Рішення ради

 

 

 

                                  МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА  

                    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХVСЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ

 

                                                      РІШЕННЯ 

 

24 березня 2017року                 с.Майданецьке                         №15-1/УІІ

 

Про надання субвенції районному бюджету на організацію заходів з

рятування людей на водних об»єктах

 

        Розглянувши лист  Тальнівської райдержадміністрації  від 31.01.2017 №01-29/5628  про надання субвенції районному бюджету на організацію заходів з рятування людей на водних об»єктах, відповідно до Програми організації рятування людей на водних об»єктах Черкаської області на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням  обласної ради  від 20.08.2014 р. № 28-5/У1, на виконання  розпорядження Президента України  від 14.07.2001 р. №190-2001-рп, керуючись  ч.2 ст.85, статтями 93, 101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

    1.Надати субвенцію районному бюджету  на організацію заходів з рятування людей на водних об»єктах, відповідно до Програми організації рятування людей на водних об»єктах Черкаської області на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням  обласної ради  від 20.08.2014 р. № 28-5/У1 в сумі 1000,00(одна тисяча грн.) гривень.

     2.Головному бухгалтеру сільської ради  при внесенні змін до бюджету,

передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку для  реалізації заходів з рятування людей на водних об»єктах в сумі     1000,00(одна тисяча грн.) гривень.

     3.Уповноважити сільського голову,  на підставі цього рішення та

рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

      4.Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

 планування бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                                     М.Капериз

 


 
 

МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           ХУ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                      РІШЕННЯ  

 

24 березня 2017року                     с.Майданецьке                      №15-2/УІІ

 

Про надання субвенції районному бюджету на виконання  районної комплексної програми «Турбота  2015-2020роки» для забезпечення функціонування центру реабілітації дітей-інвалідів

 

 

        Розглянувши лист директора районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Тальнівської районної ради від 31.01.2017р.№7, з метою реалізації районної комплексної програми «Турбота  на 2015 -2020роки» в частинівирішення питань соціального захисту інвалідів, керуючись статтями 93, ст.101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Надати субвенцію районному бюджету на виконання  районної  програми «Турбота на 2015-2020роки» в частині вирішення питань соціального захисту інвалідів для забезпечення повноцінного функціонування районного центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів в сумі 5000,00 (пять тисяч грн.) гривень.

          2.  Головному бухгалтеру сільської ради, при внесенні змін до бюджету,   передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку для реалізації районної комплексної програми «Турбота 2015-2020роки» в частині вирішення питань соціального захисту інвалідів для забезпечення повноцінного функціонування районного центру соціальної реабілітації дітей – інвалідівв сумі 5000,00 (п’ять тисяч грн.) гривень.

         3. Уповноважити сільського голову,  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

        4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

планування, бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                        М.Капериз


                                                                

 

                                       МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                          ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                             ХVСЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ

 

                                                 РІШЕННЯ

24 березня 2017 року                   с. Майданецьке                     №15- 3/ VIІ

 

Про надання субвенції районному   бюджету для фінансування компенсаційних виплат за послуги зв»язку та перевезення пільгових категорій населення  сіл Майданецьке та Новомайданецьке

 

        Розглянувши лист начальника управління праці та соціального захисту Тальнівської райдержадміністрації від 21.02.2017р.  №441  щодо нестачі коштів, виділених з районного бюджету для компенсаційних виплат за перевезення пільгових категорій  населення Тальнівського району, яким до діючого законодавства України гарантовано безоплатний проїзд у міському та приміському  транспорті загального користування та відшкодування наданих пільг  окремим категоріям громадян на послуги зв»язку,   керуючись підпунктом «г» пункту 3 частини 1 статті  91, статтями  93, .101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Надати субвенцію районному бюджету для фінансування компенсаційних виплат за  перевезення пільгових категорій населення  сіл Майданецьке та Новомайданецьке   в сумі  2000,00 (дві тисячі грн.) гривень та 4746,00(чотири тисячі сімсот сорок шість грн..)гривень пільговим категоріям жителям Майданецької сільської ради, які мають право на пільги з оплати послуг зв»язку.

