Рішення ради

                                                     УКРАЇНА

                                 МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      ХХІХ СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

                                                Р І Ш Е Н Н Я

04  лютого 2013 року           с.Майданецьке                     № 29/1

 

Про виконанняПрограми соціально-

економічного  розвиткусільської ради

на 2013-2015 роки та затвердження

заходів на 2014рік

 

       Керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції та висновки постійних комісій сільської ради з питань планування бюджету і фінансів та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села,  сільська рада  

ВИРІШИЛА:

          1. Інформацію про виконання Програми соціально-економічногорозвитку  сільської  ради на 2013-2015 роки взяти до відома  (додаток1).

         2. Виконавчому комітету забезпечити організацію виконання тих невирішених питань, що мають місце за підсумками роботи сільської ради за 2013 рік.

         3. Затвердити план заходів та кошторис витрат на проведення заходів з реалізації Програми соціально-економічного розвитку  сільської  ради на 2013-2015 роки за рахунок коштів сільського бюджету у 2014 році згідно з додатком  2.

        4. Встановити, що вказані в пункті 3 план заходів та кошторис витрат є додатками відповідної Програми, затвердженої рішенням сільської ради від 28.12.2012 № 20/9

     5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії сільської ради з питань планування, бюджету і фінансів та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, оммунального майна, соціального розвитку села.

 

Сільський голова                                                         Ю.Свідерський

 

Додаток 1

 

Звіт

про виконання  Програми соціально-економічного

розвитку  сільської громади  за 2013рік

      Діяльність сільської ради та її виконавчого комітету  протягом 2013 року була спрямована на забезпечення стабілізації роботи і розвиток соціальної сфери відповідно до пріоритетних напрямів завдань Програми соціально-економічного  розвитку сільської громади,  що дозволило зберегти у звітному періоді позитивні напрацювання, досягти якісних змін у соціальній сфері, покращити роботу дошкільних закладів, забезпечити утримання в належному санітарному стані територію сільської ради.

       Робота сільської ради проводиться відкрито, в інтересах громади,забезпечуються вирішення питань жителів, які в компетенції  сільської ради, систематично проводяться засідання виконавчого комітету та сесій сільської ради; існують партнерські відносини з організаціями та установами, іншими органами влади; постійно проводиться робота по збільшенню бюджетних надходжень та раціонального використання ресурсів в т.ч. приведені у відповідність до законодавства та укладені договори оренди на земельні ділянкита соціальні угоди з сільгоспвиробниками.

         Протягом  2013 року значна увага з боку виконкому сільської ради приділялась благоустрою населених пунктів, вуличному освітленню, ремонту доріг, зміцненню матеріально-технічної бази дошкільного навчального закладу «Веселка» .

       За 2013 рік до загального фонду сільського бюджету надійшло доходів  1960368 грн. в т.ч. дотація 474498 грн., що дорівнює  116,2% планових призначень, до спеціального фонду сільського бюджету надійшло 248444 грн., що дорівнює 121,4% планових призначень.

       Основні роботи, які виконувались в 2013році :

1. Культура  

    У 2013 році в сільському  будинку культури зроблено поточний ремонт – це фарбування сцени, підлоги в центральному фойє та покраска колон.  Протягом року проведені масові заходи з святкування Дня 8 Березня, заходи до 60-річчя утворення Черкаської області, 90- річчя заснування Тальнівського району та 200-річчя від дня народження Т.Шевченка, Свято Івана Купала, заходи з святкування Дня села Майданецьке, а саме проведено концерт за участю художньої самодіяльності «Майданчаночка»,  учнів Майданецької ЗОШ, вихованців ДНЗ «Веселка».

 

2. Дошкільнийнавчальнийзаклад"Веселка".

Проведено поточнийремонт дошкільного закладу, а саме:встановлено металопластикові  віконні блокина верандах старшої та молодшої груп, утеплено веранду старшої групи та проведено облицювання вагонкою стін веранди.Розпочато ремонт веранди молодшої групи, але в зв»язку з відсутністю фінансування казначейством роботи були припинені.

Батьківська плата за харчування нараховується в розмірі 30 % від фактичної вартості харчування. Сім»ї, які мають статус багатодітної родини, сплачують 50 відсотків від нарахованої батьківської плати. Батьки, діти яких мають  статус потерпілих від чорнобильської катастрофи та мають чорнобильське посвідчення звільняються від плати за харчування.

3. Ремонт та облаштування доріг.

    Протягом2013року проводилися заходи з покращення стану вуличних доріг. Так, за рахунок коштів державного та сільського  бюджетів  був проведений капітальний ремонт дороги по вул. Горовенка на суму 41892 грн. та поточний ремонт по вул. Горовенка в с. Новомайданецькому на  суму 45500грн.

4. Благоустрій та санітарне очищення території

      З метою приведення у належний санітарний стан населених пунктів протягом 2013 року проводилися заходи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ,  прибирання та впорядкування території центральної частини села Майданецьке (побілка дерев та бордюр) та кладовища за участю жителів нашого села.

    Але нажаль, вкрай проблемним питанням залишається наша культура та піклування про навколишнє природне середовище, коли всупереч здоровому глузду жителями села створюються стихійні сміттєзвалища та викидання сміття в річки, на узбіччя доріг.

6. Вуличне освітлення.

    З метою поліпшення благоустрою населених пунктів та життєвих умов населення у 2013 році  проведена реконструкція вуличного освітлення повул. Героїв, Чапаєва та Новодеській.  А вул..Першотравнева та вул. Майданецька, Колгоспна в с.Новомайданецькому неосвоєні в зв»язку з тієї ж причини – казначейство не пропускало платежі.

7.Водоканалізаційне господарство.

Для покращеного водозабезпечення вул..Чапаєва, Новоодеської та Набережної у 2013 році частково за кошти сільської ради та кошти жителів даних вулиць було перенесено водонапірну башню на вул..Чапаєва,також замінено та встановлено  насоси на двох свердловинах.

8.Соціальний захист населення.

      Для підвищення рівня працевлаштування соціально вразливих верств населення згідно соціальної програми сільської ради та договору з Тальнівським районним центром зайнятості організовано проведення оплачуваних громадських робіт для осіб, зареєстрованих як безробітні. Протягом 2013 року працювало  10  підсобних працівників.

     За рахунок сільського бюджету надана одноразова матеріальна допомога на лікування онкохворому та тяжкохворій дитині на суму 4000гривень та матеріальна допомога Дімовій Наталії Василівні на поховання трьохмісячної дочки в розмірі 150 гривень. Із сільського бюджету була виділена матеріальна допомога на придбання житла особі з числа дітей-сиріт Наконечному Юрію Олександровичу, який перебував на квартирному обліку у виконавчому комітеті сільської ради в сумі 32 тис.грн.

     Мають місце не вирішені питання,  організацію та виконання яких необхідно забезпечити  в 2014році, в тому числі:

-         продовження робіт по  зовнішньому освітленню вулиць  с.Майданецького – це вул..Першотравнева, Гагаріна, Кошового, Героїв, Пархоменка та с. Новомайданецького – вул..Моложіжна;

-          ремонт доріг- капітальний по пров.Діденка, поточний – вул..Героїв, пров.Леніна та Захарчука, підсипка та грейдерування – вул..Робітнича, Жовтневої революції, Новоодеська, Набережна та в с.Новомайданецькому підсипка по вул..Фрунзе;

-         проведення ремонту у сільському будинку культури

-         завершення ремонту в дитячому садку (веранда молодшої групи)

-         заміна центрального водопроводу по вул..Гагаріна та побудова водогону по вул..Кошового, Пролетарській.

-         Облаштування ринку для торгівлі молочними та м»ясними продуктами;

-         поточний ремонт амбулаторії, а саме: заміна вікон на металопластикові та заміна дверей;

-         встановлення огорожі біля поштового відділення зв»язку.

       Всі заплановані на 2013рік заходи, виконання яких не забезпечено по причині відсутності фінансування головним управлінням державної казначейської службибудуть включені до програми соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради на 2014рік. З боку виконкому сільської ради буде забезпечено їх безумовне виконння.

      А на завершення, я хочу зробити один висновок – нам є над чим працювати, тільки потрібно, щоб була злагода, добра згода, єдність громади, належне виконання  роботи кожного на своєму робочому місці і звичайно найосновніше – належне, достатнє фінансування на виконання повноважень та завдань.

 

 

Сільський голова                                                         Ю.Свідерський

 

Додаток

до  рішення  сільської  ради

від 04.02.2014№ 29/ 1

                                                                                        

План заходів та кошторис витрат

на 2014рік з реалізації Програми

 соціально-економічного розвитку сільської ради

на 2013-2015 роки


Вуличне освітлення

№ п/п

Назва заходу, що фінансується із сільського бюджету

Обсяг витрат у 2014 році,

тис.грн

Джерело фінансування, тис.грн

 

Сільський бюджет

Кошти вільного залишку

1

2

3

4

5

 

1.

Оплата за електроенергію за освітлення вулиць

5,0

5,0

 

 

2

Поточний ремонт вуличного освітлення (вул.Кошового, Героїв, Пархоменка,, Першотравнева, Гагаріна, вул..Молодіжна в с.Новомайданецькому)

43,717

43,717

 

 

4

Заробітна плата з нарахуваннями згідно цивільно-правових угод

18,512

18,512

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Водоканалізаційне господарство

№ п/п

Назва заходу, що фінансується із сільського бюджету

Обсяг витрат у 2014 році,

тис.грн

Джерело фінансування, грн

Сільський бюджет

Кошти вільного залишку

1

Заробітна платапо цивільно-правових угодах

4,089

4,089

 

2

Оплатаза надані  послуги по ремонту водопровідно-каналізаційної системи

34,448

34,448

 

3

На придбання матеріалів  для ремонту водопровідно-каналізаційної системи

30,847

30,847

 

                                                      

 

                                                            Благоустрій

№ п/п

Назва заходу, що фінансується із сільського бюджету

Обсяг витрат у 2014 році,

тис.грн

Джерело фінансування, грн.

