансово-кредитних установ, позабюджетних фондів, підприємств, організацій, громадських організацій, рекламодавців, спонсорів, зацікавлених в соціально-економічному розвитку села та інших джерел не заборонених законодавством України.

5.Основні напрямки реалізації Програми:

Основними напрямками реалізації програми є:

- забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин;

- заходи з озеленення сіл;

- проведення робіт  з очищення берегів  водних об’єктів, що розміщені в селі;

- відведення землі під нове  сміттєзвалище .

6.Етапи виконання

Програму передбачається виконати  протягом 2017 року відповідно до заходів,  наведених у розділі  8.

7.Контроль за виконанням програми:

     Відповідальність за організацію виконання заходів програми покладається на  постійну комісію сільської ради з питань планування,  бюджету та фінансів.

      Контроль за використанням коштів спрямованих на забезпечення виконання Програми, здійснюються у порядку встановленому законодавством.

8. Заходи з охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік

8.1.Забезпечення  підгортання  відходів на сільському сміттєзвалищі – впродовж 2017 року, із коштів фонду охорони навколишнього природного середовища бюджету села  7700тис. грн..

                             Виконавець : виконком сільської ради ;

8.2. Проведення робіт з очищення ярків,  лісопосадок та берегів водних об’єктів від відходів – впродовж 2017 року, із коштів фонду охорони навколишнього природного середовища бюджету села .

                             Виконавець : виконком сільської ради ;

 

9.Очікувані  результати програми

       Виконання Програми дасть змогу вирішити частину актуальних проблем, які за багато років накопичились в цій галузі, та значно покращити екологічну ситуацію і підвищити ефективність очищення села, озеленення села, охорони зелених насаджень.

 

Сільський голова                                                                  М.Капериз

 


                                                         

                                   

                            МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

              ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

               ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                Р І Ш Е Н Н Я

23 грудня 2016 року             с.Майданецьке                         №13- 4/УІІ

 

Про програму організації та

фінансування у 2017  році

громадських робіт для жителів

сіл Майданецьке та Новомайданецьке 

 

Відповідно до п. 22 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  керуючись статтею 31 Закону України „Про зайнятість населення” від 05.07.2012, постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру»,      сільська  рада

 ВИРІШИЛА:

      1. З метою тимчасової зайнятості жителів, затвердити Програму організації та фінансування громадських робіт   на 2017 рік для жителів сіл Майданецьке та  Новомайданецьке  ( далі – Програма) (додається )  та заходи щодо виконання Програми організації та фінансування громадських робіт для населеннясіл Майданецьке, Новомайданецьке  у 2017 році ( додаток 1)

       2. Бухгалтеру сільської ради :

 1.  при розробці  проекту бюджету на 2017 рік передбачити кошти на    виконання зазначеної Програми в межах видатків, передбачених на фінансування відповідних галузей;
 2. забезпечити виконання Програми організації та фінансування громадських робіт для населення сіл Майданецьке та  Новомайданецьке в 2017 році в сумі 15000 гривень.

    

 

      3. Дане рішення вступає в силу з дня його оприлюднення, але не раніше  ніж з 01.01.2017 року.

      4.Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань    планування, фінансів та  бюджету.

 

 

                Сільський голова                                                       М.Капериз

 

 

 

 

 

 

                                                                                               

                                                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                          

                                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                           Рішенням  сесії сільської ради

                                                                                                                      Від23.12. 2016р. № 13-4/УІІ

 

                                                

                                                              ПРОГРАМА

організації та фінансування у 2017 році громадських робіт для жителів сілМайданецьке, Новомайданецьке

 

              

                     Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

Протягом 2016 року скористались послугами Тальнівського центру зайнятості 8 осіб з числа незайнятого населення.

З метою протидії негативним проявам кризових явищ на ринку праці та зняття напруги серед зазначених верств населення районним центром зайнятості проводилося залучення їх до оплачуваних громадських робіт.

Одним із важливих заходів підтримки цих людей у період вимушеного безробіття та пошуку роботи є залучення їх до участі в громадських роботах – найпростіших роботах, що потребують знань для використання простих завдань, у деяких випадках із використанням ручних інструментів та/або із значними фізичними зусиллями, та кваліфікованих роботах, що потребують кваліфікації та/або досвіду роботи, які організовуються з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу.

Оплата праці 8 осіб протягом 2017 року фінансувалась за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (далі – Фонд).