          2.  Головному бухгалтеру сільської ради, при внесенні змін до бюджету,   передбачити видатки у сільському бюджеті  за рахунок коштів вільного залишку для  фінансування компенсаційних виплат за  перевезення пільгових категорій населення  сіл Майданецьке та Новомайданецьке  в сумі  2000,00 (дві тисячі грн.) гривень та 4746,00(чотири тисячі сімсот сорок шість грн..)гривень пільговим категоріям жителям Майданецької сільської ради, які мають право на пільги з оплати послуг зв»язку.  

         3. Уповноважити сільського головку,  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

          4.   Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

планування, бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                                     М.Капериз


МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                          ХVСЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ 

 

24 березня 2017року                   с.Майданецьке                         №15-4/УІІ

 

Про надання субвенції районному бюджету для Майданецької ЗОШ І-ІІІ ст. для закупівлі комплекту комп’ютерної техніки у складі інтерактивної дошки та  проектора

 

 

               Розглянувши лист  відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації від 23.03.2017 №135/07 та    клопотання адміністрації Майданецької ЗОШ І-ІІІст. від 20.03.2017 №70, керуючись статтями 93, 101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати субвенцію районному бюджету для Майданецької

загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. для придбання комплекту комп’ютерної техніки у складі інтерактивної дошки та проектора в сумі 21400,00 (двадцять одна тисяча чотириста грн.) гривень.

 

  1. Головному бухгалтеру сільської ради  при внесенні змін до бюджету,

передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів  залишку спецфонду для Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., на капітальні видатки, для придбання комплекту комп’ютерної техніки у складі інтерактивної дошки та проектора  в сумі 21400,00 (двадцять одна тисяча чотириста грн.) гривень.

 

  1. Уповноважити сільського голову,  на підставі цього рішення та

рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

 планування бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                     М.Капериз


МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                          ХVСЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ 

 

24 березня 2017року                   с.Майданецьке                         №15-5/УІІ

 

Про надання субвенції районному бюджету для Майданецької ЗОШ І-ІІІ ст. для проведення ремонтних робіт у школі

 

 

        Розглянувши лист відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації від 23.03.2017 №135/07 та клопотання адміністрації Майданецької ЗОШ І-ІІІст. від 20.03.2017 №71, керуючись статтями 93, 101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати субвенцію районному бюджету для Майданецької

загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. на проведення ремонтних робіт у школі в сумі 11508,00 (одинадцять тисяч п’ятсот вісім грн.) гривень.

 

  1. Головному бухгалтеру сільської ради  при внесенні змін до бюджету,

передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку для Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. на проведення ремонтних робіт у школі в сумі 11508,00 (одинадцять тисяч п’ятсот вісім грн.) гривень.

 

  1. Уповноважити сільського голову,  на підставі цього рішення та

рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

 планування бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                     М.Капериз


       
                                                                    

                                  МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                     ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                             ХУ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

                  

                  РІШЕННЯ

 

 24 березня 2017 року                  с.Майданецьке                         №15- 6/УІІ                     

 

Про надання субвенції районному бюджету на поточний  ремонт та утримання на пайових засадах шляхів місцевого значення та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення (як співфінансування на договірних засадах)

      Заслухавши інформацію сільського голови , враховуючи, що  Законом України від 2 червня 2015 року, № 491-VIII«Про внесення зміни до статті 91 Бюджетного кодексу України щодо співфінансування ремонту доріг державного значення» передбачено, що до видатків які можуть здійснюватися з усіх місцевих бюджетів, належать видатки на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, а також капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення, а також внесено зміни до  підпункту 1 пункту «а» частини 1 статті 31Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та доповнено повноваження  виконавчих органів сільських рад  повноваженнями щодо  організації  за рахунок власних коштів і на пайових засадах будівництва, реконструкції і ремонту об'єктів шляхів місцевого значення, а також капітального та поточного ремонту вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення (як співфінансування на договірних засадах),  керуючись  статтями 93, ст.101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Враховуючи обмеженість обсягів державного фінансування для розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування  у 2017році, надати пропозиції Тальнівській районній державній адміністрації щодо об'єднання на договірних засадах коштів для проведення   поточного ремонту  вулиць і доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення (як співфінансування на договірних засадах) в адміністративних межах Майданецької сільської ради, а саме вул. Т.Г.Шевченка та автодороги С 24-14-07 Майданецьке – Новомайданецьке км0+000+4+600.

