Рішення ради

                                     МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                      РІШЕННЯ
 
 27 січня 2015 року                  с. Майданецьке                       № 36-1/УІ
 
Про виконання сільського
бюджету за 2014 рік
 
Заслухавши та обговоривши звіт головного бухгалтера сільської ради Лисоконь М.К. про виконання сільського бюджету за 2014 рік, врахувавши висновки постійної комісії сільської ради з питань планування бюджету і фінансів, сільська рада відмічає, що протягом звітного періоду виконкомом сільської ради, установами комунальної власності проведена робота по виконанню бюджету, поліпшенню соціально – економічної ситуації в населених пунктах. За  2014 рік до сільського бюджету надійшло 1584095                                         грн., з них 1348674 грн. – кошти загального фонду. В тому числі  власні надходження – 1012166грн., при плані до річного звіту 843868 грн.(перевиконання 168298грн..),  дотація вирівнювання надана з районного бюджету в сумі  497003 грн. Кошти спеціального фонду за  2014 рік надійшли в сумі 235421 грн. Видатки сільського бюджету проведені:по загальному фонду – 1947930 грн. при плані 2272091грн. (85,7%), по спеціальному  фонду –133682 грн. при плані 259198грн. (51,6%). Керуючись статтею 80 Бюджетного кодексу України, пунктом 23 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в  Україні ”, за погодженням виконавчого комітету та постійної комісії сільської ради з питань планування бюджету і фінансів,  з метою забезпечення виконання завдань щодо мобілізації фінансових ресурсів до сільського бюджету та підвищення ефективності використання бюджетних коштів,  сільська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
             1.Затвердити звіт про виконання сільського бюджету за   2014 рік по загальному фонду по доходах  в сумі 1348674грн., по видатках – 1947930грн., з перевищенням видатків над доходами в сумі 599256грн., по спеціальному фонду по доходах –235421 грн., по видатках у сумі –133682 грн., з перевищенням  доходів над видатками  в сумі 101739 грн.
          2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету та фінансів.
 
Сільський голова                                                                      Ю.Свідерський
 
 
 
                                   МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
                        ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                   Р І Ш Е Н Н Я
 
27 січня 2015 року                  с.Майданецьке                     № 36-2/УІ
 
 
Про виконання Програми соціально-
економічного  розвитку сільської ради
на 2013-2015 роки та затвердження
заходів на 2015рік
 
        Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції та висновки постійних комісій сільської ради з питань планування бюджету і фінансів та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села,  сільська рада  
 
ВИРІШИЛА:
 
          1. Інформацію про виконання Програми соціально-економічного розвитку  сільської  ради на 2013-2015 роки взяти до відома  ( додаток 1).
 
         2. Виконавчому комітету забезпечити організацію виконання тих невирішених питань, що мають місце за підсумками роботи сільської ради за 2014 рік.
 
         3. Затвердити план заходів та кошторис витрат на проведення заходів з реалізації Програми соціально-економічного розвитку  сільської  ради на 2013-2015 роки за рахунок коштів сільського бюджету у 2015 році згідно з додатком  2.
        4. Встановити, що вказані в пункті 3 план заходів та кошторис витрат є невід»ємними додатками відповідної Програми, затвердженої рішенням сільської ради від 28.12.2012 № 20/9.
     5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії сільської ради з питань планування, бюджету і фінансів та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, оммунального майна, соціального розвитку села.
 
Сільський голова                                                                    Ю.Свідерський
 
Додаток 1
до рішення сільської ради
від 27.01.2015№36-2/УІ
 
 
Звіт
про виконання  Програми соціально-економічного
розвитку  сільської  громади  за 2014 рік
 
      Діяльність сільської ради та її виконавчого комітету  протягом 2014 року була спрямована на забезпечення стабілізації роботи і розвиток соціальної сфери відповідно до пріоритетних напрямів завдань Програми соціально-економічного  розвитку сільської громади,  що дозволило зберегти у звітному періоді позитивні напрацювання, досягти якісних змін у соціальній сфері, покращити роботу дошкільних закладів, забезпечити утримання в належному санітарному стані територію сільської ради.
       Робота сільської ради проводиться відкрито, прозоро, в інтересах громади, забезпечуються вирішення питань жителів, які в компетенції  сільської ради, систематично проводяться засідання виконавчого комітету та сесій сільської ради; існують партнерські відносини з організаціями та установами, іншими органами влади; постійно проводиться робота по збільшенню бюджетних надходжень та раціонального використання ресурсів в т.ч. приведені у відповідність до законодавства та укладені договори оренди на земельні ділянки.
         Протягом  2014 року значна увага з боку виконкому сільської ради приділялась благоустрою населених пунктів, вуличному освітленню та ремонту доріг.
       За 2014 рік до загального фонду сільського бюджету надійшло доходів  1875081 грн. в т.ч. дотація 497003 грн., що дорівнює  107,2% планових призначень, до спеціального фонду сільського бюджету надійшло 235421 грн. 
       Основні роботи, які виконувались в 2014 році :
 
1. Культура   
    У 2014 році в сільському  будинку культури зроблено поточний ремонт частини приміщення (фарбування потолка, стін концертного залу, центрального фойє та костюмерної) на суму 38029 грн. Протягом року проведені масові заходи з святкування Різдва Христового, День Перемоги, Свято Івана Купала, День Незалежності, заходи з святкування Дня села Майданецьке та Новорічня заходи.
 
2. Дошкільний навчальний заклад "Веселка".
Проведено поточний ремонт дошкільного закладу, а саме: завершено ремонт веранди молодшої групи, придбані дрова для опалення дитячого садка на загальну суму 55998 грн.
 
3.Амбулаторія ЗПСМ
Проведено заміну вікон та дверей  в амбулаторії на нові металопластикові на суму  14500грн.
 
4. Ремонт та облаштування доріг.
    Протягом 2014 року проводилися заходи з покращення стану вуличних доріг. Так, за рахунок коштів державного та сільського  бюджетів  був проведений капітальний ремонт дороги по пров.Діденка на суму 28510 грн. та поточний ремонт доріг комунальної власності по вул.Героїв, Пархоменка, Радянська, О.Кошового, Новоодеська. За кошти державного бюджету проведено поточний ремонт доріг по вул.Гагаріна і Леніна (віднині Т.Г.Шевченка) на суму 108425 грн.
 
5. Благоустрій та санітарне очищення території 
      З метою приведення у належний санітарний стан населених пунктів протягом 2014 року проводилися заходи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ,  прибирання та впорядкування території центральної частини села Майданецьке (побілка дерев та бордюр) та кладовища. За участю жителів нашого села проведено часткове озеленення території населеного пункту.
    Але на жаль, вкрай проблемним питанням залишається наша культура та піклування про навколишнє природне середовище, коли всупереч здоровому глузду жителями села створюються стихійні сміттєзвалища та викидання сміття в річки, на узбіччя доріг.
 
6. Вуличне освітлення.
    З метою поліпшення благоустрою населених пунктів та життєвих умов населення у 2014 році  відновлено вуличне освітлення по вул. Першотравнева, О.Кошового, Пархоменка, Пролетарська, частина вулиць Горовенка , Б.Хмельницького, пров.Пролетарський та вул. Майданецька, Колгоспна в с.Новомайданецькому на загальну суму 111660 грн..
 
7.Водоканалізаційне господарство.
У 2014 році проведена реконструкція вуличного водогону по вул. О.Кошового частково за кошти сільської ради та кошти жителів вказаної вулиці,також придбано та замінено насоси на трьох свердловинах.
 
8.Соціальний захист населення.
      Для підвищення рівня працевлаштування соціально вразливих верств населення згідно соціальної програми сільської ради та договору з Тальнівським районним центром зайнятості організовано проведення оплачуваних громадських робіт для осіб, зареєстрованих як безробітні. Протягом 2014 року працювало  6 підсобних працівників.
     За рахунок сільського бюджету та коштів вільного залишку надана одноразова матеріальна допомога на лікування онкохворим, тяжкохворим жителям села, матеріальна допомога на поховання, допомога ветеранам війни, дітям інвалідам, переміщеним особам зі східних областей України на суму 39,0 тис.грн. 
       Всі заплановані на 2014 рік заходи, виконання яких не було забезпечено  включені до програми соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради на 2015 рік.
      А на завершення, я хочу зробити один висновок – нам є над чим працювати, тільки потрібно, щоб була злагода, добра згода, єдність громади, належне виконання  роботи кожного на своєму робочому місці  і звичайно найосновніше – належне, достатнє фінансування на виконання повноважень та завдань.
 