Згідно із Законом України „Про зайнятість населення” від 05.07.2012 № 5067-VI фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду пропорційно рівними частинами у разі участі в таких роботах зареєстрованих безробітних.  

Також, у 2017 році планується залучення до таких робіт зайнятого населення, а саме учнів та студентів у вільний від навчання час, пенсіонерів, працюючих громадян у вільний від роботи час, інших категорій зайнятого населення.

 

Мета та завдання Програми

 

Метою Програми є залучення широкого кола жителів  до участі в громадських роботах, що дозволить шляхом їх матеріальної підтримки та адаптації до трудової діяльності знизити соціальну напругу, а також сприятиме вирішенню проблем, пов’язаних з благоустроєм району, ремонтом об’єктів соціальної сфери, доглядом за особами похилого віку тощо.

Основними завданнями Програми є:

 • забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу;
 • соціальна підтримка безробітних, в першу чергу тих, хто не може на рівних конкурувати на ринку праці і потребує додаткового соціального захисту;
 • забезпечення додатковим заробітком осіб з числа зайнятого населення;
 • взаємодія органів місцевого самоврядування, Тальнівського районного центру зайнятості, роботодавців, інших соціальних партнерів.

 

 Обґрунтування шляхів та засобів вирішення проблеми, строки виконання Програми

 

Засобами вирішення проблеми соціального захисту населення, на які спрямована Програма, відповідно до Закону України „Про зайнятість населення”, є надання можливості участі в громадських роботах – найпростіших роботах, що потребують знань для використання простих завдань, у деяких випадках із використанням ручних інструментів та/або із значними фізичними зусиллями, та кваліфікованих роботах, що потребують кваліфікації та/або досвіду роботи, які організовуються з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб. Реалізація Програми передбачає взаємодію соціальних партнерів, проведення громадських робіт у роботодавців.

Строк виконання Програми – 2017 рік.

 

Перелік видів громадських робіт

 

Перелік видів громадських робіт, які можуть фінансуватись за рахунок коштів сільського  бюджету, Фонду, роботодавців:

 1. Благоустрій села .
 2. Роботи по запобіганню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха.
 3. Підсобні роботи на будівництві або ремонті об’єктів соціальної сфери (дошкільних закладів освіти, закладів фізичної культури і спорту, культури і мистецтва).
 4. Догляд за одинокими непрацездатними особами, у тому числі особами похилого віку, а також догляд за хворими у закладах охорони здоров’я та допоміжні роботи у дитячих будинках та домах для людей похилого віку.
 5. Проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг.

 

                                  Джерела фінансування Програми

Для забезпечення реалізації Програми передбачаються  кошти  сільського бюджету, виходячи з його фінансових можливостей .

Обсяги видатків на виконання Програми з сільського  бюджету визначаються з дотриманням бюджетного законодавства та з урахуванням пропозицій районного центру зайнятості та інших соціальних партнерів.

Також до фінансування Програми залучаються кошти:

 • Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
 • роботодавців, для яких виконуються громадські роботи;
 • інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

 

 

Контроль за ходом виконання Програми

Контроль за ходом виконання Програми покладається на   сільську раду  та Тальнівський районний  центр зайнятості. Виконавці, зазначені у Програмі, повинні забезпечити виконання затверджених заходів та інформувати про виконання заходів сільську раду та Тальнівський районний центр зайнятості та управління праці та соціального захисту населення РДА  до 1 лютого 2018 року.

Управління праці та соціального захисту населення РДА надає дані оцінки ефективності Програми, а у випадку невиконання – пояснення причин невиконання в термін до 1 лютого 2018 року.

Очікуваний кінцевий результат Програми

 

Виконання Програми дасть змогу знизити соціальну напругу, сприятиме вирішенню проблем, пов’язаних з благоустроєм села, ремонтом об’єктів соціальної сфери, доглядом за особами похилого віку тощо.

Результативні показники, що характеризують виконання Програми:

№ з/п

Показники

Одиниця виміру

Джерело інформації

2017 рік

1

Кількість безробітних, які будуть перебувати на обліку в Тальнівському районному центрі зайнятості

осіб

Тальнівський районний центр зайнятості

 

2

Кількість безробітних, які будуть перебувати на обліку в Тальнівському районному центрі зайнятості та будуть залучені до громадських робіт

осіб

Тальнівський районний центр зайнятості

 

3

Питома вага безробітних-учасників громадських робіт у загальній кількості безробітних, які будуть перебувати на обліку в Тальнівському районному центрі зайнятості

%

Тальнівський районний центр зайнятості

 