Сільський бюджет

Кошти вільного залишку

1

Заробітна плата з нарахуваннями на оплачувані громадські роботи

18,0

18,0

 

2

Будівництво ринку

15,0

15,0

 

 

Землеустрій

№ п/п

Назва заходу, що фінансується із сільського бюджету

Обсяг витрат у 2014 році,

тис.грн

Джерело фінансування, грн

Сільський бюджет

Кошти вільного залишку

1

Початкові роботи на оновлення та коригування генерального плану населеного пункту

30,0

30,0

 

2

На проведення робіт, щодо встановлення меж земельних ділянок

33,248

33,248

 

 

Культура та духовність

№ п/п

Назва заходу, що фінансується із сільського бюджету

Обсяг витрат у 2014 році,

тис.грн

Джерело фінансування, грн

Сільський бюджет

Кошти вільного залишку

1

Проведення культурно-масо-

вих заходів(святкування 8-го

Березня, 9-го Травня, свята

Івана Купала, дня  Незалеж-

ності, Дня села та інші )

 

12,0

12,0

 

2

Придбання музичної апара-

тури та сценічних костюмів

30,0

30,0

 

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                                                 Т.Драган

 

 

 

УКРАЇНА

                                     МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                       ХХІХ СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

                                                 Р І Ш Е Н Н Я

04 лютого 2014 року             с.Майданецьке                         №29/2

 

Про виконання сільської програми

«Турбота на 2013-2015 роки» та

затвердження заходів на 2014рік

 

       Керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції та висновки постійних комісій сільської ради з питань планування бюджету і фінансів та з питань охорони здоров»я, освіти, культури, виховання соціального захисту населення, законності та правопорядку,  сільська рада  

ВИРІШИЛА:

         1. Інформацію про виконання сільської програми «Турбота» на 2013-2015 роки  взяти до відома.

        2. Затвердити план заходів та кошторис витрат на проведення заходів з реалізації сільської програми «Турбота на 2013-2015 роки» за рахунок коштів сільського бюджету у 2014 році згідно з додатком 1.

     3. Встановити, що вказані в пункті 2 план заходів та кошторис витрат є додатками відповідної сільської Програми, затвердженої рішенням сільської ради від 28.12.2012 № 20/4

     4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії сільської ради з питань планування, бюджету і фінансів та з питань охорони здоров»я, освіти, культури, виховання соціального захисту населення, законності та правопорядку.

 

Сільський голова                                                               Ю.Свідерський

           

                                                                                                          Додаток1                                                                                                          до рішення  сільської  ради

від 04.02.2014№ 29/ 2

                                                                                        

План заходів та кошторис витрат

на 2014рік з реалізації сільської програми

 «Турбота» на 2013-2015 роки

№ п/п

               Зміст заходів

Відповідальні   

  виконавці

Термін

викона-

ня

Джерело фінансування, грн

 

Сільський бюджет

Кошти вільного залишку

1

2

3

4

5

6

 

1.

Проводити планомірне обстеження умов проживання осіб похилого віку, інвалідів, багатодітни та малозабезпечених сімей з метою визначення осіб, які потребують різних видів допомоги

Виконавчий комітет сільської ради, фахівець із соціальної роботи

Постійно

Виконання заходу не потребує фінансування

 

 

2

Надання грошової допомоги на поховання непрацевлаштованим, громадянам непенсійного віку та невідомим особам

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно

1500

 

 

4

Систематично проводити благодійні акції з метою залучення додаткових коштів та натуральної допомоги для надання різних видів адресної соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення

Виконавчий комітет сільської ради, фахівець із соціальної роботи

Постійно

Виконання заходу не потребує фінансування

 

 

5

Надання грошової допомоги до Міжнародного дня інвалідів дітям-інвалідам

Виконавчий комітет сільської ради

3 грудня 2014року

 

 

 

5

Надання грошової допомоги на лікування онкохворих, тяжкохворих громадян

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно

8300

 

 

6

Забезпечити надання одноразової матеріальної допомоги ветеранам  Великої Вітчизняної війни до  Дня Перемоги 9 Травня

Виконавчий комітет сільської ради

9 Травня 2014 року

4000

 

 

7

Надання одноразової допомоги старожилам, яким виповнилось 85 і більше років до ювілейних дат

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно

1200

 

 

8

Придбання листівок для вітання людей похилого віку до ювілейних дат

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно

300

 

 

         

 

 

9

Забезпечити надання одноразової допомоги учасникам бойових дій в Афганістані

Виконавчий комітет сільської ради

Постійно

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                                                 Т.Драган

 

 

УКРАЇНА

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                         ХХІХ СЕСІЯ  VIСКЛИКАННЯ

                                                       РІШЕННЯ

 

04 лютого 2014 року                  с. Майданецьке                       № 29/3

 

Про виконання сільського

бюджету за 2013 рік

 

         Заслухавши та обговоривши звіт головного бухгалтера сільської ради Лисоконь М.К. про виконання сільського бюджету за 2013 рік, врахувавши висновки постійної комісії сільської ради з питань планування бюджету і фінансів, сільська рада відмічає, що протягом звітного періоду виконкомом сільської ради, установами комунальної власності проведена робота по виконанню бюджету, поліпшенню соціально – економічної ситуації в селах сільської ради. За 2013 рік до сільського бюджету надійшло                                        2208812 грн., з них 1960368 грн. – кошти загального фонду. В тому числі  власні надходження–1118350грн., при плані до річного звіту 863630грн.(перевиконання 254720грн..),  дотація вирівнювання надана з районного бюджету в сумі  474498грн.Кошти спеціального фонду за  2013 рік надійшли в сумі 248444 грн.Видатки сільського бюджету проведені:по загальному фонду –1710905 грн.при плані 2133934грн. (80,2%), по спеціальному  фонду –198111 грн. при плані 291342грн. (45,4%). Керуючись статтею 80 Бюджетного кодексу України, пунктом 23 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в  Україні ”, за погодженням постійної комісії сільської ради з питань планування бюджету і фінансів,  з метою забезпечення виконання завдань щодо мобілізації фінансових ресурсів до сільського бюджету та підвищення ефективності використання бюджетних коштів,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

             1.Затвердити звіт про виконання сільського бюджету за   2013 рік по загальному фонду по доходах  в сумі1960368грн., по видатках –                1710905грн., з перевищенням доходів над видатками(профіцитом) в сумі                   249463грн., по спеціальному фонду по доходах –248444грн., по видатках у сумі –198111грн., з перевищенням  доходівнад видатками (профіцитом) в сумі50333грн.

          2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                       Ю.Свідерський 

 

УКРАЇНА

                                   МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                      ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      ХХІХ СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

                                                  Р І Ш Е Н Н Я

04 лютого 2014 року            с.Майданецьке                         №29/4

 

Про  сільський бюджет на 2014 рік

 

          Відповідно пунктів 2 статті 76, 77 Бюджетного кодексу України, керуючись підпунктом 23,частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада 

ВИРІШИЛА:

1.Установити загальний обсяг доходів сільського бюджету на 2014 рік               

1987441 гривень.

         Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі  1762806

гривень,  спеціального фонду бюджету  224635 гривень. / додаток №1/          

2.Затвердити загальний обсяг видатків сільського бюджету на 2014 рік                  

у сумі 1987441 грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 1762806 грн;

-  та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 224635 грн,

за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів  /додаток №2/ та головними розпорядниками коштів  /додаток №3/ .

         3. Установити розмір  оборотного         касового залишку бюджетних коштів сільського бюджету на 2014 рік в сумі  2000 гривень.

        4.Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів на 2014 рік

/ додаток №4/ 

По загальному фонду дотацію вирівнювання, що одержується з державного бюджету в сумі 496004  гривень.

По спеціальному фонду субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності в сумі 35135 гривень.

5. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму  153100 гривень (додаток №5).

   6.Затвердити перелік об»єктів, видатки на які у 2014 році будуть проводитися за рахунок бюджету розвитку (додаток №6)

7.Установити, що джерелами формування сільського бюджету у 2014 році є:

7.1.Загального фонду сільського бюджету:

-  податок на доходи фізичних осіб  що справляється на території села- 25%;

- плата за землю – 100%;

-місцеві податки і збори -100%;

-фіксований сільськогосподарський податок -100%;

-надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном що у комунальній власності – 100%;

-державне мито в частині,що належить сільському бюджету – 100%

-інші надходження ,передбачені законом.

7.2 Спеціального фонду сільського бюджету:

- збір за першу реєстрацію транспортного засобу в частині,що зараховується до сільського бюджету;

-  єдиний податок;

- власні надходження бюджетних установ,які утримуються за рахунок коштів сільського бюджету;

-  екологічний податок в частині що зараховується до сільського бюджету;

-  надходження до цільового фонду ,утвореного сільською радою.

Кошти спеціального фонду сільського бюджету витрачаються на заходи,передбачені законодавством.

8.Затвердити  перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2014 рік за їх економічною структурою відповідно пункту 3 статті 76  Бюджетного кодексу України:

-оплата праці працівників бюджетних установ - /код 2110/;

-нарахування на заробітну плату/код 2120/;

-забезпечення продуктами харчування /код 2230/

- поточні трансферти населенню /код 2700/.

- поточні трансферти органам державного управління інших рівнів /код     2620/.

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв /код 2270/.

9.Розпорядникам коштів сільського бюджету:

         - забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених  законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв”язку,які споживаються бюджетними установами;

-  затвердити  ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках

для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних  асигнувань.

10.В процесі виконання сільського бюджету дозволити сільському голові Майданецької сільської ради своїм розпорядженням, за погодженням із постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету та фінансів за обгрунтованим поданням розпорядників коштів сільського бюджету здійснювати перерозподіл та уточнення видатків, затверджених цим рішенням за економічною та функціональною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному фонду  сільського бюджету з послідуючим затвердженням на сесії сільської ради.

11.Додатки № 1-6 до цього рішення є його невід»ємною частиною.

 

 

Сільський голова                                                           Ю.Свідерський

.