 
Сільський голова                                                                        Ю.Свідерський
 
 
 
                                      МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
                         ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                   Р І Ш Е Н Н Я
 
27 січня  2015 року                 с.Майданецьке                         №36-3/УІ
 
Про виконання сільської програми 
«Турбота» на 2013-2015 роки та 
затвердження заходів на 2015рік
 
       Керуючись статтею 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції та висновки постійних комісій сільської ради з питань планування бюджету і фінансів та з питань охорони здоров»я, освіти, культури, виховання соціального захисту населення, законності та правопорядку,  сільська рада  
 
ВИРІШИЛА:
 
         1. Інформацію про виконання сільської програми «Турбота» (далі Програма)  на 2013-2015 роки  взяти до відома.
 
        2. Затвердити план заходів та кошторис витрат на проведення заходів з реалізації сільської Програми за рахунок коштів сільського бюджету у 2015 році згідно з додатком 1.
     3. Встановити, що вказані в пункті 2 план заходів та кошторис витрат є невід»ємними додатками відповідної сільської Програми, затвердженої рішенням сільської ради від 28.12.2012 № 20/4.
 
    4. Взяти до відома, що передбаченою Програмою матеріальна допомога до святкування державних та ювілейних дат ветеранам війни, старожилам села надається згідно розпорядження сільського голови через голову ветеранської організації .
 
    5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії сільської ради з питань планування, бюджету і фінансів та з питань охорони здоров»я, освіти, культури, виховання соціального захисту населення, законності та правопорядку.
 
 
Сільський голова                                                                    Ю.Свідерський
 
 
 

                                 МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                 Р І Ш Е Н Н Я

27 січня 2015року                  с.Майданецька                       №36-4/УІ

 

Про структуру, загальну чисельність апарату

сільської ради, її виконавчих органів,

кошторис витрат та штатний розпис

виконавчого апарату на 2015 рік

 

         Відповідно до статей 140, 141 Конституції України,   статті 11, пункту 5 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно із постановами Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із змінами і доповненнями, наказу Міністерства праці і соціальної політики України від 20 березня 2006 року №21 «Про внесення змін до наказу Міністерства праці України від 02 жовтня 1996 року №77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів», розглянувши пропозиції сільського голови та врахувавши висновок постійної комісії сільської ради з питань планування,бюджету і фінансів сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити  з 01.02.2015 року структуру виконавчих органів сільської ради, загальну чисельность апарату ради та її виконавчих органів,  витрати на їх утримання на 2015рік:

найменування підрозділів виконавчих органів сіль-

ської ради

гранична

чисельність

 (чоловік)

Видатки (грн)

приміт

ка

всього

в т.ч.

фонд оп

лати пра

ці

   1

Апарат ради

      9,0

 

 

 

   2

Сільський будинок культури

2,

 

   

   3

Сільська бібліотека

      2,0

 

 

 

   4

Дошкільний навчальний заклад “Веселка”

     11,0

 

   

   5

Водопровідноканалізаційне господарство

      1,0

 

 

 

2. З 01.03.2015 року по сільській бібліотеці затвердити граничну чисельність в кількості 1,5 чол.

3. Затвердити з 01.02.2015 року штатний розпис апарату сільської ради та її виконавчих органів на 2015 рік згідно додатків 1,2,3,4,5.

           4.Уповноважити сільського голову на періодпроведення конкурсу на заміщення вакантної посади та до призначення спеціаліста- юрисконсульта на посаду, укласти цивільно- правовий договір з відповідним фахівцем для виконання роботи по правовому забезпеченню сільської ради.

         5. Доручити сільському голові відповідно затвердженої сільською радою структури, чисельності та кошторису вносити зміни в штатний розпис виконавчих органів сільської ради на 2015 рік в зв»язку із змінами мінімальної заробітної плати та посадових окладів до діючого законодавства.

                6.Визнати таким, що втратило чинність рішення Майданецької сільської ради №29/7 від 04 лютого 2014 року.

            7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування бюджету та фінансів  сільської ради.

 

 

 

Сільський голова                                                           Ю.Свідерський

Додаток 1

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
28 січня 2002 року № 57

(у редакції наказу Міністерства фінансів України

від 26 листопада 2012 року № 1220) 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сільської ради

від 27.01.2015 р. №36-4/УІ
штат у кількості ___дев»ять__ штатних одиниць
з місячним фондом заробітної плати за посадовими окладами _12800_(дванадцять тисяч вісімсот) гривні
 Сільський голова__

       (посада) 
__________________________          Ю.Свідерський
           (підпис керівника)                              (ініціали і прізвище) 

                             2015 року
     (число, місяць, рік)

 
М. П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                          

 

 

 

 

 

ШТАТНИЙ РОЗПИС

виконавчого апарату сільської ради з 1 лютого 2015 року

апарату Майданецька сільська рада
  (назва установи)


з/п 

Назва структурного підрозділу та посад 

Кількість штатних посад

Посадовий оклад
(грн.)

Фонд заробітної плати на місяць за посадовими окладами 
(грн.)

3

4

5

1

Сільський голова  

1

2326

2326

2

Секретар ради  

1

1885

1885

3

Головний бухгалтер

1

1281

1281

4

Спеціаліст - землевпорядник         

1

1218

1218

5

Спеціаліст - юристконсульт

0,5

609

609

6

Діловод

0,5

609

609

7

Касир

0,5

609

609

8

Нач.ВОС

0,5

609

609

9

Архіваріус

0,5

609

609

10

Прибиральник службових приміщень

0,5

609

609

11

Водій

1

1218

1218

12

Сторож

1

1218

1218

  

Усього

9

х

12800

        

 

Сільський голова                                                           Ю.Свідерський

Головний бухгалтер                                                       М.Лисоконь

Додаток 2

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
28 січня 2002 року № 57

(у редакції наказу Міністерства фінансів України

від 26 листопада 2012 року № 1220) 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення сільської ради

від 27.01.2015 р.№36-4/УІ
штат у кількості __одинадцять__ штатних одиниць
з місячним фондом заробітної плати за посадовими окладами _14851,50_(_чотирнадцять тисяч вісімсот п»ятдесят одна грн..50 коп) гривні
  Сільський голова_

            (посада) 
__________________________          Ю.Свідерський
           (підпис керівника)                              (ініціали і прізвище) 

                             2015 року
     (число, місяць, рік)

 
М. П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ШТАТНИЙ РОЗПИС

виконавчого апарату сільської ради з 1 лютого 2015 року

дошкільного навчального закладу «Веселка» Майданецької сільської ради
  (назва установи)


з/п 

Назва структурного підрозділу та посад 

Кількість штатних посад

Посадовий оклад
(грн.)

Фонд заробітної плати на місяць за посадовими окладами 
(грн.)

3

4

5

1

Завідуюча ДНЗ «Веселка»  

1

1806

1806

2

Вихователь

3

2-1474

1-1397

4345

3

Помічник вихователя

2

1253

2506

4

Кухар

1

1233

1233

5

Сторож

1

1218

1218

6

Кочегар

1

1218

1218

7

Тимчасовий кочегар

1

1218

1218

8

Прачка

0,5

609

609

9

Музкерівник

0,5

698,50

698,50

  

Усього

11

х

14851,50

     

Сільський голова                                                           Ю.Свідерський

Головний бухгалтер                                                       М.Лисоконь

Додаток 3

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
28 січня 2002 року № 57

(у редакції наказу Міністерства фінансів України

від 26 листопада 2012 року № 1220) 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сільської ради

від 27.01.2015р. №36-4/УІ
штат у кількості ___дві__ штатних одиниць
з місячним фондом заробітної плати за посадовими окладами _3190,50_(_три тисячі сто дев»яносто грн. 50 коп.) гривні
               Сільський голова____________________

                                         (посада) 
__________________________          Ю.Свідерський
           (підпис керівника)                              (ініціали і прізвище) 

                             2015 року
     (число, місяць, рік)

 
М. П.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                               

                                                           

                                                                                                      

                                       

 

 

                                      ШТАТНИЙ РОЗПИС

виконавчого апарату сільської ради з 1 лютого 2015 року

Майданецької сільської бібліотеки


з/п 

Назва структурного підрозділу та посад 

Кількість штатних посад

Посадовий оклад
(грн.)

Фонд заробітної плати на місяць за посадовими окладами 
(грн.)

3

4

5

1

Завідуюча бібліотекою  

1

1806

1806

2

Бібліотекар  

0,5

775,50

775,50

3

Прибиральник

0,5

609

609

  

Усього

2

х

3190,50

        

Сільський голова                                                           Ю.Свідерський

Головний бухгалтер                                                       М.Лисоконь

 

Додаток 4

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
28 січня 2002 року № 57

(у редакції наказу Міністерства фінансів України

від 26 листопада 2012 року № 1220) 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сільської ради

від 27.01.2015 №36-4/УІ
штат у кількості ___дві__ штатних одиниць
з місячним фондом заробітної плати за посадовими окладами  2922(дві тисячі дев»ятсот двадцять дві ) гривні
               Сільський голова____________________

                                         (посада) 
__________________________          Ю.Свідерський
           (підпис керівника)                              (ініціали і прізвище) 

                             2015 року
     (число, місяць, рік)

 
М. П.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                              

                                        

                                                     

                                             ШТАТНИЙ РОЗПИС

виконавчого апарату сільської ради з 1 лютого 2015 року

Майданецький сільський будинок культури

  (назва установи)


з/п 

Назва структурного підрозділу та посад 

Кількість штатних посад

Посадовий оклад
(грн.)