           2. Для  проведення поточного ремонту  вул. Т.Г.Шевченка  та  автодороги С 24-14-07 Майданецьке – Новомайданецьке км0+000+4+600 , які є  складовими автомобільних доріг державного значення,  за рахунок коштів місцевого бюджету надати субвенцію районному бюджету в сумі   350 тис.грн.( триста п’ятдесят тисяч гривень) ( КТКВ 8800 «Інші субвенції» (поточний ремонт та утримання).         

         3. Уповноважити сільського голову,  на підставі цього рішення та на підставі рішення від 19.04.2016 №7-6/УІІ «Про внесення змін у рішення ради від 24.12. 2015 №3-11/УІІ «Про  Програму «Будівництво, реконструкція, ремонт та  утримання вулиць і доріг   сіл Майданецьке та Новомайданецьке в 2016 -2017 роках» укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами, де чітко вказати  дорогу, на яку планується спрямувати кошти громади.

        4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

планування, бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                                        В.Капериз

 


                                                                

 

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                         ХУ  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

                                                 РІШЕННЯ

24 березня  2017 року                   с. Майданецьке                     №15- 7/УІІ

 

Про внесення змін до рішення сільської ради

від 24.12.2015 №3-8/УІІ «Про сільську Програму

«Турбота» на 2016 -2017 роки та план заходів і

кошторис витрат на 2017рік з її реалізації програми

«Турбота» на 2016-2017роки  від 23.12.2016р №13-3/УІІ»

 

 

     Заслухавши інформацію сільського голови Капериз  М. В. про внесення змін

в додаток  до рішення сільської ради від 24.12.2015 №3-8/УІІ «Про сільську

Програму «Турбота» на 2016 -2017 роки та план заходів і кошторис витрат на

 2017рік з її реалізації програми «Турбота» на 2016-2017роки від 23.12.2016р

№13-3/УІІ», врахувавши пропозиції депутатів та висновок постійної комісії

сільської ради  з питань планування,  бюджету та фінансів, керуючись

ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни в Додаток  рішення сільської ради від 24.12.2015 №3-

8/УІІ «Про сільську Програму «Турбота» на 2016 -2017 роки та план

заходів і кошторис витрат на 2017рік з її реалізації програми «Турбота»

 на 2016-2017роки від 23.12.2016р №13-3/УІІ»,

 а саме:

       - збільшити суму коштів на виконання п.5  «Надання грошової допомоги на лікування онкохворих, тяжкохворих громадян»  Плану заходів та кошторису  в сумі 50000 (п»ятдесят тисяч грн.) гривень за рахунок коштів вільного залишку сільського бюджету та викласти План заходів та кошторис витратна 2017 рік  в новій редакції ( додаток 1). 

 

  1. Контроль за виконанням програми покласти на постійну комісію

сільської ради з питань планування, бюджету і фінансів.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                            М.Капериз

 

 

Додаток 1

                                                                          до  рішення  сільської  ради

                                                                                            від 24.03.2017 №15-7/УІІ

                                                                                         

План заходів та кошторис витрат

на 2017рік з реалізації сільської програми

                                       «Турбота» на 2016-2017 роки

                                                    (нова редакція)

 

№ п/п

               Зміст заходів

Відповідальні   

  виконавці

Термін

викона-

ня

Джерело фінансування,

тис. грн

 

 

Сільський бюджет

Кошти вільного залишку

 

1

2

3

4

5

6

 

1.

Проводити планомірне обстеження умов проживання осіб похилого віку, інвалідів, багатодітних та малозабезпечених сімей з метою визначення осіб, які потребують різних видів допомоги

Виконавчий комітет сільської ради, фахівець із соціальної роботи

Постійно

Виконання заходу не потребує фінансування

 

 

2

Надання грошової допомоги на поховання громадян не пенсійного віку та невідомим особам

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно по мірі не обхід-ності

    3000

 

 

3

Систематично проводити благодійні акції з метою залучення додаткових коштів та натуральної допомоги для надання різних видів адресної соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення

Виконавчий комітет сільської ради, фахівець із соціальної роботи

Постійно

Виконання заходу не потребує фінансування

 

 

4

Надання грошової допомоги до Міжнародного дня інвалідів дітям-інвалідам

Виконавчий комітет сільської ради

До Дня інвалідів

    6000

 

 