4

Кількість осіб з числа зайнятого населення, які будуть залучені до громадських робіт

осіб

Виконавчий комітет, Тальнівський районний центр зайнятості

5

 

 

 

Роботодавці, у яких планується організовувати громадські роботи у 2017 році для населення села  та джерела фінансування

 

№ з/п

Назва роботодавця

Вид робіт

Джерело фінансування

1

 Виконавчий комітет Майданецької сільської ради

Благоустрій території сіл Майданецьке, Новомайданецьке;

Підсобні роботи по ремонту об’єктів соціальної сфери;

Роботи по запобіганню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха;

Проведення робіт по   ремонту та утриманню автомобільних доріг.

 

 

 

 

кошти з бюджету – 50%

 

 

 

 

кошти Фонду – 50%

 

Сільський голова                                                                                                     М.Капериз

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                              Додаток 1

                                                                                                                               до рішення сесії сільської ради

від23.12..2016р. № 13-4/УІІ

 

Заходи щодо виконання Програми організації та фінансування громадських робіт для населення сіл Майданецьке, Новомайданецьке  у 2017 році

 

№ з/п

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні за виконання

1

Визначити потреби установ  комунального комплексу, служб та організацій, що займаються проблемами благоустрою, соціального захисту одиноких осіб та громадян похилого віку, інвалідів праці та війни, закладів медицини, освіти та культури з метою організації громадських робіт

грудень 2016 року

Виконавчий комітет , Тальнівський районний центр зайнятості,  організація Товариства Червоного Хреста України (за згодою),

2

Проводити роз’яснювальну роботу щодо соціальної значимості та користі для села  і конкретних роботодавців громадських робіт

грудень 2016 рік

Тальнівський районний центр зайнятості,

 Виконавчий комітет

3

Забезпечувати оперативне вирішення першочергових організаційних та матеріально-технічних проблем щодо організації та проведення громадських робіт

2017 рік

Виконавчий комітет, Тальнівський районний центр зайнятості, керівник

СФГ «Зоря »

4

Роботодавцям, на базі яких будуть проводитись громадські роботи, призначити відповідальних осіб за організацію цих робіт, зокрема, для ведення необхідної документації та своєчасного обміну інформацією з Тальнівським районним центром зайнятості, іншими партнерами

2017 рік

Керівник СФГ «Зоря »

5

Надавати консультативно-методичну допомогу з організаційних і нормативно-правових організації громадських робіт

2017 рік

Тальнівський районний центр зайнятості

6

Визначити обсяги громадських робіт

2017 рік

Виконавчий комітет , роботодавці (за їх згодою)

7

Укладати договори про організацію та проведення громадських робіт

2017 рік

Тальнівський районний центр зайнятості,  сільська рада ,

 роботодавці (за їх згодою)

8

Надавати інформацію про вільні робочі місця для проведення громадських робіт Тальнівському районному центру зайнятості

2017 рік

керівники роботодавців (за їх згодою)

9

Виходячи з видів, обсягів, термінів виконання та у межах кошторисних призначень для проведення громадських робіт направляти осіб, які мають бажання брати участь у таких роботах

2017 рік

Тальнівський районний центр зайнятості

10

Вирішувати питання своєчасного забезпечення учасників громадських робіт необхідним робочим інвентарем, спецодягом

2017 рік

Виконавчий комітет, керівники  роботодавців (за їх згодою), Тальнівський районний центр зайнятості

 

 

 

Сільський голова                                                                    М.Капериз                         


                                                                

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                         ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                 РІШЕННЯ

 23 грудня  2016 року               с. Майданецьке                     №13-3/УІІ

 

Про затвердження плану заходів та

кошторису витрат на 2017 рік

з реалізації  сільської Програми

«Турбота» на 2016 -2017 роки

 

     Заслухавши інформацію сільського голови , врахувавши пропозиції депутатів та висновок постійної комісії сільської ради  з питань планування,  бюджету та фінансів, керуючись п.22 ч.1  статті  26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Затвердити    План заходів та кошторис витрат на 2017 рік з реалізації сільської програми «Турбота» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 24.12.2015р №3-8/УІІ, із змінами внесеними згідно рішення ради від 02.12.2016№12-1/УІІ  ( далі –План заходів та кошторис витрат на 2017 рік)                     ( додаток ).  

2. Головному бухгалтеру сільської ради, при  формуванні бюджету на 2017 рік, передбачити  кошти  на виконання    Плану заходів та кошторису витрат на 2017 рік  в сумі 150000грн.

