Рішення ради

 

                                     МАЙДАНЕЦЬКА    СІЛЬСЬКА РАДА

                           ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                 ХХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ                  

                                                            РІШЕННЯ

 05 грудня 2017 року              с. Майданецьке                         №21- 2 /УІІ

Про затвердження проектно-кошторисної

документації «Водозабірна свердловина в

с.Майданецьке Тальнівського району

(нове будівництво)»

        Відповідно до підпункту 1 пункту «а» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 4 статті 14, статті 78 Бюджетного кодексу України, керуючись Порядком затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560, розглянувшипроектно–кошторисну документацію «Водозабірна свердловина в с.Майданецьке Тальнівського району (нове будівництво)», розроблену ТОВ «ПБК-Водпроект»та експертний звіт  від14.11.2017року №24-1266-17, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити проектно – кошторисну документацію «Водозабірна свердловина в с.Майданецьке Тальнівського району (нове будівництво)» в сумі 658,123тис.грн., виготовлену ТОВ «ПБК-Водпроект».
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову Капериз М.В. та на комісію з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                                        М.Капериз

 

 

                                   МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                   ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                        ХХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                                                  РІШЕННЯ

 05 грудня  2017 року           с. Майданецьке                     №21- 3 /УІІ

Про надання дозволу на розроблення

Генерального плану с.Майданецьке

та с. Новомайданецьке

Тальнівського району Черкаської області

 

        Заслухавши інформацію сільського голови Капериза М.В. щодо надання дозволу на розроблення Генерального плану с. Майданецьке та  с.Новомайданецьке Тальнівського району Черкаської області та керуючись частиною 2 ст.10 та ст. 16,17,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», частиною 1.4 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 року №290 сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Розробити Генеральний план с. Майданецьке та с.Новомайданецьке Тальнівського району Черкаської області.
 2. Фінансування з розроблення Генерального плану с.Майданецьке та с.Новомайданецьке здійснити за рахунок коштів передбачених місцевим бюджетом 2017 року.
 3. Замовником по розробці Генерального плану с.Майданецьке та с.Новомайданецьке визначити виконавчий комітет Майданецької сільської ради.
 4. Генеральний план с.Майданецьке та с.Новомайданецьке після погодження, згідно вимог законодавства, процедур по розгляду, узгодженню, оприлюдненню та узагальненню пропозицій подати на розгляд та затвердження до сільської ради.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, охорони здоров2я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення.

 

 Сільський голова                                                                   М.Капериз

 

 

                                   МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                   ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                        ХХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                                                     РІШЕННЯ

 05 грудня  2017 року               с. Майданецьке                     №21-5 /УІІ

Про присвоєння чергового рангу

посадової особи місцевого самоврядування

сільському голові Каперизу М.В.

 

          Керуючись ст. 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», враховуючи сумлінне та якісне виконання конкретних завдань та посадових обов’язків, покладених на Майданецького сільського голову, професіоналізм, компетентність, ініціативністьна займаній посаді понад два роки, відповідно висновку постійної комісії сільської ради зпитань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Присвоїти з 05 грудня 2017 року сільському голові Каперизу Михайлу Володимировичу черговий 8-й ранг посадової особи місцевого самоврядування четвертої категорії посад, про що зробити  відповідний запис у трудовій книжці.
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.

 

       Сільський голова                                                              М.Капериз

 

 

                               МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                  ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХІ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                                                         РІШЕННЯ

 

05 грудня 2017

с.Майданецьке    

№ 20- 7/УІІ

 

Про дозвіл на виготовлення проекту

землеустрою з метою формування

земельної ділянки та реєстрації права

власності для нежитлового приміщення

колишнього дитячого садка

Заслухавши інформацію сільського голови Капериза М.В., врахувавши Витяг з Державного реєстру про реєстрацію права власності на нерухоме майно від 03.02.2017 №79574365,  керуючись  статтями  12, 79-1,   92,  122, 123, ч.2 статті 134  Земельного кодексу України,  п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  рада

ВИРІШИЛА :

 1. Надати дозвіл Майданецькій  територіальній громаді  в особі Майданецької сільської ради  на виготовлення проекту землеустрою з метою формування земельної ділянки та реєстрації права власності площею 0,37га  для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування (код згідно КВЦПЗ-03.01) за рахунок земель комунальної власності Майданецької сільської  ради, які відносяться до категорії земель - землі житлової та громадської забудови, вид угідь землі під громадською забудовою (код згідно з КВЗУ-008.00) за адресою: 20442, Черкаська область,Тальнівський район, с.Новомайданецьке, вул. Майданецька, буд.9 (нежитлового приміщення колишнього дитячого садка).
 2. Встановити, що  дозвіл, наданий згідно п.1 цього рішення діє один    рік з дати прийняття рішення.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на  комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення,

 

Сільський голова                                                           М.Капериз

 

 

                                   МАЙДАНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

                      ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           ХХІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ                       

                                                          РІШЕННЯ  

 05 грудня 2017 року                 с.Майданецьке                    №21- 8/УІІ

 

Про надання дозволу на розроблення проекту

 із землеустрою щодо відведення  земельної

ділянки у власність гр. Заболотній Л.Ф.

 

             Розглянувши заяву гр. Заболотної Лідії Феодосіївни та  врахувавши висновок постійної комісії сільської ради з  питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, охорони здоров»я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення, пропозиції депутатів сільської ради, відповідно ст. 12,38,40,121,122,123  Земельного Кодексу України, ст..50 Закону України «Про землеустрій», підпунктом 34, частини 1, статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл на розроблення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянкиплощею  0,30гау власністьфізичній особі Заболотній Лідії Феодосіївні для ведення особистого селянського господарства   із земель комунальної власності Майданецької територіальної громади, що відносяться до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення,  вид угідь – рілля, за адресою:20442 вул. Набережна, б/н   с.Майданецьке  Тальнівського  району Черкаської області.
 2. Гр. Заболотній Лідії Феодосіївні  розроблений проект  із  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність надати на затвердження сесії  сільської ради.

         

Сільський голова                                                                     М.Капериз