5

Надання грошової допомоги на лікування онкохворих, тяжкохворих громадян

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно по мірі необхідності

   83000

 

 

 

6

Забезпечити надання одноразової цільової матеріальної допомоги ветеранам  Великої Вітчизняної війни до  Дня Перемоги 9 Травня

Виконавчий комітет сільської ради

9 Травня 2017року

     4000

 

 

7

Надання одноразової грошової допомоги старожилам, яким виповнилось 90 і більше років до ювілейних дат та надання адресної допомоги ветеранам –визволителям Тальнівщини

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно

    3000

 

 

8

Забезпечити надання одноразової цільової  допомоги на покращення соціально побутових умов учасникам бойових дій в афганістані, іншим учасникам бойових дій

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно

6000

 

 

9

Надання одноразової грошової матеріальної допомоги особам, переміщеним зі східних областей України на вирішення соціально побутових питань

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно

    2000

 

 

10

Надання одноразової цільової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на сході України, батькам або  їх членам  сім»ї, мобілізованим  та членам сім»ї мобілізованих військовозобов»язаних

для придбання необхідних речей (одягу, взуття, амуніції, дров тощо)

Виконавчий комітет сільської ради

 

Постійно

       30000

 

 

 

11

Надання одноразової матеріальної допомоги голові ради ветеранів до Дня людей  похилого віку для вирішення соціально-побутових питань людей похилого віку

Виконавчий комітет сільської ради

До Дня людей похилого віку

     1000

 

 

12

Надання матеріальної  цільової допомоги жителям села в надзвичайних ситуаціях (пожежа, буревії та н...)

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно

     10000

 

 

13

Надання одноразової цільової допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в розмірі 1тис.грн. кожному, для вирішення соціально-побутових питань до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на чорнобильській АЕС -14 грудня

Виконавчий комітет сільської ради

До дня вшанування учасників аварії на ЧАЕС

12000

 

 

14

Надання одноразової  грошової цільової допомоги для  підтримки малозабезпечених, соціально незахищених громадян, а також пільгової категорії громадян, в тому числі на придбання лічильників витрати води, в зв»язку з підвищенням тарифу на водопостачання

Виконавчий

Комітет

Сільської ради

 

2017р.

5000

 

 

15.

Надання одноразової  цільової грошової допомоги  для  підтримки малозабезпечених, соціально незахищених громадян, багатодітних сімей для часткової оплати за харчування дітей в дошкільному комунальному закладі освіти.

Виконавчий

Комітет

Сільської ради

 

2017 р

2000

 

 

16

Надання одноразової цільової допомоги учасникам АТО зареєстрованих на території сільської ради для вирішення соціально побутових потреб

Виконавчий комітет сільської ради

 2017р

30000

 

 

               

 

 

 

 

Сільський голова                                                                              М.Капериз

 

Головний бухгалтер                                                                               М.Лисоконь


                                                             

 

                                   МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                   ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                        ХVСЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                               РІШЕННЯ

24 березня  2017 року                   с. Майданецьке                     №15- 8 /УІІ

 

Про   спрямування частини вільного залишку

 бюджетних коштів,   внесення змін до

 рішення сесії  сільської ради

 від 23.12.2016р.№13-12/УІІ “ Про сільський

бюджет на 2017 рік ”, із врахуванням змін

 внесених рішенням сільської  ради

від 31.01.2017 №14-8/УІІ

 

         Заслухавши інформацію сільського голови Капериз М.В. “ Про

 спрямування частини вільного залишку бюджетних коштів,  внесення змін

 до  рішення сесії  сільської ради від 23.12.2016р.№13-12/УІІ “ Про сільський

бюджет на 2017 рік ”, із врахуванням змін внесених рішенням сільської  ради

від 31.01.2017 №14-8/УІІ,  врахувавши  пропозиції депутатів по її

обговоренню, керуючись Законом України “Про внесення змін до

Бюджетного кодексу України» стаття 78 пункт 7 Бюджетного кодексу

України, підпунктом 23, частини 1, статті 26 Закону України “Про

 місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада   

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити дефіцит в коштах  в сумі 722876грн.за рахунок спрямування залишку коштів на початок 2017року в т.ч. загального фонду699980 гривень, спеціального фонду 22896 гривень.

