Рішення ради

                                    МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                           ХХХІІ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                                                         РІШЕННЯ

1  17 жовтня 2018 року

            с.Майданецьке    

                      №32-1/УІІ

Про приватизаціюнежитлового приміщення

колишнього дитячого садка

Майданецької сільської ради та затвердження

протоколу засідання аукціонної комісії та

умов продажу об’єкту приватизації

 

        Відповідно до  статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в  Україні», Закону  України «Про приватизацію державного та комунального майна», Порядку  проведення електронних аукціонів для продажу об»єктів малої  приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 ,Положення  про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого наказом  Фонду державного майна України 06.04.2018 № 486, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 27 квітня 2018 р. за № 529/31981,  керуючись  Порядком   приватизації (відчуження) об’єктів комунальної власності  сільської ради та  проведення електронних аукціонів, затвердженого  рішенням сільської ради від 20.09.2018 №31-7/УІІ ( далі –Порядок), розглянувши  умови продажу об’єкта приватизації, подані аукціонною комісією 11.10.2018 р. та  пропозиції  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення, сільська рада

ВИРІШИЛА :

  1. Приватизувати нежитлове  приміщення колишнього дитячого садка Майданецької сільської ради,  що розташоване за адресою с. Новомайданецьке, вул. Майданецька, буд.№9, загальною площею 340,3 кв.м., та  перебуває на балансі Майданецької сільської ради, балансовою вартістю 66018грн., державна реєстрація  права власності на об’єкт нерухомого майна проведена 30.01.2017 року, номер запису про право власності 18852236, шляхом продажу об’єкту  права  комунальної власності на аукціоні зумовами.

2. Затвердити  умови продажу об’єкту приватизації, розроблені  аукціонною комісією:

  1. Інформація про  об’єкт приватизації:

Найменування об’єкта: Нежитлове  приміщення колишнього дитячого садка, площею 340,3 кв.м.

Код CAV-PS: 04210000-3 - Промислова нерухомість.

Ідентифікатор об'єкту:UA-AR-P-2018-10-10-000013-3.

Місцезнаходження об’єкта:

20442,Черкаська  область, Тальнівський  район, с. Новомайданецьке, вул. Майданецька, буд.№9.

Балансоутримувач :

Майданецька сільська  рада Тальнівського району Черкаської області.

Адреса балансоутримувача: 20442, Черкаська область Тальнівський район, с.Майданецьке, вул. Т.Г.Шевченка,27

Телефон балансоутримувача: (04731) 9-85-19

Eлектронна адреса:  maidanecskesr@ukr.net

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 26490303

Відомості про об’єкт:  Нежитлова будівля, площею 340,3 кв.м. (Літера А-1) Фундамент бутовий, стіни –гіпсоблоки/цегла, покрівля – залізо оцинковане, перекриття – залізобетонні плити, підлога – дошки/цемент.  Прибудова (літера а,а1,а2) - цегла, навіс - (а3,а4), Б – погріб, І – вимощення. Технічний стан кваліфікується як незадовільний, інженерне обладнання відсутнє.

Відомості про земельну ділянку:

Площа – 0,37 га, кадастровий номер 7124086600:04:003:0020. Цільове призначення - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Землі комунальної власності, власник - Майданецька сільська  рада Тальнівського району Черкаської області. Обтяження та обмеження відсутні. Умови використання земельної ділянки - оренда .

2)Інформація про аукціон:

Спосіб проведення аукціону: аукціон з  умовами.

Дата та час проведення аукціону: Аукціони з продажу об’єктів малої приватизації проводяться не раніше ніж через 20 днів, але не пізніше 35 днів після опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єктів малої приватизації (п.5 ст.15 ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна»).

      Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», Порядку  проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого Постановою КМУ від 10.05.2018 №  432.

  1. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні з умовами -  згідно експертної оцінки, підтвердженої звітом про вартість об’єкту оцінки, складеним експертом, якого   визначено згідно конкурсного відбору, але не нижче ніж передбачено статтею 22 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна» - 138110 (сто тридцять вісім тисяч сто десять) гривень 00 копійок без ПДВ;

      Розмір гарантійного внеску - 6905 грн. 50 коп. без ПДВ (5% від стартової ціни аукціону).

Розмір реєстраційного внеску: - 744 грн. 60 коп. (сума коштів у розмірі 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року,  що вноситься за реєстрацію заяви на участь у приватизації потенційним покупцем об’єкта малої приватизації).