 

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку.

 

 

Сільський голова                                                                            М.Капериз

 

 

Додаток до  рішення  сільської  ради від 23.12.2016р.№13-3/УІІ

                                                                                        

План заходів та кошторис витрат

на 2017 рік з реалізації сільської програми

                                       «Турбота» на 2016-2017 роки

                                                                                         

№ п/п

               Зміст заходів

Відповідальні   

  виконавці

Термін

викона-

ня

Джерело фінансування,

тис. грн

 

 

Сільський бюджет

Кошти вільного залишку

 

1

2

3

4

5

6

 

1.

Проводити планомірне обстеження умов проживання осіб похилого віку, інвалідів, багатодітних та малозабезпечених сімей з метою визначення осіб, які потребують різних видів допомоги

Виконавчий комітет сільської ради, фахівець із соціальної роботи

Постійно

Виконання заходу не потребує фінансування

 

 

2

Надання грошової допомоги на поховання громадян не пенсійного віку та невідомим особам

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно по мірі не обхід-ності

    3000

 

 

3

Систематично проводити благодійні акції з метою залучення додаткових коштів та натуральної допомоги для надання різних видів адресної соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення

Виконавчий комітет сільської ради, фахівець із соціальної роботи

Постійно

Виконання заходу не потребує фінансування

 

 

4

Надання грошової допомоги до Міжнародного дня інвалідів дітям-інвалідам

Виконавчий комітет сільської ради

До Дня інвалідів

     6000

 

 

5

Надання грошової допомоги на лікування онкохворих, тяжкохворих громадян

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно по мірі необхідності

   33000

 

 

6

Забезпечити надання одноразової цільової матеріальної допомоги ветеранам  Великої Вітчизняної війни до  Дня Перемоги 9 Травня

Виконавчий комітет сільської ради

9 Травня 2017року

  4000  

 

 

7

Надання одноразової грошової допомоги старожилам, яким виповнилось 90 і більше років до ювілейних дат та надання адресної  допомоги ветеранам – визволителям Тальнівщини

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно

    3000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Забезпечити надання одноразової цільової допомоги на покращення соціально побутових умов  учасникам бойових дій в Афганістані, іншим учасникам бойових дій

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно

6000

 

 

9

Надання одноразової грошової матеріальної допомоги особам, переміщеним зі східних областей України на вирішення соціально-побутових питань

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно

  2000 

 

 

10

Надання одноразової цільової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на сході України, батькам або  їх членам  сім»ї, мобілізованим  та членам сім»ї мобілізованих військовозобов»язанихдля придбання необхідних речей (одягу, взуття, амуніції тощо)

Виконавчий комітет сільської ради

 

Постійно

       30000

 

 

 

11

Надання одноразової матеріальної допомоги голові ради ветеранів до Дня людей похилого віку для вирішення соціально-побутових питань людей похилого віку

Виконавчий комітет сільської ради

До Дня людей похилого віку

     1000

 

 

12

Надання матеріальної цільової допомоги жителям села в надзвичайних ситуаціях (пожежа, буревії та інше)

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно

     10000

 

 

13

Надання  одноразової грошової цільової  допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в розмірі 1 тис.грн. кожному, для   вирішення соціально-побутових питань до  Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – 14 грудня

Виконавчий

Комітет

Сільської ради

До Дня вшанування учасників аварії на ЧАЄС

12000

 

 

14

Надання одноразової цільової грошової допомоги для  підтримки малозабезпечених, соціально незахищених громадян, а також пільгової категорії громадян, в тому числі на придбання лічильників витрати  води, в зв’язку з підвищенням тарифу на водопостачання

Виконавчий

Комітет

Сільської ради

 

2017р.

5000

 

 

15

Надання одноразової  цільової грошової допомоги  для  підтримки малозабезпечених, соціально незахищених громадян, багатодітних сімей для часткової оплати за харчування дітей в дошкільному комунальному закладі освіти.