 

2.Внести зміни до рішення сільської ради від 23.12.2016 року №13-12/УІІ

“Про сільський бюджет на 2017 рік”, із врахуванням змін внесених

рішенням сільської  ради від 31.01.2017 №14-8/УІІ  а саме:

   2.1 У пункті 2.1 видатки сільського бюджету цифру  3037484замінити цифрою3490753, цифру 2905288замінити цифрою  3337157, цифру 132196 замінити цифрою 153596.

  2.2  У пункті 2.2 цифру 3037484  замінити цифрою 3490753, цифру 2905288замінити цифрою 3337157, цифру 132196 замінити цифрою 153596.

 

3.Бухгалтеру сільської ради Лисоконь М.К. внести відповідні зміни по окремих  позиціях у додатках  2,3 до рішення сільської ради від 23.12.2016 року № 13-12/УІІ ” Про  сільський  бюджет  на 2017 рік ”, із врахуванням змін внесених рішенням сільської ради від 31.01.2017 №14-8/УІІ.

 

 

Сільський голова                                                                                 М.Капериз


                                МАЙДАНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

                          ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХУ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                                                                   РІШЕННЯ

 

24 березня 2017року                              

         с.Майданецьке                                           

               №15- 9/УІІ 

 

 

Про  внесення  змін  дорішення

сільської ради  від  24.12.2016 №13-14/УІІ

«Про структуру виконавчих органів,

загальну чисельність, та затвердження

 штатного розпису апарату Майданецької

сільської ради та її виконавчих органів,

витрат на їх утримання»

 

       3аслухавши  та обговоривши інформацію  сільського голови Капериз М.В. про внесення змін до штатного розпису дошкільного навчального закладу «Веселка» ,  а саме – вивести на літній період посаду кочегара, після закінчення опалювального періоду з 16.04.2017 року по 15.10.2017 року до початку  опалювального періоду, а ввести посаду сторожа дошкільного навчального закладу, керуючись  підпунктом 5, частини 1, статті 26 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

ВИРІШИЛА :

  

   1.  Внести  зміни  в додаток  5  рішення сільської ради  від24.12.2016 №13-14/УІІ «Про структуру виконавчих органів,  загальну чисельність, та затвердження  штатного розпису апарату Майданецької  сільської ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання»,   а саме – вивести на літній період посаду кочегара, після закінчення опалювального періоду з 16.04.2017 року по 15.10.2017 року до початку  опалювального періоду, а ввести посаду сторожа дошкільного навчального закладу,  виклавши  в новій редакції штатний   розпис   ДНЗ «Веселка» з 16.04.2016 року ( додаються).

 

   2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти  на сільського голову та постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                        М.Капериз           

 

 

 

 

 

 

 

                                                                      Додаток 5

                                                                  До рішення сільської ради

                                             від 23.12.2016№-13-14/УІІ                                                   

 

                                                                                                     

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
28 січня 2002 року № 57

(у редакції наказу Міністерства фінансів України

від 26 листопада 2012 року № 1220) 

 

  ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сесії сільської ради

                                           від 23.12.2016р № 13-14/УІІ

 
штат у кількості ____9,5_____ штатних одиниць
з місячним фондом заробітної плати за посадовими      

  окладами  Двадцять одна тисяча сто тридцять

шість  грн.

Сільський голова

      (посада)

___________________               М.Капериз

    (підпис керівника)                   (ініціали і прізвище)

 

23.12.2016року

  (число, місяць, рік)                        М.П.

 

 

 

 

 
                                                 ШТАТНИЙ РОЗПИС  на2017р.          

                                            Вводиться в дію з 16 квітня  2017 року  

           ______   Дошкільний навчальний заклад «Веселка»________
                                      (назва установи)


з/п 

Назва структурного підрозділу та посад 

Кількість

штатних

посад 

Посадовий оклад
(грн.) 

Фонд заробітної плати на місяць за посадовими окладами 
(грн.) 

5

1

Завідуюча ДНЗ»Веселка»

1

3392

3392

2

Вихователь

1

2768

2768

3

Вихователь

1

2624

2624

3

Помічник вихователя

2

2176

4352

4

Кухар

1

1888

1888

5

Сторож

2

1600

1600

6

Тимчасовий кочегар

1

1600

1600

7

Музичний керівник

0,5

2624

1312

 

Усього

9,5

х

21136

 

Сільський голова                                                             М.Капериз

Головний бухгалтер                                                        М.Лисоконь

 

 

 

 


                                                               

 

    МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХVСЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ

 

                                                 РІШЕННЯ

24 березня 2017 року                   с. Майданецьке                     №15- 10/ VIІ

 

Про надання одноразової матеріальної

допомоги на лікування гр. Анохіну Р.Р.