                               МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                 ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                    ХХІХ СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

                                              Р І Ш Е Н Н Я

 

04 лютого  2014 року          с.Майданецька                       №29/5

 

Про структуру, загальну чисельність апарату

сільської ради та її виконавчих органів,

витрат на їх утримання

 

               Заслухавши та розглянувши пропозицію сільського голови Свідерського Ю.В. щодо структури,численності,схеми посадових окладів працівників установ, які фінансуються із місцевого бюджету сільської ради, відповідно до статей 140, 141 Конституції України,  керуючись підпунктом 5, частини 1, статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, врахувавши висновок постійної комісії сільської ради з питань планування,бюджету і фінансів сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Ввести до штатного розпису апарату сільської ради посаду

спеціаліста-юристконсульта   на  05 ставки.

2. Ввести до штатного розпису сільського будинку культури посаду

організатора культурно-дозвільної діяльності на 0,5 ставки.

3. Затвердити з 04.02.2014 року структуру виконавчих органів сільської

ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання:

найменування підрозділів виконавчих органів сіль-

ської ради

гранична

чисельність

 (чоловік)

Видатки (грн)

приміт

ка

всього

в т.ч.

фонд оп

лати пра

ці

   1

Апарат ради

     9,0

 545315

  341572

 

   2

Сільський будинок культури

3,0

 132049

   65933

 

   3

Сільська бібліотека

     2,0

 115134

   69891

 

   4

Дошкільний навчальний заклад “Веселка”

     11,5

 554168

  285790

 

   5

Водопровідноканалізаційне господарство

      1,0

  69776

   17961

 

     2. Сільському голові оголосити конкурс на заміщення 0,5 посади спеціаліста-юрисконсульта,передбачивши професійно- кваліфікаційні вимоги до кандидатури : освіта вища юридична за спеціальністю «Правознавство», стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або органах державної  влади не  менше 5 років.

     3.Уповноважити сільського голову на період проведення конкурсу на заміщення вакантної посади та до призначення спеціаліста- юрисконсульта на посаду, укласти цивільно- правовий договір з відповідним фахівцем для виконання роботи по правовому забезпеченню сільської ради.

     4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з

 питань планування бюджету та фінансів  сільської ради .

 

 

Сільський голова                                                           Ю.Свідерський

 

  УКРАЇНА

                                   МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА  

                    ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                          ХХІХ СЕСІЯ  VIСКЛИКАННЯ                                                                                                                                                 

                                                     Р І Ш Е Н Н Я

 

04 лютого  2014 року            с.Майданецьке                             № 29/6

 

Про впорядкування умов оплати праці

сільському голові Свідерському Ю.В.

на 2014 рік

    

         Відповідно достатті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,   Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,«Про оплату праці», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. №268  «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»,із змінами та доповненнями, врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

 В И Р І Ш И Л А  :

         1. Здійснювати в 2014 році преміювання  сільського голови Свідерського Юрія Володимировича, або особи,  яка  виконує  повноваження  сільського  голови у випадках, передбачених  ч.2 статтті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ( відпустка, хвороба, дострокове звільнення,  тощо) відповідно до його особистого вкладу  в загальні результати роботи  щомісячно  в межах фонду преміювання,  в розмірі не менше 10 відсотків від посадового окладу та економії фонду оплати праці, в межах затверджених видатків на оплату праці.

         2.Встановити, що розмір щомісячної премії сільському голові Свідерському Ю.В. або особі, яка виконує його повноваження,  на підставі цього рішення визначається розпорядженням сільського голови або особи, яка виконує його повноваження, з врахуванням вимог  Положення про  преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам та керівництву апарату Майданецької  сільської ради.

         3. З нагоди деяких  професійних свят, ювілейних, святкових дат на  підставі клопотання профспілкового комітету з урахуванням особистого вкладу в загальні результати роботи  сільському голові Свідерському Ю.В. або особі, яка виконує повноваження сільського голови, виплачувати  одноразову премію в розмірі середньомісячної заробітної плати  в  межах затверджених видатків на оплату праці.

         4. Надавати сільському голові Свідерському Ю.В. або особі, яка виконує його повноваження,   допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати один раз на рік при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально – побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати один раз на рік.

         5.Взяти до відома, що сільському голові або особі, яка виконує його

 повноваження надано право:

- встановлювати в межах фонду оплати праці надбавки за особистий внесок

у загальні результати  роботи або за виконання особливо важливої роботи;

- здійснювати преміювання працівників апарату сільської ради відповідно

 до їх особистого вкладу в загальні результати роботи у межах фонду

преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових

 окладів та економії фонду оплати праці.

- надавати працівникам апарату сільської ради матеріальну допомогу для

вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення в

розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати згідно

 чинного законодавства.

        6. Вважати таким, що втратило чинність рішення сільської ради від

31 грудня 2013 року №28/4 « Про  преміювання та  надання допомог сільському голові   в 2014 році»

 

 

Сільський голова                                                                   Ю.Свідерський

УКРАЇНА

                                  МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                    ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                        ХХІХ СЕСІЯ  VIСКЛИКАННЯ                                                                                                                                                                 

                                                Р І Ш Е Н Н Я

 

04 лютого  2014 року            с.Майданецьке                             № 29/7

 

Про нову редакцію Положення про

преміювання та надання матеріальної

допомоги працівникам та керівництву апарату

Майданецької сільської ради

 

Відповідно до законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про оплату праці», статті 247 Кодексу Законів про
працю в Україні, постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Наказу Міністерства праці України від 2 жовтня 1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами),  наказу            МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ  від 18.10.2005  N 745 «Про впорядкування умов оплати праці        працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зареєстрованого  в Міністерстві  юстиції України   27 жовтня 2005 р. за N 1285/11565,  враховуючи колективний договір та рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету та  фінансів ,  з метою заохочення працівників сільської  ради за ініціативність, творчість в роботі, добросовісне виконання посадових обов’язків і завдань шляхом урахування їх особистого внеску в загальні результати роботи, сільська  рада:

В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити нову редакцію Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам та керівництву апарату Майданецької  сільської ради  (додається) за погодженням з профспілковим комітетом.

       2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з  питань планування,  бюджету та фінансів .

 

 

Сільський голова                                                                  Ю.Свідерський   

 

 

 

ПОГОДЖЕНО                                                                        ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням  профкому                                                   рішенням  сільської  ради

від _________ №___                                                    від ___________№_____

 

 

                                               ПОЛОЖЕННЯ

 про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам та     

                  керівництву апарату Майданецької сільської ради

 

1.     Загальні положення

1.1.Положенняпро преміювання та надання матеріальної допомоги

працівникам  сільської ради ( далі – Положення ) розроблене відповідно до законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про оплату праці», статті 247 Кодексу Законів про працю в Україні, постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Наказу Міністерства праці України від 2 жовтня 1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), наказу  МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ  від 18.10.2005  N 745 «Про впорядкування умов оплати праці        працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зареєстрованого  в Міністерстві  юстиції України   27 жовтня 2005 р. за N 1285/11565, колективного договору,   з метою заохочення працівників сільської ради     (далі - Працівників) за ініціативність, творчість в роботі, добросовісне виконання посадових обов’язків і завдань шляхом урахування їх особистого внеску в загальні результати роботи.

         1.2.Преміювання Працівників здійснюється відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи за підсумками роботи за місяць   в межах фонду преміювання. Конкретний розмір премії установлюється розпорядженням сільського голови або особи яка виконує його  повноваження  за підсумками роботи кожного місяця.

         1.3.В окремих випадках за виконання особливо важливої роботи або з нагоди професійних свят, ювілейних, святкових дат та інших подій на підставі клопотання профспілкового комітету за розпорядженням сільського голови або особи, яка виконує його повноваження,  з урахуванням особистого внеску працівникам  може бути виплачена одноразова премія в розмірі середньомісячної заробітної плати  в  межах затверджених видатків на оплату праці.

       1.4.Премія не виплачується Працівникам за час перебування у  відпустках, тимчасової непрацездатності, за період довгострокових відряджень  по вивченню досвіду роботи.

       1.5.Працівникам, які на дату нарахування премії є звільненими, незважаючи на те, що вони у місяці за результатами якого проводиться преміювання працювали, премії не виплачуються, за винятком працівників, які вийшли на пенсію або звільнилися за станом здоров’я, або згідно з пунктом 1 частини 1 статті 40 КЗпП України, або перейшли на іншу роботу в порядку переведення.

     1.6.Працівникам, які притягнуті до дисциплінарної або адміністративної  відповідальності, премія не виплачується протягом дії дисциплінарного стягнення або за той місяць, в якому Працівник притягнутий до адміністративної відповідальності.

     1.7. Сільському голові або особі, яка виконує його повноваження премія не виплачується за той місяць, в якому на нього накладено адміністративне стягнення.

       1.8.Фонд преміювання  утворюється в у розмірі не менше 10  відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці (затверджених видатків на оплату праці ).

     1.9.Видатки на преміювання передбачаються в кошторисі сільської ради.

2. Показники преміювання та визначення розміру премії

          2.1.Преміювання Працівників здійснюється за розпорядженням сільського голови або особи, яка виконує його повноваження,  на підставі оцінки та всебічного аналізу виконання працівниками посадових обов’язків і завдань.

         2.2.Преміювання Працівників за результатами роботи за місяць  здійснюється   в абсолютній сумі, що відображається в розпорядженні сільського голови або особи, яка виконує його повноваження. 

          2.3.За результатами роботи за місяць для визначення розміру премії працівникам враховуються такі показники:

-своєчасне та якісне виконання поставлених керівництвом завдань і доручень;

-сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, ініціатива і творчість у роботі;

-дотримання виконавської і трудової дисципліни;

-постійне самовдосконалення, підвищення професійної кваліфікації.

        2.4.Розмір премії залежить від стану виконання показників, зазначених в п. 2.3. цього Положення та особистого вкладу працівника в загальні результати роботи без обмеження індивідуальних премій максимальними розмірами.