Фонд заробітної плати на місяць за посадовими окладами 
(грн.)

3

4

5

1

Директор СБК  

1

1474

1474

2

Художній керівник

0,5

839

839

3

Прибиральник

0,5

609

609

  

Усього

0,5

609

609

  Усього     2,5        х      3531

        

Сільський голова                                                           Ю.Свідерський

Головний бухгалтер                                                       М.Лисоконь

 

Додаток 5

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
28 січня 2002 року № 57

(у редакції наказу Міністерства фінансів України

від 26 листопада 2012 року № 1220) 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ
штат у кількості ___одна__ штатна одиниця
з місячним фондом заробітної плати за посадовими окладами __1218__(Одна тисяча двісті вісімнадцять) гривні
               Сільський голова____________________

                                         (посада) 
__________________________          Ю.Свідерський
           (підпис керівника)                              (ініціали і прізвище) 

                             2015 року
     (число, місяць, рік)

 
М. П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ШТАТНИЙ РОЗПИС

виконавчого апарату сільської ради з 1 лютого 2015 року

Водопровідно-каналізаційне господарство Майданецької сільської ради
  (назва установи)


з/п 

Назва структурного підрозділу та посад 

Кількість штатних посад

Посадовий оклад
(грн.)

Фонд заробітної плати на місяць за посадовими окладами 
(грн.)

3

4

5

1

Технік по експлуатації мереж і споруд  

1

1218

1218

  

Усього

1

х

1218

        

Сільський голова                                                           Ю.Свідерський

Головний бухгалтер                                                       М.Лисоконь

 

                             МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                   ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ                                                         
                                            Р І Ш Е Н Н Я

27 січня  2015 року            с.Майданецьке                             № 36-5/УІ

 

Про впорядкування умов оплати праці

сільському голові Свідерському Ю.В.

на 2015 рік

    

         Відповідно достатті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,   Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,«Про оплату праці», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. №268  «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»,із змінами та доповненнями, врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

 В И Р І Ш И Л А  :

         1. Здійснювати в 2015 році преміювання  сільського голови Свідерського Юрія Володимировича, або особи,  яка  виконує  повноваження  сільського  голови у випадках, передбачених  ч.2 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ( відпустка, хвороба, дострокове звільнення,  тощо) відповідно до його особистого вкладу  в загальні результати роботи  щомісячно  в межах фонду преміювання,  в розмірі не менше 10 відсотків від посадового окладу та економії фонду оплати праці, в межах затверджених видатків на оплату праці.

         2.Встановити, що розмір щомісячної премії сільському голові Свідерському Ю.В. або особі, яка виконує його повноваження,  на підставі цього рішення визначається розпорядженням сільського голови або особи, яка виконує його повноваження, з врахуванням вимог  Положення про  преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам та керівництву апарату Майданецької  сільської ради.

         3. З нагоди деяких  професійних свят, ювілейних, святкових дат на  підставі клопотання профспілкового комітету з урахуванням особистого вкладу в загальні результати роботи  сільському голові Свідерському Ю.В. або особі, яка виконує повноваження сільського голови, виплачувати  одноразову премію в розмірі середньомісячної заробітної плати  в  межах затверджених видатків на оплату праці.

         4. Надавати сільському голові Свідерському Ю.В. або особі, яка виконує його повноваження,   допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати один раз на рік при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально – побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати один раз на рік.

         5.Взяти до відома, що сільському голові або особі, яка виконує його повноваження надано право:

- встановлювати в межах фонду оплати праці надбавки за особистий внесок у загальні результати  роботи або за виконання особливо важливої роботи;

- здійснювати преміювання працівників апарату сільської ради відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці.

- надавати працівникам апарату сільської ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати згідно  чинного законодавства.

        6. Вважати таким, що втратило чинність рішення сільської ради від 04 лютого 2014 року №29/6 « Про  впорядкування умов оплати праці сільському голові Свідерському Ю.В.  в 2014 році»

 

Сільський голова                                                                   Ю.Свідерський

 

                                   МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ                                                                      

                                                Р І Ш Е Н Н Я

27 січня 2015 року              с.Майданецьке                             № 36-7/УІ

  

Про затвердження Положення про

преміювання та надання матеріальної

допомоги працівникам та керівництву апарату

Майданецької сільської ради

 

Відповідно до законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про оплату праці», статті 247 Кодексу Законів про
працю в Україні, постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Наказу Міністерства праці України від 2 жовтня 1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами),  наказу            МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ  від 18.10.2005  N 745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зареєстрованого в Міністерстві  юстиції України                        27 жовтня 2005 р. за N 1285/11565,  враховуючи колективний договір та рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету та  фінансів ,  з метою заохочення працівників сільської  ради за ініціативність, творчість в роботі, добросовісне виконання посадових обов’язків і завдань шляхом урахування їх особистого внеску в загальні результати роботи, сільська  рада:         

В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити  Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам та керівництву апарату Майданецької  сільської ради  (додається) за погодженням з профспілковим комітетом.

       2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з  питань планування,  бюджету та фінансів .

 

 

Сільський голова                                                                  Ю.Свідерський   

 

                              МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                  Р І Ш Е Н Н Я

27 січня 2015 року                 с.Майданецьке                              №36-10/УІ

 

Про програму організації та

фінансування у 2015  році

громадських робіт для жителів

сіл Майданецьке та Новомайданецьке 

 

         Розглянувши  лист  Тальнівського  районного центру зайнятості  від 27.11.2014 року № 1879 про розширення  переліку видів  громадських робіт з урахуванням  потреб внутрішньо переміщених осіб, відповідно до п. 22 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  керуючись статтею 31 Закону України „Про зайнятість населення” від 05.07.2012, постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру»,      сільська  рада

 ВИРІШИЛА:

      1. З метою тимчасової зайнятості жителів, затвердити Програму організації та фінансування громадських робіт   на 2015 рік для жителів сіл Майданецьке та  Новомайданецьке  ( далі – Програма) (додаток 1)  та заходи щодо виконання Програми організації та фінансування громадських робіт для населеннясіл Майданецьке, Новомайданецьке  у 2015 році ( додаток 2)

       2. Бухгалтеру сільської ради :

2.1.                 при розробці  проекту бюджету на 2015 рік передбачити кошти на    виконання зазначеної Програми в межах видатків, передбачених на фінансування відповідних галузей;

2.2.                забезпечити виконання Програми організації та фінансування громадських робіт для населення сіл Майданецьке та  Новомайданецьке в 2015 році в сумі 10,0 тис. гривень.

3.        Дане рішення вступає в силу з дня його оприлюднення, але не раніше  ніж з 01.01.2015 року.

4.        Вважати таким, що втратило чинність рішення сільської ради від 04 лютого 2014 року №29/10 «Про Програму організації та фінансування у 2014 році громадських робіт».

      4.Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань    планування та виконання бюджету.

  

 

Сільський голова                                                                Ю.Свідерський 

 

                            МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

           ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                              Р І Ш Е Н Н Я

27 січня 2015року               с.Майданецьке                         №36-12/УІ

 

Про  сільський бюджет на 2015 рік

 

          Відповідно до підпункту 23 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 76,77 Бюджетного кодексу України, сільська рада 

ВИРІШИЛА:

1.Визначити на 2015 рік:

- доходи сільського бюджету у сумі 1718936 грн., в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету - 1620436 грн., доходи спеціального фонду сільського бюджету - 98500 грн. згідно з додатком 1 цього рішення;

- видатки сільського бюджету у сумі 1718936., в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету - 1620436 грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету - 98500 грн.;

- збалансований сільський бюджет згідно з додатком 2 цього рішення.

 2.Затвердити бюджетні призначення розпорядникам коштів сільського бюджету на 2015 рік у сумі 1718936 грн., у тому числі обсяг по загальному фонду бюджету у сумі 1620436 грн. та по спеціальному фонду бюджету у сумі 98500 грн. згідно з додатком 3 цього рішення.

         3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету у сумі 2000 грн.

        4.Затвердити на 2015 рік:

- міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

5. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2015 рік заїх економічною структурою відповідно статті 55 Бюджетного кодексу України:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню.

          6.Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію регіональних програм на загальну суму 821321 грн. згідно з додатком 5 до цього рішення.

7.Розпорядникам коштів сільського бюджету:

- забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах:

на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених  законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати;

на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв"язку, які споживаються бюджетними установами;

- затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань;

- брати бюджетні зобов"язані у 2015 році з врахуванням необхідності виконання зобов"язань минулих років, взятих на облік в управлінні  Державної казначейської служби України у Тальнівському районі, в межах відповідних бюджетних асигнувань.