 

 

         Заслухавши інформацію сільського голови Капериз М.В., розглянувши звернення Анохіна Романа Романовича  про надання йому одноразової матеріальної допомоги на лікування, як онкохворому та надані матеріали (довідки з лікарні,  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, довідка про проживання, копія паспорта, ідентифікаційного номера), відповідно рішення сільської ради №3-8/УІІ від 24.12.2015 «Про сільську Програму «Турбота» на 2016 -2017 роки»  та «План заходів та кошторис витрат  на 2017 рік з реалізації сільської програми «Турбота» на 2016-2017роки»  від 23.12.2016 №13-3/УІІ, врахувавши висновок комісії сільської ради з питань планування бюджету та фінансів, пропозиції депутатів по її обговоренню, керуючись ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1.Надати  Анохіну Роману Романовичу, 1945 року народження, жителю с.Новомайданецького, який мешкає за адресою: вул.Польова, буд.28 в с.Новомайданецьке Тальнівського району Черкаської області,  одноразову грошову допомогу в сумі 5000,00 гривень  (п»ять тисяч грн.00коп.)  для постійного лікування, так як перебуває на обліку в Черкаському онкологічному диспансері, відповідно сільської програми «Турбота» на 2016-2017 роки.

 

         2.Головному бухгалтеру сільської ради Лисоконь М.К. виплатити одноразову грошову допомогу згідно пункту 1 даного рішення.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                           М.Капериз


                                                               

 

    МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХУ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ

 

                                                 Р І Ш Е Н Н Я

25  березня 2017 року                    с. Майданецьке                 № 15 -11/VIІ

 

Про надання одноразової матеріальної

допомоги гр. Піроженко О.В.

на лікування матері

 

         Заслухавши інформацію сільського голови Капериз М.В., розглянувши звернення Піроженко Оксани Валентинівни про надання її одноразової матеріальної допомоги на лікування її матері Завгородньої Раїси Олексіївни, як онкохворої, що потребує постійного приймання ліків і перебуває на обліку в Черкаському онкодиспансері та надані матеріали (довідки з лікарні,  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, довідка про проживання, копія паспорта, ідентифікаційного номера), відповідно рішення сільської ради №3-8/УІІ від 24.12.2015 «Про сільську Програму «Турбота» на 2016 -2017 роки та «План заходів та кошторис витрат  на 2017 рік з реалізації сільської програми «Турбота» на 2016-2017роки»  від 23.12.2016 №13-3/УІІ, врахувавши висновок комісії сільської ради з питань планування бюджету та фінансів, пропозиції депутатів по її обговоренню, керуючись ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1.Надати Піроженко Оксані Валентинівні,1969року народження, жительці с.Майданецького, яка  мешкає за адресою: вул. Набережна, буд.64 в с.Майданецьке Тальнівського району Черкаської області,  одноразову грошову допомогу в сумі  5000,00 гривень (п»ять тисяч грн.00коп.)  для придбання ліків підтримуючої терапії  її матері Завгородньої Раїси Олексіївни,1943року народження,   відповідно сільської програми «Турбота» на 2016-2017 роки.

 

         2.Головному бухгалтеру сільської ради Лисоконь М.К. виплатити одноразову грошову допомогу згідно пункту 1 даного рішення.

 

          3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова                                                                           М.Капериз


                                                               

 

    МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХУ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ

 

                                                 Р І Ш Е Н Н Я

25  березня 2017 року                    с. Майданецьке                 № 15 -12/VIІ

 

Про надання одноразової матеріальної

допомоги гр. Оверченко В.М.