         2.5.Зменшення розміру преміювання Працівників або позбавлення їх премії здійснюється у разі:

-несвоєчасного або неякісного виконання своїх посадових обов’язків;

-неякісного виконання розпоряджень та доручень керівництва сільської  ради;

-порушення строків розгляду документів;

-недобросовісного виконання посадових обов’язків і завдань;

-порушення правил внутрішнього трудового розпорядку.

 

    

         3.Порядок преміювання

 

         3.1.Головний бухгалтер сільської  ради щомісяця визначає загальну суму коштів, яка може бути спрямована на преміювання в даному місяці та вносить пропозиції сільському голові або особі, яка виконує його повноваження. 

          3.2.Преміювання Працівників здійснюється на підставі розпорядження сільського голови або особи, яка виконує його повноваження ,що подається в бухгалтерію до 28 числа щомісячно.

          3.3.Розмір  премії сільського голови або особи, яка виконує його повноваження  визначається рішенням сільської  ради і здійснюється на підставі розпорядження сільського голови або особи,  яка виконує його повноваження  .

         3.4. Виплата премії проводиться щомісячно у разі відсутності заборгованості за обов’язковими платежами у межах затвердженого фонду оплати праці.

           4.Надання матеріальної допомоги

            4.1.Допомога на оздоровлення відповідно до підпункту 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» надається і виплачується в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати при наданні щорічних відпусток.

           4.2.Матеріальна допомога працівникам для вирішення соціально-побутових питань надається за заявою на підставі клопотання профспілкового комітету розпорядженням сільського голови або особи, яка виконує його повноваження,  в розмірі, що не перевищує розмір середньомісячної заробітної плати.

           4.3.Відповідно наказу   МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ  від 18.10.2005  N 745 «Про впорядкування умов оплати праці        працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зареєстрованого  в Міністерстві  юстиції України   27 жовтня 2005 р. за N 1285/11565,  працівникам культури  надається  матеріальна допомога, у тому числі на оздоровлення,  у  сумі  не більше ніж один посадовий оклад на рік.

           4.4.Матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань та допомога на оздоровлення сільському голові, або особі, яка виконує його повноваження,   надається за його заявою та рішенням сесії сільської  ради в розмірі, що не перевищує розмір середньомісячної заробітної плати.

            4.5.Допомога, зазначена в пунктах 4.1.-4.4. надається в межах затвердженого фонду оплати праці.

 

 

Секретар  ради                                                                    Т.Драган

 

УКРАЇНА

                                     МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                         ХХІХ СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

                                                 Р І Ш Е Н Н Я

04 лютого 2014 року             с.Майданецьке                          №29/8

                                             

Про  Порядок проведення конкурсу

на заміщення вакантних посад

посадових осіб місцевого самоврядування

в сільській раді та Порядок проведення

іспиту кандидатів на заміщення вакантних

посад посадових осіб місцевого самоврядування.

 

            Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про засоби запобігання та протидії корупції", постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців" та з метою об’єктивної оцінки знань та здібностей кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, сільська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Майданецькій сільській раді (Додаток 1).

2. Затвердити Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Майданецькій сільській раді (Додаток 2).

3. Виконавчому комітету Майданецької сільської ради забезпечити дотримання вимог зазначених Порядів та забезпечити організацію цієї роботи.

 

Сільський голова                                                                 Ю.Свідерський

 

Додаток 1

до рішення сільської ради

від 04.02.2014р. №29/8

 

П О Р Я Д О К

проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

посадових осіб місцевого самоврядування

в Майданецькій сільській раді

 

1. Загальні положення.

1.1. Порядокпроведенняконкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Майданецькій сільській раді розроблено відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169.

Порядок визначає правові та організаційні засади проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Майданецькій сільській раді.

1.2. Відповідно до цього Порядку проводиться конкурсний відбір на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Майданецькій сільській раді, крім випадків, коли законами України встановлено інший порядок заміщення таких посад.

1.3. Конкурс на заміщення вакантних посад проводиться конкурсною комісією Майданецької сільської ради.

1.4. Конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Майданецькій сільській раді повинен забезпечувати конституційне право рівного доступу до служби в органах місцевого самоврядування громадян України.

1.5. Для проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Майданецькій сільській раді розпорядженням сільського голови утворюється конкурсна комісія у складі голови конкурсної комісії, секретаря і членів комісії (далі – конкурсна комісія).

1.5.1. У своїй діяльності конкурсна комісія керується Конституцією України, Законами України "Про службу в органах місцевого самоврядування", „Про державну службу”, "Про засади запобігання і протидії корупції", постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, наказу Головного управління державної служби України від 08.07.11 № 164 „Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.11 № 930/19668 та цим Порядком.

1.5.2. Очолює конкурсну комісію секретар сільської ради. До складу конкурсної комісії входять працівники сільської ради.

1.5.3. На час відсутності голови конкурсної комісії (відпустка, відрядження, хвороба тощо) або неможливості ним виконувати свої обов’язки, обов’язки голови конкурсної комісії виконує секретар конкурсної комісії.

1.5.4. На час відсутності секретаря конкурсної комісії (відпустка, відрядження, хвороба тощо) його обов’язки виконує один із членів конкурсної комісії.

1.6. Конкурсна комісія розпочинає діяльність з моменту підписання розпорядження про утворення конкурсної комісії.

1.6.1. Зміни щодо складу конкурсної комісії вносяться відповідним розпорядженням сільського голови.

1.6.2. Відповідальність за діяльність та організацію роботи конкурсної комісії несе голова конкурсної комісії.

1.6.3. Основною формою роботи конкурсної комісії є засідання.

Засідання конкурсної комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше ніж 2/3 її складу.

1.6.4. Голова конкурсної комісії в межах покладених повноважень:

скликає засідання конкурсної комісії;

головує на засіданнях конкурсної комісії;

дає членам конкурсної комісії доручення, обов’язкові для виконання;

затверджує екзаменаційні білети до оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

1.7. Конкурсна комісія відповідно до покладених на неї завдань здійснює:

розгляд заяв від кандидатів, що надійшли до конкурсної комісії, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядуваннята їх попередній розгляд на відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам до відповідного рівня посади;

проведення іспиту та відбір кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування  ;

прийняття відповідних рішень за результатами складання іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування;

визначення переможців конкурсу;

проведення співбесіди з кандидатами, які успішно склали іспит;

складання протоколів конкурсної комісії;

подання сільському голові рішення конкурсної комісії із зазначенням пропозицій щодо призначення конкретного кандидата на вакантну посаду або зарахування до кадрового резерву для прийняття ним відповідного рішення.

1.8. Секретар конкурсної комісії:

забезпечує виконання доручень голови конкурсної комісії;

готує матеріали голові конкурсної комісії про кандидатів, що надійшли до конкурсної комісії, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад державних службовців;

оформляє протоколи конкурсної комісії;

підписує разом з іншими членами конкурсної комісії “Відомість про реєстрацію кандидатів для проведення іспиту вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Зазимській сільській раді та видачу їм аркушів з кутовим штампом для підготовки відповідей”;

підписує разом з іншими членами конкурсної комісії “Екзаменаційну відомість проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Зазимській сільській раді конкурсною комісією”;

підписує разом з іншими членами конкурсної комісії протоколи засідань конкурсної комісії;

1.9. Секретар конкурсної комісії надає кандидатам інформацію щодо відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем, особливостей умов праці за відповідною посадою та за напрямками роботи.

1.10. Переведення на рівнозначну або нижчу посаду в одному органі місцевого самоврядування, а також просування по службі посадових осіб місцевого самоврядування, які зараховані до кадрового резерву чи успішно пройшли стажування у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, може здійснюватися без конкурсного відбору.

1.11. Без конкурсного відбору або стажування можуть також прийматися посадові особи місцевого самоврядування:

на посади керівників, які згідно із законодавством обираються на виборах;

на посади спеціалістів, при переміщенні їх в межах одного органу місцевого самоврядування на рівнозначну або нижчу посаду, з дотриманням вимог законодавства про працю;

на посадипосадових осіб місцевого самоврядування, які перебували на відповідних посадах у органах місцевого самоврядування, у тому числі в тих, що ліквідуються, до новостворених органів місцевого самоврядування;

випускники вищих навчальних закладів, що здобули вищу освіту за спеціальностями галузі знань „Державне управління", особи, які закінчили аспірантуру та докторантуру за денною формою навчання, у державні органи, які направляли їх на навчання за державним замовленням;

на службу в органах місцевого самоврядування в особливий період.

2. Умови проведення конкурсу.

2.1. Рішення про проведення конкурсу приймається сільським головою за наявності вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування.

2.2. До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

визнані в установленому порядку недієздатними;

мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого самоврядування;

у разі прийняття на службу будуть безпосередньо підпорядковані або підлеглі близьким особам;

позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

в інших випадках, установлених законами.

2.3. Особи, які подали необхідні документи до конкурсної комісії для участі у конкурсі, є - кандидатами на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування (далі - кандидати).

2.4. Конкурс проводиться поетапно:     

1) публікація оголошення про проведення конкурсу в пресі або на офіційній інтернет-сторінці;

2) прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі, та їх попередній розгляд на відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам до відповідно рівня посади;

3) проведення іспиту та відбір кандидатів.

3. Оголошення про конкурс.

3.1. Голова конкурсної комісії зобов'язаний розмістити оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування на сайті Майданецької сільської ради, або поширити його через інші засоби масової інформації не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу.

3.2. В оголошенні про проведення конкурсу повинні міститися такі відомості:

найменування органу місцевого самоврядування із зазначенням його місцезнаходження, адреси та номерів телефонів;

назви вакантних посад із зазначенням, що додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою;

основні вимоги до кандидатів, визначені згідно з типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад посадових осіб місцевого самоврядування;

термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу).

В оголошенні може міститися додаткова інформація, що не суперечить законодавству про службу в органах місцевого самоврядування.

3.3. При заміщенні вакантних посад, призначення на які відповідно до законів, актів Президента України та Кабінету Міністрів України здійснюється за іншою процедурою, а також у разі прийняття рішення про призначення осіб згідно з пунктами 1.10., 1.11. цього Порядку в межах одного органу місцевого самоврядування конкурс не оголошується.