8.Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2015 рік:

До доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, а саме:

- місцеві податки;

- надходження від орендної плати за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності;

- плата за землю;

- єдиний податок з сільськогосподарських виробників (фіксований);

- акцизний збір;

- державне мито в частині, що належить сільському бюджету;

- єдиний податок;

- екологічний податок;

- інші доходи, що підлягають зарахуванню до сільського бюджету відповідно до законодавства.

 9.Установити, що джерелами фінансування спеціального фонду сільського бюджету на 2015 рік у частині доходів є:

- власні надходження бюджетних установ за рахунок коштів сільського бюджету;

- батьківська плата.

10.В процесі виконання сільського бюджету дозволити сільському голові Майданецької сільської ради своїм розпорядженням, за погодженням із постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету та фінансів за обгрунтованим поданням розпорядників коштів сільського бюджету здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в розписі бюджету та кошторисі в розрізі економічної класифікації видатків бюджету з послідуючим затвердженням на сесії сільської ради.

Забороняється без внесення змін до рішення про сільський бюджет збільшення бюджетних призначень за загальним та спеціальним фондами районного бюджету на :

оплату праці працівників бюджетних установ за рахунок зменшення інших видатків;

видатки, пов"язані з функціонуванням органів місцевого самоврядування, за рахунок зменшення видатків за іншими бюджетними програмами

11.Додатки № 1,2,3,4,5 до цього рішення є його невід»ємною частиною.

12. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету і фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                        Ю.Свідерський              

 


                                        

                                             МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                            ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ                                                                

                                                            Р І Ш Е Н Н Я

27 січня 2015 року                              с.Майданецьке               № 36-14/УІ 

 

Про встановлення на 2015 рікмісцевих

податків – податку  на майно для об’єктів

житлової, нежитлової  нерухомості та  

транспортного податку

 

    Керуючись  статтями 140, 146 Конституції України,  Законом  України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ, відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань  бюджету, планування та  фінансів  , сільська рада

   ВИРІШИЛА :

1.Взяти до відома, що :

1.1. відповідно до підпункту  12.3.4. пункту 12.3. статті 12 Податкового кодексу України , рішення про встановлення місцевих податків та зборів офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом;

1.2. відповідно до підпункту 12.3.5. пункту 12.3. статті 12 Податкового кодексу України , у разі якщо сільська рада не прийняла рішення про встановлення  місцевих податків і зборів та акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, що є обов’язковими згідно з нормами цього Кодексу, такі податки до прийняття рішення справляються виходячи з норм цього Кодексу із застосуванням їх мінімальних ставок, а плата за землю справляється із застосуванням ставок, які діяли до 31 грудня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування плати за землю;

1.3. відповідно до пункту 4 розділу П «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ,  органам місцевого самоврядування рекомендовано

у місячний термін з дня опублікування  Закону переглянути рішення щодо встановлення на 2015 рік податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об’єктів житлової нерухомості, а також прийняти та оприлюднити рішення щодо встановлення у 2015 році податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об’єктів нежитлової нерухомості,  податку  на майно (в частині транспортного податку) та акцизний  податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

    При цьому , Законом установлено, що в 2015 році до рішень місцевих рад про встановлення місцевих податків на 2015 рік не застосовуються вимоги, встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності;

     2.  Внести зміни в рішення сільської ради від 23.05.2014 № 31-10/УІ « Про  місцеві   податки  та  збори і ставки єдиного податку  в  2015  році» в частині встановлення  на  2015 рік на території села Майданецьке та Новомайданецьке   місцевого  податку нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової нерухомостіта  встановити  у 2015 році податок  на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки для об’єктів нежитлової нерухомості.

    3. Встановити, що нормами статті 267 Податкового кодексу України із змінами згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ, введено  Транспортний податок  із  ставкою   з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, який  використовується  до 5 років і має об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

    4. Затвердити :

    4.1.Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової нерухомостіта податок   на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки,  для об’єктів нежитлової нерухомості

     (додаток 1);

       4.2. Положення про транспортний податок ( додаток 2).

   5. В зв’язку з тим, що відповідно до пункту 4 розділу П «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ,  органам місцевого самоврядування не надано повноважень  щодо встановлення на 2015 рік без дотримання  процедури, визначеної підпунктом  12.3.4. пункту 12.3. статті 12 Податкового кодексу України, єдиного   податку, плати за землю та    місцевих зборів -   збору за місця для паркування транспортних засобів  та туристичного збору, вважати рішення сільської ради від  23.05.2014 № 31-10/УІ « Про  місцеві   податки  та  збори і ставки єдиного податку  в  2015  році» в частині ставок єдиного податку,  збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного  збору   чинним на 2015 рік.

    6. Визнати таким, що втратило чинність рішення сільської ради від 23.05.2014 №31-10/УІ « Про  місцеві   податки  та  збори і ставки єдиного податку  в  2015  році» в частині збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності .

    7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування,  бюджету, та фінансів.

    8.  Дане рішення вступає в силу з дня  його оприлюднення.

 

 

Сільський голова                                                                         Ю.Свідерський                                                                                 

                                                                                                 Додаток № 1

                                                                                               до рішення ради

                                                                                від 27.01.2015 №36-14/УІ

 

                                               П О Л О Ж Е Н Н Я

про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової нерухомостіта податок   на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки,  для об’єктів нежитлової нерухомості

Розділ І

Загальні положення

     1.1.  Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової нерухомостіта податок   на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки,  для об’єктів нежитлової нерухомості

(далі – Положення) розроблено на підставі статті  266Податкового кодексу України із змінами згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ.

         Враховано, що:

- згідно  пункту 4 розділу П «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ,   в 2015 році до рішень місцевих рад про встановлення місцевих податків на 2015 рік не застосовуються вимоги, встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності;

- згідно пункту 33 розділу 1 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ,   на 2015 рік ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, не можуть перевищувати 1 відсоток мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр для об’єктів нежитлової нерухомості.

1.2.  Це положення є обов’язковим до виконання юридичними особами, фізичними особами (в тому числі нерезидентами), які є власниками житлової нерухомості.                                                                                                                         

 1.3. Відповідно до :

 підпункту 14.1.129. пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України :

-об’єкти житлової нерухомості – це будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фондута  дачні і  садові будинки;

підпункту 14.1.129.1.пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, будівлі, віднесені до житлового фонду, поділяються на такі типи:

а) житловий будинок - будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання. Житлові будинки поділяються на житлові будинки садибного типу та житлові будинки квартирного типу різної поверховості. Житловий будинок садибного типу - житловий будинок, розташований на окремій земельній ділянці, який складається із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень;

б) прибудова до житлового будинку - частина будинку, розташована поза контуром його капітальних зовнішніх стін, і яка має з основною частиною будинку одну (або більше) спільну капітальну стіну;

в) квартира - ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання;

г) котедж - одно-, півтораповерховий будинок невеликої житлової площі для постійного чи тимчасового проживання з присадибною ділянкою;

 підпункту 14.1.129.2. садовий будинок - будинок для літнього (сезонного) використання, який в питаннях нормування площі забудови, зовнішніх конструкцій та інженерного обладнання не відповідає нормативам, установленим для житлових будинків;

 підпункту 14.1.129.3. дачний будинок - житловий будинок для використання протягом року з метою позаміського відпочинку»;

 підпункту14.1.1291  об’єкти нежитлової нерухомості - будівлі, приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду.

У нежитловій нерухомості виділяють:

а) будівлі готельні - готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки відпочинку;

б) будівлі офісні - будівлі фінансового обслуговування, адміністративно-побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей;                                                                                                                     

в) будівлі торговельні - торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування;

г) гаражі - гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки;

ґ) будівлі промислові та склади;

д) будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки);

е) господарські (присадибні) будівлі - допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо;

 

Розділ ІІ

Платники податку

   2.1. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

   2.2. Визначення платників податку в разі перебування об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

а) якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

б) якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

в) якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

 

Розділ Ш.  Об’єкт оподаткування

 

     3.1. Об’єктом оподаткування є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

      3.2. Не є об’єктом оподаткування:

а) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності);                                                                                                                        

б) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки;

в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

г) гуртожитки;

ґ) житлова нерухомість непридатна для проживання, в тому числі у зв’язку з аварійним станом, визнана такою згідно з рішенням сільської ради;

д) об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об’єкта на дитину;

е) об’єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб’єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що провадять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках;

є) будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств;

ж) будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності;

з) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств.

 

Розділ 1У.  База оподаткування

    4.1. Базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

    4.2. База оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності.