Виконавчий

Комітет

Сільської ради

 

2017 р

5000

 

 

               

 

Сільський голова                                                                              М.Капериз

Головний бухгалтер                                                                         М.Капериз                                                                     

 

                                                                                                          

                          МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА                                                                              

           ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

 

              РІШЕННЯ

 

 23 грудня 2016 р.                   с.Майданецьке                                         №13- 2/УІІ

 

Про  затвердження заходів та кошторису

витрат на 2017 рік з реалізації  програми  « Питна  вода

та питне  водозабезпечення  населення

Майданецької сільської ради  на 2016 – 2017 роки»

 

     З метою забезпечення членів територіальної громади  якісною питною водою, відповідно до статті 10 Водного кодексу України, статей 13, 43 Закону України «Про питну воду та водопостачання», Закону України „Про охорону навколишнього природного середовища”, на виконання Закону України „Про Загальнодержавну програму „Питна вода України" на 2012-2020 роки», з урахуванням Методичних рекомендацій щодо розроблення та реалізації регіональних та місцевих програм (заходів), загальнодержавної програми «Питна вода України на 2012-2020 роки», Постанови Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2006 року № 118 „Деякі питання, пов'язані з виконанням загальнодержавної програми „Питна вода України на 2006-2020 роки», Постанови Кабінету Міністрів від 05 квітня 2012 р. № 273 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Питна вода України» та від 19 вересня 2007 року № 1158 „Про затвердження Державної цільової програми розвитку українського села, поліпшення комунального обслуговування населення у сільській місцевості", керуючись пунктом 22 статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції депутатів , сільська  рада

ВИРІШИЛА:

     1. Затвердити заходи та кошторис витрат на 2017 рік з  реалізації Програми « Питна  вода та питне  водозабезпечення  населення Майданецької сільської ради  на 2016 – 2017 роки», затверджену рішенням сільської ради від 24.12.2015р.№3-7/УІІ  (додається).

     2. Бухгалтеру сільської ради при формуванні сільського бюджету на  2017 рік передбачити цільові асигнування, необхідні для реалізації Програми в 2017 році  в сумі 127460грн.

      3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Сільський  голова                                                                    М.Капериз

 

 

 

                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                       

 

 

 

 

                                                                                        Додаток

                                                                                        до рішення сільської ради

                                                                                        від 23.12.2016р.№13- 2/УІІ

 

                                   Заходи та кошторис витрат  на 2017 рік

з реалізації  Програми « Питна вода та  питне водозабезпечення населення Майданецької  сільської  ради на 2016 – 2017 роки »

№     Зміст заходу                            Термін                                      Сума

п/п                                                     виконання                               фінансування

___________________________________________________________________

1.  перевірка технічного стану                 

      об'єктів  водопровідного       

      господарства;    очистка

     артсвердловин від                    

     Ілістих відкладень;                 

 очистка башні від ілістих          протягом року                           50000,00

     відкладень;                                

2. забезпечення належного

    контролю за якістю води у 

    водогонах, громадських            постійно                                  5000,00

    криницях, дослідження води

    згідно державних стандартів; 

3.  ремонт водопровідної мережі    за необхідності

4. плата за користування надрами                                                  20000,00

5. заробітна плата техніку

по  експлуатації мереж і споруд                                                      52460,00

 

Сільський голова                                                                 М.Капериз

Головний бухгалтер                                                            М.Лисоконь

 

 


                                                         

                                   

                            МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

              ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

               ХІІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                Р І Ш Е Н Н Я

23 грудня 2016 року             с.Майданецьке                         №13- 1/УІІ

 

Про Програму соціально-економічного

розвитку  сіл Майданецьке та Новомайданецьке

на 2017 рік

       Розглянувши та обговоривши подану виконком сільської ради Програму соціально-економічного розвитку сіл Майданецьке та Новомайданецьке на 2017рік, відповідно до п.22 ст.26 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні“ на  підставі  висновків постійних  депутатських  комісій сільської ради та з метою визначення пріоритетів розвитку територіальної громади,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

   1.Затвердити Програму соціально-економічного  розвитку сіл Майданецьке та Новомайданецьке на 2017рік(далі – Програма),що додається.

   2.Виконавчому комітету сільської ради, керівникам підприємств та установ забезпечити  виконання  завдань  та  заходів  за  відповідними напрямками  Програми .

    3. Сільському голові Капериз М.В. розмістити дане рішення на офіційному сайті Майданецької сільської ради.

  4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань  агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання,соціального захисту населення.

 

Сільський голова                                                                           М.Капериз

 

 

          

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                     рішенням сільської ради 

                                                                                     від 23.12.2016 №13- 1/УІІ

 

 

ПРОГРАМА

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СІЛ МАЙДАНЕЦЬКЕ ТА НОВОМАЙДАНЕЦЬКЕ    НА 2017РІК

 

І. Вступ.

1.1.     Пріоритетні цілі та завдання діяльності сільської ради на 2017рік.