4. Прийом та розгляд документів на участь у конкурсі.

4.1. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

заяву про участь у конкурсі (додаток  до Порядку), в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

відомості про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру, в тому числі за кордоном, наявність у себе та близьких осіб корпоративних прав за попередній рік за встановленою формою відповідно до законодавства;

копію першої, другої сторінок паспорта громадянина України, засвідчену кадровою службою;

довідку про стан здоров’я;

письмову згоду на проведення спеціальної перевірки.

4.2. Особи, які працюють у Майданецькій сільській раді і бажають взяти участь в конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

4.3. Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, тощо).

4.4. Забороняється вимагати відомості та документи, подання яких не передбачено законодавством.

4.5. Кадрова служба перевіряє подані документи на відповідність їх встановленим вимогам чинного законодавства щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування, передбаченими для кандидатів на посаду посадових осіб місцевого самоврядування і передає їх голові конкурсної комісії для розгляду.

5. Розгляд документів, поданих претендентами на посаду,

на засіданні конкурсної комісії.

5.1. Конкурсна комісія на засіданні розглядає заяви від кандидатів, що надійшли до конкурсної комісії, які бажають взяти участь у конкурсі, на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування на відповідність встановленим вимогам щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування і умовам конкурсу. Результати розгляду документів оформляються протоколом.

5.2. Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.

Якщо кандидат наполягає на участі у конкурсі за даних обставин, він допускається до конкурсу, а остаточне рішення приймає конкурсна комісія.

5.3. Особа, яка подала недостовірні відомості, до участі в конкурсі не допускається.

5.4. Подані документи і матеріали конкурсної комісії зберігаються у кадровій службі.

6. Проведення іспиту та відбір кандидатів.

6.1. Іспит кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування проводиться конкурсною комісією з метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на посади державних службовців.

6.2. Голова конкурсної комісії визначає дату проведення іспиту та повідомляє кандидатів про місце і час його проведення.

6.3. Під час іспиту перевіряються знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу" та „Про засади запобігання та протидії корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантної посади.

6.4. Іспит кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування проводиться відповідно до "Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Майданецькій сільській раді”.

6.5. Кандидати, які не склали іспит, не можуть буди рекомендовані конкурсною комісією для призначення на посаду.

6.6. З кандидатами, які успішно склали іспит, проводиться співбесіда, в ході якої вони відповідають на запитання членів конкурсної комісії.

6.7. Конкурсна комісія на підставі розгляду поданих документів, результатів іспиту та співбесіди з кандидатами, які успішно склали іспит, на своєму засіданні здійснює відбір осіб для зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.  

6.8. Інші кандидати, які успішно склали іспит, але не були відібрані для призначення на посаду, у разі їх згоди, за рішенням конкурсної комісії, можуть бути рекомендовані для зарахування до кадрового резерву і прийняті на вакантну рівнозначну або нижчу посаду в Майданецькій сільській раді без повторного конкурсу.

Якщо за результатами конкурсу не відібрано жодного з кандидатів для призначення на посаду, конкурсна комісія не може рекомендувати цих кандидатів до кадрового резерву.

6.9. Якщо жоден з кандидатів не рекомендований конкурсною комісією для зайняття вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування, оголошується повторний конкурс.

6.10. Рішення комісії приймається простою більшістю голосів присутніх на її засіданні членів конкурсної комісії. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії. Результати голосування заносяться до протоколу.

У рішенні комісії, що подається сільському голові, обов’язково зазначаються пропозиції щодо призначення конкретного кандидата на вакантну посаду посадової особи місцевого самоврядування та визначаються кандидатури для зарахування до кадрового резерву.

6.11. Засідання конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписується всіма присутніми на засіданні членами конкурсної комісії і подається сільському голові не пізніше ніж за два дні після голосування. Кожний член конкурсної комісії може додати до протоколу свою окрему думку.

6.12. Конкурсна комісія повідомляє кандидатів про результати конкурсу протягом трьох днів після його завершення.

6.13. Розпорядження про призначення на посаду посадової особи місцевого самоврядування та зарахування до кадрового резерву приймає сільський голова на підставі пропозиції конкурсної комісії протягом місяця з дня прийняття рішення конкурсною комісією.

6.14. Рішення конкурсної комісії може бути оскаржене кандидатом сільському голові протягом трьох днів після ознайомлення з цим рішенням.

6.15. Розпорядження сільського голови може бути оскаржене у порядку, визначеному законодавством.

6.16. Члени конкурсної комісії беруть участь у її засіданнях без права заміни.

6.17. Секретар конкурсної комісії не приймає участі в голосуванні, перевірці та оцінюванні відповідей кожного питання екзаменаційного білета письмової роботи кандидата, що бере участь в конкурсі на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Майданецькій сільській раді.

6.18. Обмеження п.6.17. не поширюються на члена комісії, який виконує обов’язки секретаря конкурсної комісії на час його відсутності (відпустка, відрядження, хвороба тощо).

6.19. Підготовка матеріалів для розгляду, а також організаційно-технічне обслуговування конкурсної комісії покладається на кадрову службу Майданецької сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                  Ю.Свідерський           

 

Додаток до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Майданецькій сільській раді

 

 

Голові конкурсної комісії

Майданецької сільської ради

_____________________________

(прізвище, ініціали голови конкурсної комісії)

______________________________

(прізвище, ім'я, по батькові кандидата)

_____________________________

теперішня посада або який(а) мешкає за адресою:

_____________________________

телефони: дом. ___________________

 роб. ___________________

 

ЗАЯВА

Прошу допустити мене до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади ___________________________________________________________

(повна назва посади )

До заяви додаю такі документи:

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

- відомості про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру, в тому числі за кордоном, наявність у себе та близьких осіб корпоративних прав за попередній рік за встановленою формою відповідно до законодавства;

- копію першої, другої сторінок паспорта громадянина України, засвідчену кадровою службою;

- довідку про стан здоров’я;

- письмову згоду на проведення спеціальної перевірки.

- письмову згоду на оброблення та зберігання персональних даних про себе у порядку Закону України "Про захист персональних даних".

До заяви додаю додатково такі документи:

- копію трудової книжки, оформлену у встановленому порядку;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;

- копію сторінок військового квитка (для військовозобов’язаних).

Ознайомлений (на):

- з умовами конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців;

- із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;

- з переліками питань для перевірки знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах  місцевого самоврядування", "Про державну службу", та „Про засади запобігання і протидії корупції”, та знання законодавства з урахуванням специфіки вакантної посади;

- з посадовою інструкцією посадової особи місцевого самоврядування.

 

______________                                  ________________________

          (дата)                                                                             (підпис)

 

 

Додаток 2

до рішення сільської ради

від 04.02.2014р. №29/8

 

П О Р Я Д О К

проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних

посад посадових осіб місцевого самоврядування

в Майданецькій сільській раді

 

I. Загальні положення

1.1. Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Майданецькій сільській раді розроблено з урахуванням Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та "Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169 (із змінами).

Порядок визначає правові та організаційні засади проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Майданецькій сільській раді.

1.2. Порядок, зміни та доповнення до нього затверджуються рішенням Майданецької сільської ради.

1.3. Мета проведення іспиту - об'єктивна оцінка знань та здібностей кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Майданецькій сільській раді (далі - кандидати)

1.4. Іспит проводиться конкурсною комісією Майданецької сільської ради,утвореною у встановленому порядку, персональний склад якої затверджується розпорядженням сільського голови.

    Іспит кандидатів на заміщення вакантних посад землевпорядника, бухгалтера та інших спеціалістів проводиться конкурсною комісією Майданецької сільської ради.

1.5. Іспит проходять кандидати на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, документи яких відповідають установленим вимогам щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, передбаченим для кандидатів на посади посадових осіб місцевого самоврядування.

Особи, документи яких не відповідають установленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до іспиту не допускаються, про що їм з відповідним обґрунтуванням повідомляється секретарем конкурсної комісії.

Якщо кандидат наполягає на участі в іспиті за даних обставин, він допускається до іспиту, а остаточне рішення приймає конкурсна комісія.

Кандидати, які подали недостовірні відомості, до участі в конкурсі не допускаються.

1.6. Об'єктивність проведення іспиту забезпечується рівними умовами (тривалість іспиту, зміст та кількість питань, підрахунок результатів тощо) та відкритістю інформації про них, єдиними критеріями оцінки знань та здібностей.

1.7. Проведення іспиту для кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців передбачає перевірку та оцінку їх знань Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про засади запобігання і протидії корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантних посад.

1.8. Відповідальність за організацію проведення іспиту несе голова конкурсної комісії Майданецької сільської ради.

1.9. Організація підготовки та проведення іспиту покладається на секретаря конкурсної комісії або на працівника, який веде кадрову роботу (далі - кадрова служба).

II. Переліки питань для іспиту та формування екзаменаційних білетів

2.1. До переліку питань (додаток 1 до Порядку)для іспиту входять:

2.1.1. Питання 1-3 в екзаменаційних білетах мають містити питання для перевірки знання Конституції України, Законів України „Про службу в органах місцевого самоврядування” та „Про засади запобігання і протидії корупції”, затверджені наказом Головного управління державної служби України від 08.07.11 № 164, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.11 № 930/19668.

2.1.2. Питання 4-5 відбираються з переліку питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантної посади.

2.2.Переліки питань,зазначеніупункті2.1.2.цьогоПорядкумаютьбутиактуальними,ґрунтуватисяначинних нормативно-правовихактах, припотребі щорічно уточнюютьсявгрудніроку,який минає.

2.4. Переліки питань для іспиту надаються кадровою службою для ознайомлення під розпис кожному кандидату при поданні ним документів для участі у конкурсі і повертаються ним кадровій службі в день здачі іспиту.

Переліки питань можуть публікуватися на офіційній інтернет сторінці Майданецької сільської ради.

2.5. Складання іспиту проводиться за екзаменаційними білетами. Кількість білетів має бути не менше 15.

2.6. Екзаменаційні білети формуються за формою, наведеною у додатку 2 до Порядку, та затверджуються головою конкурсної комісії.