на лікування сина

 

         Заслухавши інформацію сільського голови Капериз  М.В., розглянувши звернення Оверченко Віри Михайлівни про надання її одноразової матеріальної допомоги на лікування її сина  Розуменка  Романа Васильовича, який переніс трансплантацію донорської нирки , і потребує постійного приймання ліків і перебуває на обліку в Черкаській обласній лікарні та надані матеріали (довідки з лікарні,  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, довідка про проживання, копія паспорта, ідентифікаційного номера), відповідно рішення сільської ради №3-8/УІІ від 24.12.2015 «Про сільську Програму «Турбота» на 2016 -2017 роки та «План заходів та кошторис витрат  на 2017 рік з реалізації сільської програми «Турбота» на 2016-2017роки»  від 23.12.2016 №13-3/УІІ, врахувавши висновок комісії сільської ради з питань планування бюджету та фінансів, пропозиції депутатів по її обговоренню, керуючись ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1.Надати Оверченко Вірі Михайлівні,1961року народження, жительці с.Майданецького, яка мешкає за адресою: провул. Діденка, буд.12 в с.Майданецьке Тальнівського району Черкаської області,  одноразову грошову допомогу в сумі 5000,00  гривень (п»ять тисяч грн.00коп.)  для придбання імуносупресивних препаратів «Міфортік» та «Сандімун» для підтримуючої терапії  її сина Розуменка Романа Васильовича,1987року народження,   відповідно сільської програми «Турбота» на 2016-2017 роки.

 

         2.Головному бухгалтеру сільської ради Лисоконь М.К. виплатити одноразову грошову допомогу згідно пункту 1 даного рішення.

 

          3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова                                                                           М.Капериз


                                                               

 

    МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХУ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ

 

                                                 Р І Ш Е Н Н Я

25  березня 2017 року                    с. Майданецьке                 № 15 -13/VIІ

 

Про надання одноразової матеріальної

допомоги гр. Островського А.В.

на лікування матері

 

         Заслухавши інформацію сільського голови Капериз  М.В., розглянувши звернення Островського Анатолія Віталійовича про надання йому одноразової матеріальної допомоги на лікування його матері Островської Любові Петрівни, яка має тяжке захворювання, що потребує постійного приймання ліків і перебуває на обліку в Тальнівській центральній районній лікарні та надані матеріали (довідки з лікарні,  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, довідка про проживання, копія паспорта, ідентифікаційного номера), відповідно рішення сільської ради №3-8/УІІ від 24.12.2015 «Про сільську Програму «Турбота» на 2016 -2017 роки та «План заходів та кошторис витрат  на 2017 рік з реалізації сільської програми «Турбота» на 2016-2017роки»  від 23.12.2016 №13-3/УІІ, врахувавши висновок комісії сільської ради з питань планування бюджету та фінансів, пропозиції депутатів по її обговоренню, керуючись ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1.Надати Островському Анатолію Віталійовичу,19   року народження, жителю с.Майданецького, який  мешкає без реєстрації за адресою: вул. Робітнича, буд. 20  в с.Майданецьке Тальнівського району Черкаської області,  одноразову грошову допомогу в сумі 5000,00 гривень (п»ять тисяч грн.00коп.)  для придбання ліків підтримуючої терапії його матері Островській Любові Петрівні,1956року народження,   відповідно сільської програми «Турбота» на 2016-2017 роки.

 

         2.Головному бухгалтеру сільської ради Лисоконь М.К. виплатити одноразову грошову допомогу згідно пункту 1 даного рішення.

 

          3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова                                                                           М.Капериз


 

    МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХУ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ

 

                                                 Р І Ш Е Н Н Я

25  березня 2017 року                    с. Майданецьке                 № 15 -14/VIІ

 

Про надання одноразової матеріальної

допомоги гр. Сайківської В.В.

на лікування чоловіка

 

         Заслухавши інформацію сільського голови Капериз  М.В., розглянувши звернення Сайківської Віри Василівни про надання її одноразової матеріальної допомоги на лікування її чоловіка Сайківського Юрія Івановича, як онкохворого, що потребує постійного приймання ліків і перебуває на обліку в Черкаському онкодиспансері та надані матеріали (довідки з лікарні,  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, довідка про проживання, копія паспорта, ідентифікаційного номера), відповідно рішення сільської ради №3-8/УІІ від 24.12.2015 «Про сільську Програму «Турбота» на 2016 -2017 роки та «План заходів та кошторис витрат  на 2017 рік з реалізації сільської програми «Турбота» на 2016-2017роки»  від 23.12.2016 №13-3/УІІ, врахувавши висновок комісії сільської ради з питань планування бюджету та фінансів, пропозиції депутатів по її обговоренню, керуючись ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1.Надати Сайківській Вірі Василівні,1970року народження, жительці с.Майданецького, яка мешкає за адресою: провул. Горовенка, буд.4 в с.Майданецьке Тальнівського району Черкаської області,  одноразову грошову допомогу в сумі  5000,00 гривень  (п»ять тисяч грн.00коп.)  для придбання ліків підтримуючої терапії  її чоловікові Сайківському Юрію Івановичу,1971року народження,   відповідно сільської програми «Турбота» на 2016-2017 роки.