     Програма соціально-економічного розвитку на 2017рік(далі - Програма) розроблена відповідно до вимог законів України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", "Про місцеве самоврядування в Україні",  Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету міністрів України №385 від 06.08.2014 р.

      У Програмі визначено цілі та завдання соціально-економічної та культурної діяльності сільської ради на 2017 р., спрямовані на розвиток села – роботи з  благоустрою, виконання будівельних та ремонтних робіт на об’єктах комунальної  форми  власності, поповнення дохідної частини бюджету, з метою формування якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення .

     Звітування про виконання Програми здійснюється за підсумками року.

     Станом на 16грудня2016року  кількість населення сільської ради  становить  2023особи.  Площа адмінтериторії сільської ради становить 550,6га. Заасфальтованість сільських комунальних доріг та вулиць  складає – 17,09 км.  У нічний час освітлюється близько 29,5 км  вулиць. Водопровідні мережі із задовільним станом  становлять –23км, з незадовільним, що потребують заміни або нового будівництва-0,6км.

     У селі працюють наступні соціально-культурні, освітні та медичні заклади: будинок культури,  загальноосвітняшкола, дитячий  дошкільний  навчальний  заклад,амбулаторія,  музей,  бібліотека,  церква, аптека та 7торгівельних закладів.

       Стратегічною метою сільської ради є виконання наступних робіт:        - проведення робіт з реконструкції існуючих водопровідних мереж та будівництво нових зокрема по вулиці Кугаївська с.Майданецьке та в с.Новомайданецьке;

- поточний  ремонт  вулиць: Незалежності, Козацька, Жовтнева, Робітнича, О.Кошового (місток), Героїв (місток),Горовенка, Б.Хмельницького,Трипільська,Новоодеська, Зарічна, Набережна провулки: Горовенка,Вишневий, Всеволода Нестайка, Атаманський, Шевченка, Миколи Шмаглія в с.Майданецьке та  в с.Новомайданецьке вулиці: Садова, Польова, Горовенка, Колгоспна;

- поточний ремонт приміщень дошкільного навчального закладу «Веселка», сільського будинку культури, бібліотеки, музею, сільської ради;

- завершення освітлення вулиць;

- залучення дітей до занять спортом, сприяння участі команд села в районних змаганнях, придбання спортінвентаря;

- благоустрій кладовища;

 - облаштування місць зупинок громадського транспорту;

- організація робіт по створенню нового сміттєзвалища.

     Загальний очікуваний ефект від реалізації програмних цілей – підвищення рівня благоустрою села, розвиток духовно-культурних та спортивних закладів, підвищення рівня надання послуг .

ІІ. Соціальна сфера.

2.1. Демографічна ситуація.

       Демографічна ситуація, що склалась в селі, характеризується зменшенням  кількостінаселення впродовж останніх 5-ти років.

       Як і загалом в Україні, в  селі  смертність перевищує народжуваність, так в 2015році народилось 13дітей, померло50осіб.

       В 2016 році народилось 15 дітей, померло 34 осіб.

      У  на території сільської ради  зареєстровано  2023 особа, але фактично в селі проживає, разом з незареєстрованими мешканцями,  1850 осіб.

         Більшість факторів, які впливають на демографічну ситуацію в селі, формуються на загальнодержавному рівні і залежать від фінансово-економічного стану та добробуту населення. Подолання фінансової кризи та поліпшення економічного стану населення, що в свою чергу призведе до досягнення сталого демографічного розвитку, нормалізації і відтворення населення, є тривалим і складним процесом.

2.2. Завдання сільської ради :

- всебічне зміцнення правових, моральних та матеріальних засад сімейного життя;

-  створення оптимальних соціально-економічних умов для повноцінного виховання дітей у сім`ї;

- забезпечення соціальних заходівта програм, спрямованих на вихід сімей із складних життєвих обставин;

- забезпечення соціального супроводу різних категорій сімей, прийомних сімей;

2.3. Підтримка сім’ї, дітей та молоді.

      У ході економічного  та соціального реформування з’явився ряд несприятливих факторів, які негативно впливають на стан сімей. Передусім це стосується демографічної ситуації, репродуктивного здоров’я, економічного стану сімей, сімейного безробіття, виховання дітей у сім`ї та їх навчання. Потребують розв’язання проблеми професійної підготовки, продуктивної зайнятості, охорони здоров’я, соціального забезпечення.

Останніми роками спостерігається нестабільність рівня життя більшості сімей в селах.