2.7.Зміни до затверджених екзаменаційних білетів вносяться після затвердження у встановленому порядку змін до переліків питань при зміні положень Конституції України, законів України, інших нормативних актів, які регламентують діяльність сільської ради.

          2.8.Екзаменаційні білети зберігаються у секретаря  Майданецької сільської ради

          2.9. Процедура іспиту складається з трьох етапів:

- організаційна підготовка до іспиту;

- складання іспиту;

- оцінювання та підбиття підсумків іспиту.

III. Організація підготовки до іспиту

3.1. Організація підготовки до іспиту починається з моменту оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Майданецької сільської ради.

3.2. Кадрова служба за погодженням з головою конкурсної комісії визначає дату проведення іспиту та повідомляє кандидатів про місце і час його проведення.

3.3. Члени конкурсної комісії, у кількості не менше трьох осіб, які повинні бути присутні під час підготовки письмових відповідей на запитання екзаменаційного білета, визначаються головою конкурсної комісії за день до проведення іспиту. До їх складу обов'язково включається секретар конкурсної комісії.

3.4. У день проведення іспиту секретар конкурсної комісіїпроводить реєстрацію кандидатів, які з'явились, у приміщенні, де буде проводитись іспит, у відомості, форма якої наведена у додатку 3 до Порядку.

3.5. У приміщенні, де проводиться іспит, мають право бути присутніми члени конкурсної комісії, визначені головою конкурсної комісії (п.3.3. цього Порядку), секретар конкурсної комісії та кандидати.

До початку іспиту секретар конкурсної комісії інформує присутніх про тривалість та процедуру складання іспиту, час інформування про результати іспиту, відповідає на запитання кандидатів з цих питань. Секретар повинен упевнитися, що всі кандидати зрозуміли умови іспиту, в іншому випадку - надати додаткові пояснення. У разі виникнення спірних питань, вони мають бути розв'язані головою конкурсної комісії.

3.6. Перед початком іспиту члени конкурсної комісії, які присутні на іспиті, у присутності кандидатів розкривають конверт із екзаменаційними білетами, перевіряють їх комплектацію і придатність для використання та розкладають їх на столі перед собою так, щоб візуально не можна було визначити їх зміст.

IV. Складання іспиту

4.1. Іспит складається одночасно кандидатами на заміщення однієї вакантної посади. У разі невеликої кількості кандидатів та за наявності відповідних умов, іспит може проводитися одночасно на заміщення декількох вакантних посад.

4.2. Іспит проводиться в приміщенні Майданецької сільської ради, яке визначає голова конкурсної комісії.

4.3. О годині, на яку призначений іспит, секретар конкурсної комісії оголошує про початок іспиту і запрошує кандидатів вибрати екзаменаційні білети. Якщо в одному приміщенні проводиться іспит на заміщення різних вакантних посад, то спочатку вибирають білети кандидати, які претендують на одну вакантну посаду, а потім кандидати, які претендують на іншу вакантну посаду. Черговість груп для цього визначається секретарем конкурсної комісії. Після оголошення про початок іспиту кандидати не повинні залишати приміщення, в якому складається іспит, до його закінчення.Кандидат, який достроково закінчив роботу над відповіддю, здає свою роботу конкурсній комісії та за згодою конкурсної комісії може залишити приміщення для іспиту.

4.4. Кандидат за чергою вибирає екзаменаційний білет, називає номер білета, який він взяв. У відомості видачі екзаменаційних білетів зазначається прізвище, ініціали кандидата, номер білета.

4.5. Після вибору екзаменаційного білета кандидату видаються аркуші з кутовим штампом Майданецької сільської ради у кількості, необхідній для запису відповідей на питання білета. Кількість виданих аркушів зазначається у відомості видачі білетів. При потребі, на прохання кандидата, йому можуть бути видані додаткові аркуші, про що робиться запис у відомості, форма якої наведена у додатку 3 до Порядку.

4.6. Іспит складається письмово, державною мовою.

4.7. Перед початком викладу відповідей на питання екзаменаційного білета кандидат здійснює на кожному аркуші зі штампом Майданецької сільської ради, який використовує, такі записи:

у верхній частині праворуч від штампа - прізвище, ім'я, по батькові кандидата, номер білета.

Після цього зазначаються номер питання, його зміст згідно з білетом та дається відповідь на запитання.

Після завершення підготовки відповідей кандидат нумерує всі сторінки використаних аркушів і на останньому робить запис  такого змісту: „Відповіді на запитання білета № _____викладені мною на _____ сторінках”.

Під цим записом ставиться підпис кандидата та дата складання іспиту.

4.8. Під час іспиту кандидати не мають права користуватися будь-якою літературою, технікою у т.ч. матеріалами, підготовленими завчасно, використовувати аркуші без штампа, спілкуватися між собою та іншими особами, присутніми у приміщенні.

Порушення цього порядку може розглядатися конкурсною комісією як підстава для визнання кандидата таким, що не склав іспит.

Члени конкурсної комісії не мають права надавати консультації, роз'яснення кандидатам щодо відповідей на запитання екзаменаційного білета.

4.9. Загальний час для підготовки відповіді на екзаменаційний білет становить 60 хвилин.

По закінченню відведеного для іспиту часу секретар конкурсної комісії оголошує кандидатам про необхідність здати свої письмові роботи та  повідомляє їм час і місце ознайомлення з результатами іспиту.

Члени конкурсної комісії приймають екзаменаційні білети, звіряють  відповідність записів про номер білета, кількість сторінок, на яких здійснено відповіді, з фактичною їх кількістю, кількість виданих чистих аркушів із штампами з повернутими.

Секретар конкурсної комісіїзаноситьці даніувідомість видачі білетів.  Приприйманні відповідей також звіряється відповідність питань,зазначенихубілеті,з питаннями,зазначениминааркушах відповідей.

V. Оцінювання та підбиття підсумків іспиту

5.1. Перевірка відповідей кандидатів та їх оцінювання проводиться у день іспиту на засіданні конкурсної комісії, яке скликається головою конкурсної комісії одразу по закінченню часу, відведеного на складання іспиту.

5.2. Для оцінки знань кандидатів використовується п'ятибальна система.

П'ятьбалів виставляється кандидатам, які виявили глибокі знання Конституції України, Законів України „Про службу в органах місцевого самоврядування” та „Про засади запобігання і протидії корупції”, Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та успішно справилися із запитаннями на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантної посади.

Чотирибала виставляється кандидатам, які виявили повні знання Конституції України, Законів України „Про службу в органах місцевого самоврядування ”  та „Про засади запобігання і протидії корупції”, Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, достатньо володіють знаннями законодавства з урахуванням специфіки вакантної посади.

Трибала виставляється кандидатам, які виявили розуміння поставлених питань в обсязі, достатньому для подальшої роботи.

Двабала виставляється кандидатам, які розуміють основні поняття   нормативно-правових актів, але в процесі відповіді допустили значну кількість помилок.

Одинбал виставляється кандидатам, які не відповіли на питання у встановлений строк або відповіли неправильно.

5.3. Після ознайомлення з письмовими відповідями, члени конкурсної комісії відповідно до пункту 5.2. цього Порядку оцінюють їх. Голова конкурсної комісії виносить на розгляд членів комісії відповіді кандидатів у черговості, згідно з якою кандидати отримували екзаменаційні білети.

Члени конкурсної комісії приймають спільне рішення щодо оцінки кожної відповіді на кожне питання екзаменаційного білета шляхом голосування. У разі, якщо різні пропозиції щодо оцінки відповіді набрали однакову кількість голосів, перевага віддається пропозиції, за яку проголосував, голова конкурсної комісії.

5.4. Оцінка відповіді на кожне питання проставляється секретарем конкурсної комісії чорнилом на аркуші з відповідями кандидата.

Під оцінками ставлять підписи голова та секретар комісії, вказується дата проведення засідання комісії.

5.5. Підбиття підсумків іспиту здійснюється конкурсною комісією шляхом додавання балів за кожне питання і занесення загальної суми балів в екзаменаційну відомість встановленої форми (додаток 4).Секретар конкурсної комісії оголошує загальну суму балів, яку набрав кандидат, і заносить її в екзаменаційну відомість.

5.6. Про результати іспиту секретар конкурсної комісії під підпис ознайомлює кандидатів наступного дня після завершення засідання конкурсної комісії у визначений для цього час.

5.7. Кандидати, які набрали загальну суму балів, що не є нижчою  50 відсотків від максимальної суми балів, яка може бути виставлена при наданні відповідей, вважаються такими, що успішно склали іспит. Кандидати, які набрали менше  50 відсотків від максимальної суми балів, вважаються такими, що не склали іспит.

5.8. Кандидати, які не склали іспит, не можуть бути рекомендовані конкурсною комісією для призначення на посаду.

5.9. Результати іспиту можуть бути оскаржені у порядку, передбаченому для оскарження рішень конкурсної комісії.

5.10. Аркуші з відповідями кандидатів зберігаються разом з іншими матеріалами та документами конкурсної комісії у кадровій службі відповідно до вимог чинного законодавства. Строк зберігання документів, пов'язаних із проведенням іспиту, визначається у встановленому порядку.