 

         2.Головному бухгалтеру сільської ради Лисоконь М.К. виплатити одноразову грошову допомогу згідно пункту 1 даного рішення.

 

          3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова                                                                           М.Капериз


                                                               

 

    МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХVСЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ

 

                                                 РІШЕННЯ

24 березня 2017 року                   с. Майданецьке                     №15- 15/ VIІ

 

Про надання одноразової матеріальної

допомоги на лікування гр. Рябинчуку В.П.

 

 

         Заслухавши інформацію сільського голови Капериз  М.В., розглянувши звернення Рябинчука Володимира Петровича  про надання йому одноразової матеріальної допомоги на лікування, як онкохворому та надані матеріали (довідки з лікарні,  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, довідка про проживання, копія паспорта, ідентифікаційного номера), відповідно рішення сільської ради №3-8/УІІ від 24.12.2015 «Про сільську Програму «Турбота» на 2016 -2017 роки  та «План заходів та кошторис витрат  на 2017 рік з реалізації сільської програми «Турбота» на 2016-2017роки»  від 23.12.2016 №13-3/УІІ, врахувавши висновок комісії сільської ради з питань планування бюджету та фінансів, пропозиції депутатів по її обговоренню, керуючись ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1.Надати Рябинчуку Володимиру Петровичу, 1964 року народження, жителю с.Майданецького, який мешкає за адресою: провулок Всеволода Нестайка, буд.8 в с.Майданецьке Тальнівського району Черкаської області,  одноразову грошову допомогу в сумі 5000,00гривень ( п»ять тисяч грн.00коп.)  для постійного лікування, так як перебуває на обліку в Черкаському онкологічному диспансері, відповідно сільської програми «Турбота» на 2016-2017 роки.

 

         2.Головному бухгалтеру сільської ради Лисоконь М.К. виплатити одноразову грошову допомогу згідно пункту 1 даного рішення.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                           М.Капериз


                                                               

 

    МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХУ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ

 

                                                 Р І Ш Е Н Н Я

25  березня 2017 року                    с. Майданецьке                 № 15 -16/VIІ

 

Про надання одноразової матеріальної

допомоги гр. Руденко Є.П

на лікування чоловіка

 

         Заслухавши інформацію сільського голови Капериз  М.В., розглянувши звернення Руденко Євдокії Павлівни про надання її одноразової матеріальної допомоги на лікування її чоловіка Руденка Олексія Васильовича, як онкохворого, що потребує постійного приймання ліків і перебуває на обліку в Черкаському онкодиспансері та надані матеріали (довідки з лікарні,  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, довідка про проживання, копія паспорта, ідентифікаційного номера), відповідно рішення сільської ради №3-8/УІІ від 24.12.2015 «Про сільську Програму «Турбота» на 2016 -2017 роки та «План заходів та кошторис витрат  на 2017 рік з реалізації сільської програми «Турбота» на 2016-2017роки»  від 23.12.2016 №13-3/УІІ, врахувавши висновок комісії сільської ради з питань планування бюджету та фінансів, пропозиції депутатів по її обговоренню, керуючись ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1.Надати Руденко Євдокії Павлівні,1949року народження, жительці с.Майданецького, яка мешкає за адресою: провул. Горовенка, буд.2 в с.Майданецьке Тальнівського району Черкаської області,  одноразову грошову допомогу в сумі  5000,00гривень ( п»ять тисяч грн.00коп.)  для придбання ліків підтримуючої терапії  її чоловікові Руденку Олексію Васильовичу,1946року народження,   відповідно сільської програми «Турбота» на 2016-2017 роки.

 

         2.Головному бухгалтеру сільської ради Лисоконь М.К. виплатити одноразову грошову допомогу згідно пункту 1 даного рішення.

 

          3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова                                                                           М.Капериз