Потрібно відмітити статистику по селу:

-       багатодітні сім'ї  – 13;

-       діти-інваліди –6;

-       діти, позбавлені батьківського піклування – 3;

-       неблагополучні сім’ї, що знаходяться на обліку – 8;

-       діти, що перебувають на обліку в службі у  справах неповнолітніх - 0.

 

       Основні завдання, які будуть реалізовані  для  підтримки сім’ї на 2017рік:

● Підтримка обдарованих дітей з соціально-незахищених категорій сімей шляхом проведення конкурсів, виставок, фестивалів ;

● Здійснення планових та позапланових виїздів до сімей, що перебувають під соціальним супроводом , а також з виробничою необхідністю;

● Святкування та надання подарунків дітям із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах  до  Дня св. Миколая, новорічних  свят,Дня інваліда,  ;

●  контроль членів сімей,в яких є алко- та наркозалежність;

2.4. Зайнятість населення та ринок праці.

      На території сільської ради розташовано 31підприємство, установ та організацій, в яких працює близько 198чоловік,  97 % з яких - місцеві жителі.

     Всього в селі  зареєстровано близько 1030працездатного населення, таким чином, в селі працює лише кожен 5 житель села .

      Станом на 01 грудня  2016року у Тальнівському  районному центрі зайнятості на обліку рахуються 42 безробітних жителів села .

Основні завдання та заходи на 2017рік:

● Сприяння зайнятості населення, зниження рівня безробіття.

●Сприяння розвитку підприємництва.

ІІІ. Гуманітарна сфера.

3.1. Охорона здоров’я.

У селі функціонує амбулаторія та аптека.

   Амбулаторія  та аптека  знаходяться на утриманні районного  бюджету.

   У амбулаторії та аптеці працює 9 медпрацівників. 

    Серед захворювань в селі найбільш поширені захворювання серцево-судинної, дихальної системи та різноманітні травми.

Основні завдання та заходи на 2017рік:

● Здійснювати допомогу на нагальні потреби медичних закладів за рахунок  субвенції міжбюджетного трансферту  з бюджету сільської ради.

3.2. Освіта

          У селі працює  загальноосвітняшкола,в якій станом на 1 грудня 2016 року навчається143дітей. Працює 23вчителі .

          Школа знаходяться на утриманні відділу освіти Тальнівської  РДА.

          На сьогодні 27дітей  відвідуютькомунальний  дитячий  дошкільний  навчальний  заклад. В дитячому садочку працюють 9 осіб.

  Основні завдання та заходи на 2017рік:

● Здійснювати допомогу на нагальні потреби школиза рахуноксільського бюджету тамеценатів;

3.3. Культура та духовність.

На території сільської ради  розміщені наступні заклади культури та духовності:

1. Українська православна Церква архистратига Михаїла московського патріархату (вул.Т.Г.Шевченка);

2. Будинок культури (вул.Т.Г.Шевченка);

3.Бібліотека( вул.Т.Г.Шевченка);

    Будинок культури та сільська бібліотека є власністю територіальної громади села  та знаходиться на балансі сільської ради.

    В  залі БК проводяться святкові заходи, концерти, збори.

    Основні завдання та заходи на 2017рік:

● Здійснювати допомогу на нагальні потреби закладів культури та духовності за рахунок спонсорів та через сільський бюджет.

    3.4. Фізична культура і спорт

Основні завдання та заходи на 2017рік:

● Розвиток спорту,організація змагань,забезпечення матеріально-технічним обладнанням;

 IV. Основні напрями соціально-економічного розвитку села .

4.1. Ресурсне забезпечення розвитку села.

    Цілями діяльності сільської ради є підвищення ефективності фінансово-бюджетної діяльності, забезпечення стабільного функціонування бюджетної системи в умовах фінансово-економічної кризи шляхом зміцнення та збільшення дохідної частини бюджету, підвищення ефективності, оптимізації раціонального використання бюджетних коштів.

    Фінансово-бюджетна діяльність - це основний інструмент регулювання та стимулювання економічних і соціальних процесів в селі, що реалізується за рахунок бюджетних ресурсів, власних коштів підприємств, установ та організацій, коштів позабюджетних фондів та коштів інвесторів.

    В останні  роки сільський бюджет стабільний, що дозволяє виконувати та перевиконувати його дохідну частину. Видаткова частина бюджету виконується на 90-95%.

    Основними по наповненню сільського бюджету є доходи від місцевих податків і зборів (земельний податок, орендна плата за землю, єдиний податок, податок на нерухоме майно тощо).