 

 

Сільський голова                                                                    Ю.Свідерський

 

 

УКРАЇНА

                                  МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                        ХХІХ СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

                                                   Р І Ш Е Н Н Я

 

04 лютого 2014 року               с.Майданецьке                         №29/9

 

Про затвердження Програми

соціального захисту ветеранів

 

         Заслухавши інформацію секретаря сільської ради Драган Т.М. “Про Програму соціального захисту ветеранів”, обговоривши зауваження депутатів і врахувавши висновок постійної комісії з питань охорони здоров»я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення, законності і правопорядку, з метою посилення соціального захисту ветеранів, керуючись підпунктом 22 частини 1 статті 26, пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

ВИРІШИЛА:

         1.Затвердити програму соціального захисту ветеранів./ДОДАЄТЬСЯ/

         2.Доручити сільському голові Свідерському Ю.В. підписати Угоду про співпрацю та взаємодію Майданецької сільської ради із Майданецькою сільською організацією ветеранів війни та праці. /ДОДАЄТЬСЯ/

3.Контроль за виконанням рішення покласти на комісію сільської ради з питань охорони здоров”я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення, законності і правопорядку;

 

 

Сільський голова                                                                   Ю.Свідерський

 

УКРАЇНА

                                     МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                      ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                        ХХІХ СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

                                                    Р І Ш Е Н Н Я

04 лютого 2014 року               с.Майданецьке                         №29/10

 

Про Програму організації та

фінансування у 2014році

громадських робіт

 

         Заслухавши інформацію секретаря сільської ради Драган Т.М. “ Про програму організації та фінансування у 2014році громадських робіт”,обговоривши та врахувавши зауваження депутатів, відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26, пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та керуючись статтею 31 Закону України "Про зайнятість населення" від 05.07.2012року, сільська рада 

ВИРІШИЛА:

            1.З метою тимчасової зайнятості осіб місцевої територіальної громади затвердити Програму організації та фінансування громадських робіт для населення на 2014 рік /ДОДАЄТЬСЯ/

         2.Передбачити кошти на виконання зазначеної Програми в межах видатків, передбачених на фінансування відповідних галузей.

         3.Сільському голові забезпечити виконання Програми організації та фінансування громадських робіт для місцевої територіальної громади на 2014 рік.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на комісію сільської ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                    Ю.Свідерський 

 

 

УКРАЇНА

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                          ХХІХ СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

                                                   Р І Ш Е Н Н Я

04 лютого 2014 року               с.Майданецьке                         №29/11

                                             

Про  затвердження   Положення

про цільовий фонд

Майданецької  сільської ради

 

         Відповідно до ст. 68 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вирішення питань соціально-економічного розвитку села, становлення і  розвитку місцевого самоврядування, участі органів місцевого самоврядування у розв’язані  питань загальнодержавного значення, проведення різних заходів  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.     Затвердити Положення про цільовий фонд Майданецької  сільської ради (додається).

2.     Контроль за  виконанням даного  рішення покласти  на  постійну  комісію   сільської ради  з питань  планування  бюджетута фінансів.

 

  Сільський голова                                                                Ю.Свідерський

 

Додаток

до рішення сільської ради

від  04.02.2014р №29/11

 

Положення

про цільовий фонд  Майданецької сільської ради

        Дане положення розроблене відповідно до Бюджетного кодексу України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про благоустрій населених пунктів" та інших нормативно-правових актів.

1. Загальні положення.

1.1. Положення про цільовий фонд Майданецької сільської ради затверджується рішенням Майданецької сільської ради відповідно до статті 68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

1.2. Цільовий фонд Майданецької сільської ради є складовою частиною спеціального фонду сільського бюджету та використовується за цільовим призначенням.

1.3.Порядок формування і використання коштів цільового фонду Майданецької сільської ради визначається цим Положеннямта чинним законодавством України.

1.4.Майданецька сільська рада створює цільовий фонд і може залучати до нього кошти, одержані від підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності,приватних підприємців та фізичних осіб..

1.5.Кошти цільового фонду використовуються на проведення заходів щодо вирішення питань соціально-економічного розвитку територій, соціального захисту населення, становлення і розвитку місцевого самоврядування, участі  органів місцевого самоврядування у розв’язанні питань загальнодержавного значення, проведення різних заходів тощо.

1.6.Кошти цільового фонду Майданецькоїсільської ради акумулюються на окремих рахунках в управлінні Державноїказначейської  служби України в Тальнівському районі, які відкриваються на підставі рішення Майданецькоїсільської ради «Про  затвердження   Положення    про  цільовий фонд Майданецькоїсільської ради».

2.Формування цільового фонду

2.1 Цільовий фонд сільської ради формується  за рахунок таких надходжень:

- благодійні внески-добровільні пожертвування юридичних та фізичних осіб,      організацій, установ, підприємств усіх форм власності, безповоротна фінансова допомога, інша благодійна допомога;

- надходження по соціальних угодах;

- коштів самооподаткування;

- інші надходження, не заборонені  чинним законодавством України.

3.Використання коштів цільового фонду

3.1Кошти  цільового  фонду використовуються  на виконання наступних робіт по благоустрою:

- на ремонт пам»ятників;

- роботи по благоустрою на кладовищі, а саме: спилювання дерев, придбання,ремонт та встановлення огорожі, скошування трави, прибирання та вивіз сміття;

- на потреби ДНЗ "Веселка", Майданецької ЗОШ, сільського будинку культури;

- благоустрій доріг;

- освітлення вулиць;

 - на інші непередбачені видатки та заходи, які відповідно до законів України можуть здійснюватися за рахунок коштів місцевого бюджету і не могли бути передбачені під час складання бюджету (за рішенням ради)

3.2. Використання коштів цільового фонду проводиться за визначеним напрямком відповідно до рішення сесії сільської ради.

4. Облік та звітність про використання коштів

4.1. Розпорядником коштів цільового фонду є  Майданецька  сільська  рада, яка  використовує їх за призначенням згідно з цим Положенням.

  4.2. Невикористані у звітному році кошти цільового фонду вилученню не підлягають, а переходять на  наступний рік і  використовуються на цілі, визначені цим Положенням.

  4.3. Контроль за  цільовим та ефективним використанням коштів цільового фонду здійснюється постійною  комісією Майданецької сільської ради з питаньпланування бюджету і фінансів відповідно до чинного законодавства.

 

 

Секретар сільської ради                                                              Т.Драган

 

 

 

УКРАЇНА

                                     МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                           ХХУІХ СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

                                                      Р І Ш Е Н Н Я

 

04 лютого 2014 року                   с.Майданецьке                           №29/12

 

Про встановлення батьківської  плати

за харчування дітей у ДНЗ "Веселка"

на 2014рік

 

         Заслухавши інформацію сільського голови Свідерського Ю.В.,  керуючись Порядком встановлення плати для батьків за перебуваня дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженим Наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року № 667, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 06.12.2002 року за № 953/7241, статтею 35 Закону України "Про дошкільну освіту", Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарських відносин", статтею 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"  сільська рада  

ВИРІШИЛА:

         1.Встановити розмір батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ “Веселка” Майданецької сільської ради в розмірі 30% від вартості харчування дітей на день, вирахуваної щомісячно.

         2.Плата з батьків не справляється за харчування дітей, потерпілих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

         3. Розмір плати за харчування в дитячому садку зменшується на 50 відсотків для батьків, у сім"ях, яких троє і більше дітей та мають посвідчення багатодітної родини та сім”ї, які мають статус малозабезпечених.

         4.Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною ДНЗ, за дні, у які дитина не відвідувала ДНЗ, плата з батьків не справляється.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на комісію сільської ради з  питань планування бюджету та фінансів, завідуючу дошкільним навчальним закладом “Веселка” Винник В.В.

         6.Визнати рішення сільської ради від 24 січня 2013 року № 21/02 «Про встановлення батьківської  плати за харчування  дітей у ДНЗ «Веселка» на 2013рік» таким, що втратило чинність.

 

 

Сільський голова                                                                      Ю.Свідерський 

 

 

                                  МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                     ХХІХ  СЕСІЯ  VIСКЛИКАННЯ

                                                     РІШЕННЯ

04 лютого 2014 року              с.Майданецьке                   № 29/13

 

Про план заходів та кошторис витрат

з реалізації у 2014 році Програми

організаційного і технічного забезпечення

здійснення заходів щодо утримання і

використання об’єктів комунальної власності

сільської ради  на 2012-2015роки

 

         Відповідно до статей 26,28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, врахувавши пропозиції постійних комісій сільської ради  з питань планування, бюджету і фінансів та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, сільська рада  

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити:

1.1 план заходів на 2014 рік з реалізації Програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання і використання об’єктів комунальної власності сільської ради на 2012-2015 роки згідно з додатком  1.

1.2 кошторис витрат на проведення заходів з реалізації Програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання і використання об’єктів комунальної власності сільської ради на 2012-2015роки за рахунок коштів сільського бюджету у 2014 році згідно з додатком  2.

2. Встановити, що вказані в пункті 1 план заходів та кошторис витрат є додатками відповідної сільської Програми, затвердженої рішенням сільської ради від 30.12.2011 №11/3

   3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії сільської ради з питань планування, бюджету і фінансів та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села.

 

 

Сільський голова                                                    Ю.Свідерський

Додаток1

до  рішення  сільської  ради

від 04.02.2014 № 29/13

                                                                                        

План заходів на 2014 рік

з реалізації Програми організаційного і технічного забезпечення

здійснення заходів щодо утримання і використання об’єктів

комунальної власності Майданецької сільської ради

на 2012-2015 роки

 

1. Провести заміну старих дерев"яних вікон та вхідних дверей у приміщенні Майданецької амбулаторії загальної практики та сімейної медицини, яка перебуває у комунальній власності сільської ради.

       2014 рік                                                                         Сільська рада

 

2. Провести заміну вхідних дверей квартири по вул.Гагаріна, 63/3, яка перебуває у комунальній власності сільської ради.

                2014 рік                                                                   Сільська рада

 

       3. Виготовити експертну оцінку приміщень комунальної власності, які надаються в оренду, для проведення розрахунку орендної плати.

              2014 рік                                                                      Сільська рада

 

Додаток 2

до  рішення  сільської  ради

від 04.02.2014№ 29/13

                                                                                        

Кошторис витрат

на проведення заходів з  реалізації сільської Програми

організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів

щодо утримання і використання об’єктів комунальної власності

Майданецької сільської ради на 2012-2015 роки

за рахунок коштів сільського бюджету у 2014 році

 

п/п

Найменування заходів

Загальна сума

грн.