Крок аукціону з умовами:

1381 грн. 10 коп. (1% від стартової ціни аукціону)

Умови продажу об’єкта:

  • Подальше використання об’єкту визначає покупець;
  • Оформлення і реєстрація договору купівлі-продажу здійснюється за рахунок переможця аукціону;
  • Переможець зобов’язаний протягом 2 тижнів після укладення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації звернутися до Майданецької сільської  ради з заявою про оформлення права користування земельною ділянкою, на якій розташований придбаний об’єкт, при цьому земельна ділянка, що знаходиться під об’єктом приватизації буде передана в довгострокову оренду переможцю аукціону, терміном на 49 років, для обслуговування та експлуатації будівлі ;

     -      покупець  сплачує сільському   бюджету  витрати, понесені сільською  радою при виготовленні звіту експерта з оцінки комунального майна, в сумі, що зазначено в угоді на виконання робіт з  оцінки нерухомого майна 2500 гривень;  

          -  право власності на об’єкт приватизації  переходить до переможця аукціону з часу  нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу та його державної реєстрації в порядку встановленому чинним законодавством України.

Організатор аукціону

Майданецька сільська  рада Тальнівського району  Черкаської  області, адреса: 20442, Черкаська область, Тальнівський район, с.Майданецьке, вул.Т.Г.Шевченка, 27, тел. (04731) 9-85-19, E-mail: maidanecskesr@ukr.net.

 Часи роботи: пн. - чт. з 8-00 до 17-15, перерва з 12-00 до 13-00. Пт. з 8-00 до 16-00. Контактна особа - Капериз Михайло Володимирович  (моб.тел.0678443826). Ознайомитися з об’єктом можна у робочі дні за місцем знаходження об’єкта.

Додаткова інформація :

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих  майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Грошові кошти при розрахунку за придбаний об’єкт приватизації вносяться на розрахунковий рахунок Майданецької сільської ради Тальнівського району Черкаської області №31519905023392 в управлінні  казначейства в Тальнівському районі/Майданецька/31030000, МФО 899998 в Казначейство України (ЕАП), код ЄДРПОУ- 36780083.

Єдине посилання на веб - сторінку адміністратора, на якій є посилання на веб - сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір : https://prozorro.sale/.

         3. Доручити сільському голові Каперизу М.В. протягом п’яти робочих днів з дня  прийняття рішення  вжити заходів щодо опублікування інформації про  приватизацію об’єкта комунальної власності на офіційному сайті сільської ради  та в електронній торговій системі .

       4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення.

 

Сільський голова                                                                 М.Капериз

 

                                   МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                    ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                          ХХХІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ                  

                                                           РІШЕННЯ

17 жовтня 2018 року             с.Майданецьке                         №32-3/VІІ

Про затвердження проекту

із землеустрою  щодо  відведення

земельної  ділянки гр. Дереновському Б.Ф.

 

         Розглянувши  заяву громадянина Дереновського Бориса Федоровича, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1600га та пропозиції постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки, керуючись ст.122, 186,186-1 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

  ВИРІШИЛА:

          1.Затвердити проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,1600га,кадастровий номер якої 7124086600:03:002:0762 громадянину Дереновському Борису Федоровичу із зміною цільового призначення із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорію земель житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка знаходиться у власності гр..Деренівського Бориса Федоровича, для ведення особистого селянського господарства, за адресою: 20442, Черкаська область, Тальнівський район, с. Майданецьке, вул. Кугаївська,41.           

         2.Змінити цільове призначення земельної ділянки площею – 0,1600га із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорію земель житлової та громадської забудови.

         3.Змінити вид цільового використання із «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд».

        4.Спеціалісту ІІ категорії землевпоряднику сільської ради Носаль Р.О. внести відповідні зміни в земельно-шнурову книгу сільської ради.   

 

Сільський голова                                                                  М.Капериз

 

                                   МАЙДАНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

                      ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           ХХХІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ                   

                                                          РІШЕННЯ  

17 жовтня 2018 року                      с.Майданецьке                      №32-4/УІІ

 

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації  із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж  земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для будівництва та обслуговування

житлового будинку, господарських будівель

і споруд  у власність гр..Підгірному М.І.

 

             Розглянувши заяву гр..Підгірного Миколи Івановича, взявши до уваги Свідоцтво про право на спадщину за заповітом (№1399 від 14.08.2018р.) та врахувавши висновок постійної комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення, пропозиції депутатів сільської ради, відповідно ст. 12,38,40,121,122,123  Земельного Кодексу України, ст..50 Закону України «Про землеустрій», підпунктом 34, частини 1, статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення  технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)площею  0,17га.,  фізичній особі Підгірному Миколі Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд із земель комунальної власності Майданецької територіальної громади, що відносяться до категорії   земель –  землі житлової та громадської забудови,  вид угідь – землі під   житловою забудовою  за адресою:20442 вул. Новоодеська,17 в  с.Майданецьке  Тальнівського  району Черкаської області з метою надання земельної ділянки у власність.
  2. Гр. Підгірному Миколі Івановичу  розроблену технічну документацію   із  землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) надати на затвердження сесії сільської ради.

 

    Сільський голова                                                            М.Капериз

 

                                   МАЙДАНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

                      ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           ХХХІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ                     

                                                       РІШЕННЯ  

17 жовтня 2018 року                  с. Майданецьке                          №32-5/УІІ

 

Про надання дозволу на розроблення проекту

 із землеустрою щодо відведення  земельної

ділянки гр. Олійник О.Г.