Основні завдання та заходи на 2017  рік:

●Забезпечити виконання дохідної частини бюджету.

● Забезпечити своєчасну та в належних розмірах сплату фізичними та юридичними особами податків, зборів та обов'язкових платежів до сільського бюджету.

●Внести зміни до договорів оренди землі з підприємствами, що знаходяться в межах села, в частині орендної платита суми оплати.

Очікувані результати:

●Стабільне функціонування бюджетної системи.

●  Збільшення дохідної частини сільського бюджету.

●Підвищення ефективності використання бюджетних коштів, що дозволить ефективно їх залучати на вирішення першочергових заходів у житлово-комунальній та соціальній сферах.

4.2. Розробки та виготовлення схем та проектів.

      На сьогодні сільською радою не виготовлено правовстановлюючі документи  на право постійного користування земельними ділянками, на яких знаходяться об’єкти нерухомості комунальної власності та ділянки під перспективне будівництво на них об’єктів соціального та культурного призначення.

     Потрібно відвести земельні ділянки та виготовити правовстановлюючі документи на земельні ділянки  під приміщеннями сільської ради, будинку культури, сільської бібліотеки, дитячого садка, амбулаторії ,аптеки, сільський  стадіон.

     Згідно законодавства у разі відсутності такого  акту неможливе будівництво чи капітальний ремонт об’єктів, що знаходяться на даній земельній ділянці.

         У 2017році необхідно продовжувати роботиіз виготовлення проектів  інвентаризаціїземель, що увійшли в межі села та розробити детальні плани до генерального плану села.

Основні завдання та заходи на 2017  рік:

●Розроблення проектно-кошторисної документації по  Генеральному плану села та генеральний план населених пунктів Майданецьке і Новомайданецьке.

4.3. Поліпшення сільського середовища життєдіяльності, розвиток інфраструктури (благоустрій).

4.3.1. Розвиток дорожньої інфраструктури.

   Загальна довжина доріг в  селі  складає 28км. Комунальних доріг  – 24,4км. З них заасфальтовано 17,09 км, потребують поточного ремонту 10км, потребують капітального ремонту 0,5 км.    

Вуличне освітлення.

          За кілька останніхроків проведенно відновлення мереж вуличного освітлення на всіх вулицях села. Всього на сьогодні в селі встановлено 237ліхтарів.

       Роботи щодо поліпшення вуличного освітлення потрібно продовжувати, необхідно встановлювати ліхтарі на ділянках, які цього потребують. Варто зазначити, що річна оплата за використання електроенергії на вуличне освітлення складає близько 72000 грн, обслуговування понад 24000 грн.

Благоустрій.

     Велику увагу потрібно приділити роботам з вирубки чагарників та спилювання дерев, що знаходяться в аварійному стані чи несуть загрозу електромережам.За останні  два роківздійснено кронування та спиляно понад 17дерев.

    На центральних вулицяхвлітку проводиться покос трави в середньому раз на три тижні.

        Протягом року  забезпечується догляд за  сміттєзвалищем  шляхом підгортання  сміття, покосу трави та чагарників.

    До Великодня забезпечується вивіз сміття від сільського  кладовища, ремонт огородження, спилювання аварійних дерев.

Основні завдання та заходи на 2017рік:

●Кронування дерев

●Озеленення декоративними насадженнями

●Скошування трави по вулицях Т.Г.Шевченка, Гагаріна 

● Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення

● Оплата електроенергії за освітлення вулиць села

Очікуваний результат:

- забезпечення благоустрою вулиць та місць загального користування села;

- наведення благоустрою на сільському  кладовищі;

- забезпечення належного стану комунальних доріг;

- забезпечення благоустрою та естетична привабливість сільських ставків.

4.3.2. Комунальне господарство. Модернізація та розбудова інженерних мереж.

      В останні роки проведено велику роботу з заміни та будівництва водопровідних мереж на багатьох вулицях.

      Загальна довжина трубопроводів села на сьогодні складає близько   23км, кількість абонентів з водопостачання  близько 407.

      В попередні 5років  збудовано 2свердловини та встановлено на них насосне обладнання. Це суттєво покращило стан водопостачання в селі.

     Є  необхідність  будівництва  ще 2 свердловин.

Очікуваний результат:

- покращення якості надання комунальних  послуг населенню;

- зменшення втрат води при транспортуванні;

- зменшення кількості поривів трубопроводів.

 

 

Сільський голова                                                                            М.Капериз