     4.3. База оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи із загальної площі кожного окремого об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об’єкт.                                                                                                                         

     Розділ У.  Пільги із сплати податку

     5.1. База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 70 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 140 кв. метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток      (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 200кв. метрів.

     5.2.Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

     5.3. Сільська рада має право  збільшити  граничну межу житлової нерухомості, встановленої Податковим кодексом України  ( 60 кв.м., або 120 кв.м., або 180 кв.м) , на яку зменшується база оподаткування.

     5.4. Сільська рада встановлює  пільги з податку, що сплачується на її території, з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими  статутами (положеннями).

    5.5.  Пільги з податку, що сплачується на  території сільської ради, з об’єктів житлової нерухомості для фізичних осіб визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів .

    5.6. Пільги з податку, що сплачується  з об’єктів житлової нерухомості  для фізичних осіб не надаються на:

- об’єкт/об’єкти оподаткування, якщо площа такого/таких об’єкта/об’єктів перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, затвердженої рішенням сільської ради ;                                                                                                                        

- об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

 5.7.Пільги з податку, що сплачується  з об’єктів нежитлової нерухомості, встановлюються в залежності від  майна, яке є об’єктом оподаткування.

   5.8. Встановити, що  податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів  не  житлової нерухомості не сплачується   з об’єктів  не житлової нерухомості, що перебуває у власності релігійних організацій , статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими  статутами (положеннями).

   5.9.Сільська рада до 1 лютого поточного року подає  до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням об’єкта  нерухомості відомості стосовно пільг, наданих нею.

    Розділ У1. Ставка податку

    6.1. Ставка податку для об’єктів житлової та нежитлової   нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюється  у   відсотках до  розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування і становить :                                                                                                                    

    Для житлової нерухомості:

   - 0,50 % - житловий будинок ;  квартира ; котедж ;

   - 0,25 %- прибудова до житлового будинку;  садові будинки; дачні будинки 

    Для нежитлової нерухомості:

   - 1,00 % - будівлі готельні ;  будівлі торговельні ;  будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки);

  - 0,5 % - будівлі офісні, інші будівлі;

  - 1,00 % - магазини,  їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування;

  - 1,00 % - гаражі ;

  - 0,01 % - господарські (присадибні) будівлі - допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо.

 

        Розділ У11. Порядок обчислення суми податку

        7.1.Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.                                                                                                                        

    7.2. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості у такому порядку:

а) за наявності у власності платника податку одного  об’єкта житлової нерухомості, в тому числі його частки, податок обчислюється, виходячи з бази оподаткування, зменшеної відповідно до підпунктів «а» або «б» пункту 5.1. цього Положення,  та відповідної ставки податку;

б) за наявності у власності платника податку більше одного об’єкта житлової нерухомості одного типу, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об’єктів, зменшеної відповідно до підпунктів «а» або «б» пункту 5.1. цього положення   та відповідної ставки податку;

в) за наявності у власності платника податку об’єктів житлової нерухомості різних типів ( квартира та житловий будинок), у тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об’єктів, зменшеної відповідно до підпункту «в»  пункту 5.1. цього положення    та відповідної ставки податку;                                                                                                                            

г) сума податку розподіляється контролюючим органом пропорційно до питомої ваги загальної площі кожного з об’єктів житлової нерухомості.

Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об’єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.

     7.3. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації)                                                                                                                       

до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

    Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

    Контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

    Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності таких нерезидентів.

     7.4. Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;                                                                                                                             

права на користування пільгою із сплати податку;

розміру ставки податку;

нарахованої суми податку.

     У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

     7.5. Органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, зобов’язані щоквартально у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем розташування такого об’єкта нерухомого майна станом на перше число відповідного кварталу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.                                                                                                                    

    7.6. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

       Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості декларація юридичною особою - платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

     7.7.. У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника - починаючи з місяця, в якому виникло право власності.

     7.8. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

    Розділ У111.Порядок сплати податку

    8.1. Податок сплачується за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

     Фізичні особи можуть сплачувати податок у сільській місцевості через каси сільської  ради  за квитанцією про прийняття податків.

 

      Розділ 1Х. Строки сплати податку

     9.1. Податкове зобов’язання за звітний рік з податку сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації».

 

Секретар ради                                                                       Т.Драган

 

 

 

                                                                                                 Додаток № 2                                                                                        

                                                                                               до рішення ради

                                                                               від 27.01.2015 №36-14/УІ

 

                                          П О Л О Ж Е Н Н Я

                                  про транспортний  податок

 

       Розділ І

Загальні положення

     1.1.  Положення про транспортний податок (далі – Положення) розроблено на підставі статті  266 Податкового кодексу України із змінами згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ.                                                                                                                     

    Розділ П.  Платники податку

    2.1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що  є об’єктами оподаткування.

 

     Розділ Ш. Об’єкт оподаткування

     3.1. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

 

     Розділ 1У. База оподаткування

    4.1. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування .

    4.2.  Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування .

 

     Розділ У.Податковий період

   5.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

   5.2. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

    5.3.Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

     Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

      Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об’єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

    5.4. Органи внутрішніх справ зобов’язані до 1 квітня 2015 року подати контролюючим органам за місцем реєстрації об’єкта оподаткування відомості, необхідні для розрахунку податку.

     З 1 квітня 2015 року органи внутрішніх справ зобов’язані щомісячно, у 10-денний строк після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем реєстрації об’єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця.

     Форма подачі інформації встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики.

     5.5. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою - платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

      5.6.У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.

        Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

      5.7.. За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

 

     Розділ У1.Порядок сплати податку

    6.1. Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

    6.2.Транспортний податок сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

 

Секретар ради                                                                             Т.Драган

 


                                   МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ                                                              

                                                 Р І Ш Е Н Н Я

 

 27 січня 2015 року                     с.Майданецьке                      № 36-15/УІ

 

Про встановлення у 2015 році акцизного

податок з реалізації суб’єктами господарювання

роздрібної торгівлі підакцизних товарів

 

            Керуючись статтями 140, 146 Конституції України, п.п. 12.4.4 п.12.4 ст.12 ,   п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14, п.п. 212.1.11 п. 212.1 ст. 212,  п.п. 212.3.11 п. 213.1 ст. 213, п.п. 214.1.4 п. 214.1 ст. 214, п.п.215.3.10 п.215.3 ст.215  Податкового кодексу України, Законом  України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ, відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань  бюджету, планування та  фінансів  , сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

    1.Взяти до відома, що  підпунктом 215.3.10 пункту 215. 3 статті 215 Податкового кодексу України для підакцизних товарів, реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України, зафіксовано розмір ставки акцизного податку  у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків.

   2. Встановити  у 2015 році ставку акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території сільської ради  у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків.

    2.Затвердити Положення про акцизний  податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (додається).

     3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування,  бюджету, та фінансів.

4.     Дане рішення вступає в силу з дня  його оприлюднення.

 

 

 

Сільський голова                                                                        Ю.Свідерський

 

                                                                                                                                                                                    Додаток                                                                                                 

                                                                                              до рішення ради

                                                                               від 27.01.2015р.№36-15/УІ

                                               

П О Л О Ж Е Н Н Я

про акцизний  податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

 

Розділ І

Загальні положення

     1.1.  Положення про акцизний  податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (далі – Положення) розроблено на підставі  Податкового кодексу України із змінами згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ.

Розділ П.  Платники податку та їх реєстрація контролюючими органами 

     2.1. Платниками цього податку є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування, такі підакцизні товари: пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, товари, зазначені у підпункті 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України ( далі – Кодексу), зокрема нафтопродукти, насамперед бензин та дизельне пальне, паливо моторне альтернативне, біодизель, скраплений газ тощо (п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14, п.п. 212.1.11 п. 212.1 ст. 212 Кодексу). 

     2.2.Відповідно до п.п. 212.3.11 п. 213.1 ст. 213 Кодексу платниками податку є особи – суб'єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів. Такі суб’єкти підлягають обов'язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням пункту продажу зазначених вище підакцизних товарів.    Реєстрація здійснюється не пізніше граничного терміну подання декларації з акцизного податку за місяць, в якому здійснюється реалізація таких товарів. 

      2.3. Реєстрація контролюючими органами таких платників, як платників акцизного податку здійснюється автоматично при поданні ними декларації з акцизного податку до контролюючих органів, які територіально                        обслуговують адміністративно-територіальні одиниці, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.

Розділ Ш. Об’єкт оподаткування

         3.1.Об’єктом оподаткування є операції з реалізації через роздрібну торговельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компонент моторних палив, палива моторного альтернативного.    

Розділ 1У. База оподаткування

       4.1.Базою оподаткування є вартість (з податком на додану вартість) пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компонент моторних палив, палива моторного альтернативного, що реалізуються через роздрібну торговельну мережу.

     База оподаткування – це вартість (з податком на додану вартість) реалізованих через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів (п.п. 214.1.4 п. 214.1 ст. 214 Кодексу).

      Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.

    4.2. Датою виникнення податкових зобов'язань щодо реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно до Закону України від 6 липня 1995 року №265/95-ВР “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (далі – Закон №265), а у разі реалізації товарів фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок, – дата надходження оплати за проданий товар (п. 216.9 ст.216 Кодексу).

     4.3. Згідно із Законом №265 розрахункова операція – це приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки – оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або, у разі повернення товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця.

                                                                                                                          Розділ У. Ставки акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів

     5.1. До повноважень сільської  ради  належить, зокрема, встановлення в межах, визначених Кодексом, ставок акцизного податку з реалізованих суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (п.п. 12.4.4 п.12.4 ст.12 Кодексу).

    5.2. п.п.215.3.10 п.215.3 ст.215 Кодексу передбачено, що для підакцизних товарів, реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 Кодексу, ставки податку встановлюються за рішенням сільської ради у відсотках від вартості підакцизних товарів (з податком на додану вартість) – у розмірі 5 відсотків.

    5.3. Відповідно до п.4 Розділу ІІ “Прикінцеві положення” Закону №71 органам місцевого самоврядування рекомендовано у місячний термін з дня опублікування цього Закону прийняти та оприлюднити рішення щодо встановлення у 2015 році ставок акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

    5.4.Згідно з п.п.12.3.5 п. 12.3 статті 12 Кодексу, якщо сільською радою не прийнято рішення про встановлення акцизного податку в частині реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, що є обов'язковим відповідно до Кодексу, такий податок до прийняття рішення справляється виходячи з норм Кодексу із застосуванням їх мінімальних ставок.            

Розділ У1. Подання декларації та сплати акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів

    6.1. Відповідно до п. 223.1 ст. 223 Кодексу базовий податковий період для сплати податку відповідає календарному місяцю.

    6.2.Суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, подає щомісяця (не пізніше 20 числа наступного періоду) контролюючому органу за місцем реєстрації (тобто, за місцем розташування пункту продажу підакцизних товарів) декларацію з акцизного податку за формою, затвердженою у порядку, встановленому статтею 46 Кодексу (п.223.2 ст.223 Кодексу).

    6.3.Перше подання декларації за січень 2015 року здійснюється платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів не пізніше 20 лютого 2015 року. 

    6.4. Суми податку перераховуються до бюджету суб'єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Кодексом для подання податкової декларації за місячний податковий період (п.п. 222.3.1 п. 222.3 ст.222 Кодексу). 

   6.5. Інші питання щодо адміністрування акцизного податку з реалізації через роздрібну торговельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компонент моторних палив, вирішуються відповідно до норм, встановлених Податковим кодексом України.

 

 

Секретар ради                                                                        Т.Драган                                                         

 

                            


                                   МАЙДАНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                      ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ                                                                              Р І Ш Е Н Н Я

27 січня 2015 року                      с.Майданецьке            № 36-16/УІ 

 

Про розгляд  клопотань  де-яких

бюджетних  установ щодо звільнення

від сплати  земельного податку

 

     Розглянувши  клопотання Тальнівської районної ради, Тальнівського районного територіального центру соціального обслуговування  про звільнення  від сплати земельного податку, керуючись  нормами Податкового  кодексу України із змінами внесеними Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ, пунктом 28   частини 1  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», враховуючи пропозиції  постійної комісії сільської ради з питань бюджету, планування та фінансів, сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Взяти до відома, що відповідно до :

1.1. пункту 28 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до повноважень сільської ради належить   прийняття рішень щодо надання ,відповідно до чинного законодавства, пільг по місцевих податках і зборах, а також земельному податку;

   1.2. закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 №71-VIIскасовано норму Податкового кодексу щодо звільнення бюджетних установ та органзацій від сплати земельного податку;

   1.3. підпункту 12.3.7.пунцту 12.3. статті 12 Податкового кодексу України , сільським радам не дозволяється встановлювати індивідуальні пільгові ставки місцевих податків та зборів для окремих юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців і фізичних осіб або звільняти їх від сплати таких податків та зборів.

    2. Виходячи з норм законодавства України, вказаного в пункті 1 цього рішення , відмовити  в задоволенні  клопотань щодо звільнення від сплати  земельного податку :

- Тальнівській районній раді, яка знаходиться хза адресою: м.Тальне, вул.Соборна, 28;

- Тальнівському районному територіальному центру соціального обслуговування, який знаходиться за адресою: м.Тальне, вул.Самойлова,4а

   3. Попередити  керівників  бюджетних установ, що в разі  внесення змін до Податкового законодавства України в частині  відновлення пільг  зі сплати  земельного податку бюджетним установам та встановлення порядку їх надання, сільська  рада  повернеться  до розгляду  цього питання.

    4. Запропонувати  керівникам  бюджетних установ до 05.02.1015 року  надати  до сільської ради  документи щодо  площі земельних ділянок, які ними використовуються для подальшого  інформування  податкового органу.

    В разі  не подання  таких документів у встановлений термін, сільська рада  залишає за собою право  на вимогу податкового органу самостійно подати  таку інформацію за наявними у неї даними.

    5. Секретарю сільської ради  надіслати копію цього рішення  заявникам.

    6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, планування та фінансів.

 

 

 Сільський голова                                                                Ю.Свідерський

 

 

                                     МАЙДАНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА     РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО    РАЙОНУ   ЧЕРКАСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 27 січня 2015   року              с.Майданецьке                          № 36-17/VІ

 

 Прозатвердження ставок

 земельного податку та

 розміру орендної плати на 2015рік

 

           Керуючись ст.269, 271, 272- 280, 284,  286, 288 Податкового Кодексу України ,          п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», технічною документацією з нормативної  грошової оцінки земель  сільської ради, виготовленою  ДП «Черкаський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою» , затвердженою рішенням сільської ради від  29.03.2012  № 14/2289-1 , врахувавши зміни, внесені згідно Закону України від 27.03.2014 р.№1166  до статті 288 Податкового кодексу України щодо мінімального розміру орендної плати, з врахуванням  листа Тальнівської  об»єднаної державної податкової інспекції від 14.01.2015року №187/23-22-15-020 сільська рада

  ВИРІШИЛА  :

1.Взяти до відома, що:

1.1.відповідно  пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України, яким доповнено кодекс згідно Закону № 4834-У1 від 24.05.2012 року, норми рішення ради щодо затвердження  нормативної грошової оцінки земельних ділянок  застосовуються в разі, коли воно було офіційно  оприлюднене  до

15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому  планується  використання  нормативної грошової оцінки земель;

1.2.рішення сільської ради від  12.07.2012 № 16/6  «Про затвердження технічної документацією з нормативної  грошової оцінки земель села Майданецьке  та Новомайданецьке  Майданецької     сільської ради»  офіційно оприлюднене на дошці оголошень  сільської ради 15.07.2012року.

2. Затвердити ставки  податку  за  один гектар сільськогосподарських

угідь     у  відсотках  від  їх  нормативної  грошової оцінки у таких розмірах:

2.1. для ріллі, сіножатей та пасовищ - 0,1; в тому числі  по агрогрупах :

Рілля  - агрогруппа:   53Л     - 4978 х 3,997х1,756 х 0,1% = 34,94 грн за 1 га;

                                     55Л    - 4256 х 3,997х1,756 х 0,1% = 29,87 грн за 1 га;

                                    56Л      - 3212 х 3,997х1,756 х 0,1% = 22,54 грн за 1 га;

                                    210Л     - 4015 х 3,997х1,756 х 0,1% = 28,18 грн за 1 га;

                                    141       - 803 х 3,997х1,756 х 0,1% = 5,64 грн за 1 га

багаторічні насадження  - агрогруппа: 53Л - 5190 х 3,997 х 0,03% = 6,22 грн за 1 га;

                                              55Л - 4449 х 3,997 х 0,03% = 5,33 грн за 1 га;

                                              56Л – 3337  х 3,997 х 0,03% = 4,00 грн за 1 га;

                                              210Л – 3615 х 3,997 х 0,03% = 4,33 грн за 1 га;                                                 

сіножаті    - агрогруппа:     - 141        300 х 3,997 х 0,1% = 1,20 грн за 1 га;

                                             - 210Л     1765 х 3,997 х 0,1% = 7,05 грн за 1 га;

пасовища - агрогруппа        - 53Л      1888 х 3,997 х 0,1 %= 7,55 грн за 1 га;

                                               - 55Л      1613 х 3,997 х 0,1 %= 6,45 грн за 1 га;

                                              - 56Л      1005 х 3,997 х 0,1 %= 4,02 грн за 1 га;

                                              - 210Л      1613 х 3,997 х 0,1 %= 6,45 грн за 1 га

                                              - 141        304 х 3,997 х 0,1% = 1,22 грн за 1 га

2.2. - на забудовані землі  -  перша економіко-планувальна зона

квартал  - № 12   6,13 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 73,50грн за 1 га;