1

Заміна  вікон та вхідних дверей амбулаторії ЗПСМ                                    

14500, 00

2

Заміна вхідних дверей квартири  по вул.Гагаріна 63/3

3500, 00

3

Виготовлення експертної оцінки приміщень комунальної власності

2000,00

 

ВСЬОГО:

20 000,00

 

 

 

Сільський голова                                                                    Ю.Свідерський

 

 

 

 

 

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                 ХХІІ  СЕСІЯ  VIСКЛИКАННЯ

                                                  РІШЕННЯ

04 лютого 2014 року           с.Майданецьке                         № 29/14

 

Про план заходів та кошторис витрат

з реалізації у 2014 році Програми

"Дорогам та вулицям – належне

утримання" на 2012-2015 роки

 

         Відповідно до статтей 26,28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, врахувавши пропозиції постійних комісій сільської ради з питань планування, бюджету і фінансів та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, сільська рада  

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити:

           1.1. план заходів на 2014 рік з реалізації Програми "Дорогам та вулицям – належне утримання" на 2012-2015 роки згідно з додатком  1.

          1.2. кошторис витрат на проведення заходів з реалізації Програми "Дорогам та вулицям – належне утримання" на 2012-2015 роки у 2014 році згідно з додатком  2.

2. Встановити, що вказані в пункті 1 план заходів та кошторис витрат є додатками відповідної сільської Програми, затвердженої рішенням сільської ради від 12.07.2012 №16/2

          3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії сільської ради з питань планування, бюджету і фінансів та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села.

 

Сільський голова                                                 Ю.Свідерський

 

Додаток1

до  рішення  сільської  ради

від 04.02.2014 № 29/14

                                                                                         

План заходів на 2014 рік

з реалізації Програми "Дорогам та вулицям – належне утримання"

на 2012-2015 роки

 

1.Провести поточний ремонт вулиць комунальної власності, а саме: вул.Героїв, пров. Леніна, пров. Захарчука, вул.Радянська.

    2014 рік                                                                              Сільська рада

 

 

2. Провести капітальний ремонт пров.Діденка.

   2014 рік                                                                              Сільська рада

 

3. Провести грейдерування та підсипку на вулицях Новоодеська, Набережна, Робітнича, Жовтневої революції та вул.Фрунзе у с.Новомайданецькому.

   2014 рік                                                                              Сільська рада

 

Додаток 2

до  рішення  сільської  ради

від 04.02.2014р. № 29/14

                                                                                        

Кошторис витрат

на проведення заходів з  реалізації у 2014 році сільської Програми

"Дорогам та вулицям – належне утримання"  на 2012-2015 роки

 за рахунок коштів сільського бюджету

 

п/п

Найменування заходів

Загальна сума

грн.

1

Поточний ремонт вулиць: Героїв, Радянська, провулки: Захарчука, Леніна

80000,00

2

Виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту дороги по пров.Діденка

3300,00

3

Капітальний ремонт провулка Діденка

35135,00

4

Грейдерування та підсипка вулиць:Новоодеська, Набережна, Робітнича, Жовтневої революції та вул.Фрунзе у с.Новомайданецькому

20000,00

 

ВСЬОГО:

138435,00

 

 

 

Сільський голова                                                                   Ю.Свідерський

 

 

                                  МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                 ХХІІ  СЕСІЯ  VIСКЛИКАННЯ

                                                  РІШЕННЯ

 

04 лютого 2014 року             с.Майданецьке                          № 29/15

 

Про план заходів та кошторис витрат

з реалізації у 2014 році Програми

розвитку фізичної культури і спорту

на території сільської ради на

2012-2015роки

 

               Відповідно до статей 26,28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, врахувавши пропозиції постійних комісій сільської ради  з питань планування, бюджету і фінансів та з питань охорони здоров»я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення, законності та правопорядку, сільська рада  

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити:

1.1 план заходів на 2014рік  з реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2015 роки згідно з додатком  1.

1.2 кошторис витрат на проведення заходів з реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2015 роки за рахунок коштів сільського бюджету у 2014 році згідно з додатком  2.

2. Встановити, що вказані в пункті 1 план заходів та кошторис витрат є додатками відповідної сільської Програми, затвердженої рішенням сільської ради від 30.12.2011 № 11/4

 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії сільської ради з питань планування, бюджету і фінансів та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села.

 

 

Сільський голова                                                        Ю.Свідерський

 

 

Додаток1

до  рішення  сільської  ради

від 04.02.2014 № 29/15

                              

План заходів на 2014 рік

з реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту

на 2012-2015 роки

 

1. Придбання спортивної форми,  спортивного інвентаря для забезпечення створення та функціонування спортивних секцій з різних видів спорту.

          2014 рік                                                                        Сільська рада

 

2. Ввести до штатного розпису сільського будинку культури  організатора з культурно-дозвільної діяльності на 0,5 ставки, в обов»язки якого входить робота щодо  організації спортивно-масової роботи.

          2014 рік                                                                        Сільська рада

 

3. Забезпечувати участь представників села у різноманітних спортивних змаганнях в районі, області, підтримувати та удосконалювати проведення кубків, турнірів, присвячених пам»яті видатних людей села.

          2014 рік                                                                        Сільвиконком

                                                                                     Дирекція школи

       4. Забезпечити технічну готовність стадіону в селі для проведення тренувань футбольних команд села та для проведення спортивних змагань різних рівнів.

          2014 рік                                                                        Сільвиконком

 

5. Пропагувати здоровий спосіб життя з метою залучення населення до занять фізичною культурою і спортом

          2014 рік                                                                        Сільвиконком

 

 

Додаток 2

до  рішення  сільської  ради

від 04.02.2014№ 29/15

                                                                                        

Кошторис витрат

на проведення заходів з  реалізації  Програми розвитку

фізичної культури і спорту на 2012-2015 роки

за рахунок коштів сільського бюджету у 2014 році

 

п/п

Найменування заходів

Загальна сума

грн.

1

Придбання спортивного інвентаря

21804, 00

2

Оплата добових на харчування відповідно до посвідчень про відрядження

3 000, 00

 

ВСЬОГО:

24804,00

 

Сільський голова                                                                     Ю.Свідерський

 

 

УКРАЇНА

                                  МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                          ХХІХ СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

                                                  Р І Ш Е Н Н Я

04 лютого 2014 року               с.Майданецьке                         №29/16

 

Про надання матеріальної допомоги

Ковтуну Р.В на поховання батька

             Заслухавши інформацію сільського голови Свідерського Ю.В.,  розглянувши заяву гр.Ковтуна Р.В. про виділення грошової допомоги на поховання батька ,Ковтуна Валерія Петровича, який  ніде не працював,  враховуючи  довідку з Тальнівського районного центру зайнятост,і довідку про смерть , копію свідоцтва про смерть, копію паспорта та кода заявника, взявши до уваги акт обстеження умов проживання,відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  від 31.01.2007 р.№99 «Про затвердження Порядку надання допомоги деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов»язалася поховати померлого», рішення сільської ради від 28.12.2012 р. №20/4 «Про затвердження  сільської Програми «Турбота» на 2013-2015роки, та затверджених заходів на 2014рік, підпунктом 4, пункту а,частини 1 статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:  

1.  Виділити грошову  допомогу   на поховання  непрацюючого  гр.

Ковтуна Валерія Петровичав сумі 500 (п»ятсот) гривень- Ковтуну Роману Валерійовичу, який здійснив йогопоховання.

          2.Головному бухгалтеру сільської ради Лисоконь М.К. провести виплату коштів згідно рішення.

 

 

Сільський голова                                                                    Ю.Свідерський

 

 

УКРАЇНА

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                         ХХІХ СЕСІЯ  VIСКЛИКАННЯ

                                                       РІШЕННЯ

04 лютого 2014 року                   с. Майданецьке                     № 29/17

 

Про надання матеріальної допомоги

Кудіновій В.В. на лікування сина

 

       Заслухавши інформацію сільського голови Свідерського Ю.В., розглянувши заяву Кудінової В.В.  та надані матеріали виписки із лікарні «Охматдит», акт обстеження, довідка про склад сім»ї, копія паспорта та ідентифікаційного номера,  відповідно до рішення сільської ради  від 28.12.2012 р. №20/4  «Про затвердження сільської програми «Турбота» на 2013-2015 роки та відповідно затверджених заходів на 2014рік, керуючись статтею 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада 

ВИРІШИЛА:

1.Надати одноразову грошову допомогу  гр. Кудіновій Вікторії Володимирівні, матері, яка доглядає дитину-інваліда , в сумі  5000 (п»ять тисяч) гривень на лікування сина, Баліцького Андрія Сергійовича, 2008 року народження,  за рахунок коштів виділених під сільську програму «Турбота» на 2014 рік.

         2.Головному бухгалтеру сільської ради Лисоконь М.К. виплатити грошову допомогу згідно даного рішення .

 

 

Сільський голова                                                                Ю.Свідерський

 

 

 

 

                                  МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                   ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                     ХХІХ СЕСІЯ УІ СКЛИКАННЯ

                                                Р І Ш Е Н Н Я

04 лютого 2014 року          с.Майданецьке                         №29/18

 

Про порядок погодження та

затвердження землевпорядної документації

 

             Заслухавши інформацію спеціаліста - землевпорядника сільської ради Носаль Р.О., керуючись статтями 123, 186, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 50, 55 Закону України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26, пунктом 19 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів, сільська рада

ВИРІШИЛА :

  1. Взяти до відома, що:

1.1. сільська рада у двотижневий строк з дня отримання розробленого, відповідно до наданого сільською радою дозволу та  погодженого органами державної виконавчої влади, що вказані  в статті 186-1 Земельного кодексу України, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної  власності  приймає рішення про затвердження проекту землеустрою щодо її відведення та надає у власність або в оренду  земельну ділянку;

 1.2.проекти землеустрою та технічна документація із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі   (на місцевості)   приватної власності та земель сільськогосподарських підприємств, установ і організацій, особистих селянських, фермерських господарств після погодження їх із сільською радою  розглядаються і затверджуються власниками землі або землекористувачами.

2. Уповноважити сільського голову від імені сільської ради погоджувати проекти землеустрою  та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) приватної власності та земель підприємств, установ і організацій, особистих селянських, фермерських господарств, які не потребують затвердження на сесії сільської ради та по яких рада не приймає рішення щодо надання їх у власність або в оренду.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова                                                        Ю.Свідерський

 

Опубліковано 07.02.2014