             Розглянувши заяву гр. Олійник Ольги Григорівни та  врахувавши висновок постійної комісії сільської ради з  питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення, пропозиції депутатів сільської ради, відповідно ст. 12,38,40,121,122,123  Земельного Кодексу України, ст..50 Закону України «Про землеустрій», підпунктом 34, частини 1, статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянкиплощею  0,1585гаіз зміною цільового призначення фізичній особі Олійник Ользі Григорівні із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорію земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності Майданецької сільської ради, які відносяться до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення, за адресою:20442 вул. Робітнича,10 в с.Майданецьке  Тальнівського  району Черкаської області.
  2. Гр. Олійник Ользі Григорівні  розроблений проект  із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність надати на затвердження сесії  сільської ради.

 

 Сільський голова                                                                   М.Капериз

 

                                  МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                          ХХХІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ                                        

                                                    РІШЕННЯ

17 жовтня 2018 року                с. Майданецьке                   №32-6/УІІ

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

у власність  для індивідуального

садівництва гр.Лисоконь М.К.

        Розглянувши заяву гр. Лисоконь Марії Казимирівни щодо надання дозволуна розроблення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею  0,12га для індивідуального садівництва у власність , врахувавши висновок постійної комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів,екології,комунального майна,соціального розвитку села, пропозиції депутатів сільської ради, відповідно ст. 12,38,40,121,122,123  Земельного Кодексу України, ст..50 Закону України «Про землеустрій», підпунктом 34, частини 1, статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

          1.Надати дозвіл на розроблення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею  0,12га  гр. Лисоконь Марії Казимирівнідля індивідуального садівництва у власністьіз земель комунальної власності  Майданецької територіальної громади, що відносяться до категорії  земель –  землі  сільськогосподарського призначення, вид сільськогосподарських угідь – багаторічні насадження за адресою:      вул.Робітнича,34, с.Майданецького  Тальнівського     району  Черкаської області.

        2. Гр. Лисоконь М.К. розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність надати на затвердження сесії сільської ради.

       3. Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни в земельно -  шнурову книгу сільської ради.

 

 Сільський голова                                                               М.Капериз

 

                                  МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                          ХХХІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ                                         

                                                    РІШЕННЯ

17 жовтня 2018 року               с. Майданецьке                   №32-7/УІІ

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

у власність  для індивідуального

садівництва гр.Лисоконь Т.М.

        Розглянувши заяву гр. Лисоконь Тетяни Миколаївни щодо надання дозволуна розроблення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею  0,12га для індивідуального садівництва у власність , врахувавши висновок постійної комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів,екології,комунального майна,соціального розвитку села, пропозиції депутатів сільської ради, відповідно ст. 12,38,40,121,122,123  Земельного Кодексу України, ст..50 Закону України «Про землеустрій», підпунктом 34, частини 1, статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

          1.Надати дозвіл на розроблення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею  0,12га  гр. Лисоконь Тетяні Миколаївнідля індивідуального садівництва у власністьіз земель комунальної власності  Майданецької територіальної громади, що відносяться до категорії  земель –  землі  сільськогосподарського призначення, вид сільськогосподарських угідь – багаторічні насадження за адресою:      вул.Робітнича,34, с.Майданецького  Тальнівського     району  Черкаської області.

        2. Гр. Лисоконь Т.М. розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність надати на затвердження сесії сільської ради.

       3. Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни в земельно -  шнурову книгу сільської ради.

 

 Сільський голова                                                                 М.Капериз

 

                                 МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           ХХХІІ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

                                          

                                                   РІШЕННЯ

17 жовтня 2018 року               с. Майданецьке                   №32-8/УІІ

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

у власність  для індивідуального

садівництва гр.Мар’янській О.М.

        Розглянувши заяву гр. Мар’янської Олесі Миколаївни щодо надання дозволуна розроблення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею  0,12га для індивідуального садівництва у власність , врахувавши висновок постійної комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів,екології,комунального майна,соціального розвитку села, пропозиції депутатів сільської ради, відповідно ст. 12,38,40,121,122,123  Земельного Кодексу України, ст..50 Закону України «Про землеустрій», підпунктом 34, частини 1, статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

          1.Надати дозвіл на розроблення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею  0,12га  гр. Мар’янській Олесі Миколаївнідля індивідуального садівництва у власністьіз земель комунальної власності  Майданецької територіальної громади, що відносяться до категорії  земель –  землі  сільськогосподарського призначення, вид сільськогосподарських угідь – багаторічні насадження за адресою:      вул. Робітнича,34, с.Майданецького  Тальнівського     району  Черкаської області.

        2. Гр. Мар’янській О.М. розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність надати на затвердження сесії сільської ради.

       3. Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни в земельно -  шнурову книгу сільської ради.

 

 Сільський голова                                                               М.Капериз

     

 Опубліковано 17.10.2018 року.