                  № 13   6,13 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 73,50грн за 1 га;

                  № 14   6,13 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 73,50грн за 1 га;

                   № 15   5,58 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 66,91грн за 1 га;

                  № 25   6,13 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 73,50грн за 1 га;

                  № 26   6,24 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 74,82грн за 1 га;

                  № 27   5,97 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 71,59грн за 1 га;

                  № 28   5,97 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 71,59грн за 1 га;

                  № 29   6,24 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 74,82грн за 1 га;

                            №30    6,24 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 74,82грн за 1 га

 землі комерційного використання -

 квартал  - № 29   14,91 х 3,997 х 1% х 10000 = 5959,53 грн за 1 га;

                   № 30    15,61 х 3,997 х 1% х 10000 = 6239,32 грн за 1 га

                   № 33    15,33 х 3,997 х 1% х 10000 = 6127,40 грн за 1 га

у кварталах №29,30 земельні ділянки під водним зеркалом

                                           2,98 х 3,997 х 1% х 25% х 10000 = 297,78 грн за 1 га;                                            

                      №31    6,13 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 73,50грн за 1 га

                      №32    6,13 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 73,50грн за 1 га

            №33    6,47 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 77,58 за 1 га                           

                      №34    6,47 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 77,58грн за 1 га

                      №35    6,47 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 77,58грн за 1 га

                      №36    6,47 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 77,58грн за 1 га

                      №37    5,85 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 70,15грн за 1 га

                      №38    5,58 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 66,91грн за 1 га

                      №39    5,69 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 68,23грн за 1 га

                      №43    6,24 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 74,82грн за 1 га

                      №44    5,63 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 67,51грн за 1 га

                      №45    5,97 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 71,59грн за 1 га

                      №46    5,85 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 70,15грн за 1 га

                      №47    5,30 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 63,55грн за 1 га

                      №48    5,97 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 71,59грн за 1 га

у кварталі №48 землі під МП "Полюс"

                                 15,61 х 3,997 х 1% х 10000 = 6239,32 грн за 1 га;

                      №49    5,69 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 68,23грн за 1 га

                      №50-52    5,69 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 68,23грн за 1 га 

                      №53-54    5,58 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 66,91грн за 1 га

                      №55         5,30 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 63,55 грн за 1 га

                      №56-57    5,58 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 66,91грн за 1 га

                      №58         5,41 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 64,87 грн за 1 га 

       - забудовані землі -   друга економіко-планувальна зона

    квартал №1           5,59 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 67,03грн за 1 га

                 №2            4,74 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 56,84грн за 1 га

                 №3-4         4,49 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 53,84грн за 1 га

                 №5-6         5,24 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 62,83грн за 1 га

                 №7            5,34 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 64,03грн за 1 га

                 №8-10       5,49 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 65,83грн за 1 га

 землі комерційного використання

 квартал  №8              13,10 х 3,997 х 1% х 10000 = 5236,07 грн за 1 га;

                №5              12,48 х 3,997 х 1% х 10000 = 4988,26 грн за 1 га

                 №11-22       4,99 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 59,84грн за 1 га

                 №23-24       5,09 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 61,03грн за 1 га

                 №40            4,84 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 58,04грн за 1 га

                 №41            4,74 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 56,84грн за 1 га

                 №42,59,60  4,84 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 58,04грн за 1 га

                 №61            4,74 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 56,84грн за 1 га

                 №62             4,84 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 58,04грн за 1 га                           

 школа                          4,53 х 3,997 х 1%  х 10000 = 1810,64грн за 1га

відділеня зв"зку           6,24 х 3,997 х 1%  х 10000 =2494,13грн за 1га

2.2.1.Затвердити ставки земельного податку в с.Новомайданецькому:

2.2.2 - на землі сільськогосподарського призначення:

Рілля  - агрогруппа:   53е     - 5219 х 3,997х1,756х 0,1% = 36,63грн за 1 га;

багаторічні насадження  - агрогруппа:  53е - 5468 х 3,997 х 0,03% = 6,56 грн за 1 га;

пасовища – агрогруппа: 53е – 1979 х 3,997 х 0,1% = 7,91 грн за 1 га

2.2.3. - на забудовані землі  - 

квартал  - № 1-7     5,84 х 3,997 х 1% х 3% х 10000 = 70,03грн за 1 га;                 

 землі комерційного використання:

квартал - №2-3       13,85 х 3,997 х 1% х 10000 = 5535,85 грн за 1 га;                            

- для земель сільськогосподарського призначення, які надані в користування на умовах оренди громадянам – 3%

- для земель сільськогосподарського призначення (рілля), які надані в користування на умовах оренди суб"єктам підприємницької діяльності ФОП та юридичним особам – 5%

- під малими архітектурними формами – 3%

3. Ставка податку за земельні ділянки не сільськогосподарського призначення, нормативну  грошову оцінку яких проведено   встановлюється у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової  оцінки.

4.Звільнити від сплати земельного податку фізичних та юридичних осіб в межах граничних  норм ,  встановлених статтями 281, 282 Податкового Кодексу України .

5. Затвердити на 2015 рік  розмір орендної плати на земельні ділянки сільськогосподарського призначення (рілля, сіножаті пасовища) та земельні ділянки під водним фондом  3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5.1. Орендна плата за надані в оренду водні об'єкти встановлюється в розмірі визначеному згідно  Методики,  затвердженої наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 28 травня 2013 року № 236 «Про затвердження Методики визначення розміру плати за надані в оренду водні об'єкти», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 17 червня 2013 року за № 986/23518.

 5.2.  Орендна плата за водойми встановлюється виключно у грошовій формі.        Сплата орендної плати за водний об'єкт не звільняє від сплати орендної плати за земельну ділянку під цим об'єктом.

6. Затвердити на 2015  рік розмір орендної плати на земельні ділянки комерційного призначення  3 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки 1 м2 земель населеного пункту сільської ради з урахуванням коефіцієнта індексації .

7.Орендна плата за землі промисловості, транспорту та зв’язку, та надані для розміщення та експлуатації об’єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з відновлюваних джерел енергії, включаючи  технологічну інфраструктуру таких об’єктів ( виробничі приміщення, бази, розподільчі пункти ( пристрої), електричні підстанції, електричні мережі )  справляється в розмірі 3% відповідно показників грошової оцінки 1 м2  земель населених пунктів сільської ради з урахуванням коефіцієнта індексації .

8.Повторне відстеження результативності регуляторного акту провести до 01.12.2015року .

9.Секретарю сільської ради  Т.Драган  забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації та на  сайті  сільської  ради  .

10.Землевпоряднику сільської ради    після набрання чинності  направити копію даного рішення  в Тальнівську  ОДПІ.

11. Рішення набирає чинності після його оприлюднення, але  не раніше  ніж з  01.01.2015 року.

12. Визнати  таким , що  втратило  чинність з 01.01.2015 року, рішення сільської ради  від  31.12.2013  №28/9 « Прозатвердження ставокземельногоподатку та розміру орендної плати на 2014рік»

13. Контроль за виконанням даного  рішенням покласти на постійну  комісію сільської  ради  з питань планування  бюджетута  фінансів.

 

 

Сільський голова                                                               Ю.Свідерський

 

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                       РІШЕННЯ
 
27січня 2015 року                  с. Майданецьке                 № 36-18/УІ
 
Про затвердження  Порядку надання
у користування на умовах оренди
водних об'єктів та поновлення 
договорів оренди, розташованих
на території села Майданецьке
 
      Відповідно до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 20.06.2014  №    167 «Про Методичні рекомендації з надання в користування на умовах оренди  водних об'єктів, розташованих на території області», Водного та Земельного кодексів України, керуючись  п.34.ч.1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», статтею  11 Закону України „Про аквакультуру", з метою раціонального та ефективного використання водних ресурсів на території села, упорядкування надання водойм у користування на умовах оренди, сільська рада 
 
ВИРІШИЛА :
 
    1. Затвердити Порядок  надання у користування на умовах оренди водних об'єктів та поновлення договорів оренди, розташованих  на території села Майданецьке  ( додається ). 
    2. Спеціалісту – землевпоряднику сільської ради  здійснювати ведення реєстру наданих в оренду водних об'єктів та подавати інформацію Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та обласному управлінню водних ресурсів щоквартально, до 05 числа місяця, наступного за звітним кварталом.
   3. Взяти до відома, що проект цього рішення  оприлюднено згідно з правилами  прийняття актів,  що носять регуляторний характер та  надіслано для ознайомлення та внесення можливих поправок   Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та обласному управлінню водних ресурсів .
   4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсі, екології, комунального майна, соціального розвитку села (Кутова Л.Д.).
 
 
 
Сільський голова                                                          Ю.Свідерський  
 
 
                                                                                                 ЗАТВЕРЖЕНО
                                                                                              рішенням  ради
                                                                               від 27.01.2015 №36-18/УІ
 
 
ПОРЯДОК
надання у користування на умовах оренди водних об'єктів та поновлення договорів оренди, розташованих на території села Майданецьке
 
І. Загальні положення
   
    Цей Порядок розроблено відповідно до вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про аквакультуру», Водного, Земельного, Бюджетного та Податкового кодексів України.
    Порядок визначає механізм надання водних об'єктів у користування за договором оренди водного об'єкта у комплексі із земельною ділянкою під ним та поновлення договорів оренди.
     Відповідно до статті 51 Водного кодексу України у користування на умовах оренди можуть надаватися водосховища (крім водосховищ комплексного призначення), ставки, озера та замкнені природні водойми для рибогосподарських потреб, культурно-оздоровчих, лікувальних, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, проведення науково-дослідних робіт.
    Не підлягають передачі у користування на умовах оренди:
водосховища комплексного призначення (водосховище, яке відповідно до паспорта використовується для двох і більше цілей (крім рекреації);
водні об'єкти для рибогосподарських потреб, що використовуються для питних потреб, а також водні об'єкти, які розташовані в межах територій та об'єктів, що перебувають під охороною відповідно до Закону України «Про природно-заповідний фонд» (крім водних об'єктів, які призначені для ведення господарської діяльності).
     Водні об'єкти надаються у користування в комплексі із земельними ділянками під водними об'єктами, гідротехнічними спорудами, іншими об' єктами інфраструктури.
 
  II. Права та обов'язки орендарів водних об'єктів
 
 2.1. Орендарі водних об'єктів мають право:
-використовувати орендований водний об'єкт відповідно до його призначення та умов договору оренди;
-з дозволу орендодавця вносити зміни до складу орендованого майна, проводити його реконструкцію, технічне переозброєння, що зумовлює підвищення його вартості;
-самостійно розподіляти доходи, отримані в результаті використання орендованого водного об'єкта;
-мати інші права передбачені договором оренди водного об'єкта.
 
2.2.Орендарі водних об'єктів зобов'язані:
-вчасно і в повному розмірі сплачувати орендну плату;
-економно використовувати водні ресурси, дбати про їх відтворення і 
поліпшення якості вод, здійснювати заходи з охорони та поліпшення екологічного стану водного об'єкта;
-експлуатувати водосховища та ставки відповідно до режимів роботи, встановлених для них центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері водного господарства;
-оформити право користування гідротехнічними спорудами, зазначеними у пунктах 3 та 4 Типового договору оренди водних об'єктів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 року за № 420;
- отримати дозвіл на спеціальне водокористування, відповідно до статтей 48 та 49 Водного кодексу України;
- встановити умови загального водокористування, погодити їх з сільською радою  та довести  до відома населення; 
- передбачити місця безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство) відповідно статті 47 Водного кодексу України;
-дотримуватись норм Зон аквакультури (рибництва) та зональної рибопродуктивності по регіонах України встановлених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 30 січня 2013 року № 45 «Про затвердження Зон аквакультури (рибництва) та рибопродуктивності по регіонах України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 лютого 2013 року за № 240/22772 (для водних об'єктів наданих для рибогосподарських потреб та рибогосподарських технологічних водойм);
- використовувати водні об'єкти відповідно до цілей та умов їх надання;
- дотримуватись встановлених нормативів гранично допустимого скидання забруднюючих речовин і встановлених лімітів забору води, лімітів використання води та лімітів скидання забруднюючих речовин, а також санітарних та інших вимог щодо впорядкування своєї території;
- не допускати порушення прав, наданих іншим водокористувачам, а також заподіяння шкоди господарським об'єктам та об'єктам навколишнього природного середовища;
- безперешкодно допускати на свої об'єкти державних інспекторів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, а також громадських інспекторів з охорони довкілля, які здійснюють перевірку додержання вимог водного законодавства, і надавати їм безоплатно необхідну інформацію;
- своєчасно інформувати відповідні органи влади та сільську раду  про виникнення надзвичайних ситуацій на водних об'єктах;
- здійснювати невідкладні роботи, пов'язані з ліквідацією надзвичайних ситуацій на водних об'єктах;
- виконувати інші обов'язки щодо використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів згідно з законодавством.
 
2.3. Обмеження прав Орендарів водних об'єктів
    У разі маловоддя, загрози виникнення епідемій та епізоотій, а також в інших передбачених законодавством випадках права водокористувачів можуть бути обмежені або змінені умови водокористування з метою забезпечення охорони здоров'я людей та в інших державних інтересах. При цьому, пріоритетність надається використанню вод для питних і побутових потреб населення.
     Права водокористувачів обмежуються також під час аварій або за умов, що можуть призвести чи призвели до забруднення вод, та при здійсненні невідкладних заходів щодо запобігання стихійному лиху, спричиненому шкідливою дією вод, і ліквідації його наслідків.
    Права водокористувачів, які здійснюють спеціальне водокористування, можуть бути обмежені органом, який видав дозвіл на спеціальне водокористування чи надав водний об'єкт у користування або в оренду.
    Права вторинних водокористувачів можуть бути обмежені первинними водокористувачами за погодженням з органом, який видав дозвіл на спеціальне водокористування чи надав водний об'єкт у користування.
     У межах села  забороняється обмеження будь-яких видів загального водокористування, крім випадків, визначених законом.
 
III. Умови та порядок надання водних об'єктів на умовах оренди
 
    3.1. Водні об'єкти надаються у користування на земельних торгах у комплексі із земельною ділянкою відповідно до вимог Земельного кодексу України.
     Відповідно до статті 122 Земельного кодексу України, орендодавцями водних об'єктів, що надаються у користування на умовах оренди у межах населених пунктів, є сільська рада.
 
    3.2.Підготовка документів на земельні торги (проект землеустрою, паспорт водного об'єкта тощо) водних об'єктів, що розташовані в  межах населеного пункту, покладається на виконавчий комітет сільської ради.
    Земельні торги проводяться  виконавцем земельних торгів у порядку, встановленому Земельним кодексом України.
    Виконавець земельних торгів обирається на конкурсній основі комісією сільської ради з проведення конкурсу відповідно до статтей  135-139  Земельного  кодексу  України ,  Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України  від 25.09.2012      № 579, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 «Про Порядок закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах».
    Підготовка проекту договору оренди водних об’єктів здійснюється виконавцем земельних торгів за погодженням з  обласним управлінням водних ресурсів , відповідно до типового договору оренди водних об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 року № 420, з урахуванням зазначених рекомендацій.
   Невід’ємними частинами договору є:
 - план або схема об’єкта оренди; 
 - кадастровий план земельної ділянки з відображенням обмежень (обтяжень) та інших прав третіх осіб у її використанні і встановлених земельних сервітутів; 
 - акт визначення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); 
 - акт приймання-передачі об’єкта оренди; 
 - проект відведення земельної ділянки;
 - паспорт водного об’єкта, а у разі надання в оренду рибогосподарської технологічної водойми - паспорт та/або технічний проект рибогосподарської технологічної водойми.
 
    3.3.Від імені сільської ради  договори підписуються сільським головою  за погодженням з  органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері водного господарства.
 
    3.4.Типовий договір оренди водних об'єктів затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 року № 420 «Про затвердження Типового договору оренди водних об'єктів».
    Рішення про передачу земельних ділянок в оренду приймається в порядку, визначеному земельним законодавством України.
 
    3.5.Підставою для укладення договору оренди водного об'єкта є рішення орендодавця відповідно до заяви зацікавленої особи, визначеної на земельних торгах, наявності проекту відведення земельної ділянки або технічної документації та паспорта водного об'єкта.
    Порядок розроблення паспорта водного об'єкта затверджений наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 18 березня 2013 року № 99 «Про затвердження Порядку розроблення паспорта водного об'єкта», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 травня 2013 року за №775/23307.
     Замовником робіт із розроблення паспорта вільного водного об'єкта є орендодавець- сільська рада. Кошти на розробку  паспорта вільного водного об’єкта, що розташований  в межах села, передбачаються в сільському бюджеті на відповідний рік. 
 
     3.6.Паспорт водного об'єкта підлягає перегляду кожні 5 років, якщо інше не передбачено договором оренди водного об'єкта, та у разі змін технічних параметрів водного об'єкта і гідротехнічних споруд, зміни гідрологічного режиму річки (водотоку) - і відповідному коригуванню.
    Коригування паспорта водного об'єкта здійснюється відповідно до Порядку його розроблення.
    Паспорт водного об'єкта погоджується з Державним агентством водних ресурсів України.
 
    3.7. Методика визначення розміру плати за надані в оренду водні об'єкти затверджена наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 28 травня 2013 року № 236 «Про затвердження Методики визначення розміру плати за надані в оренду водні об'єкти», зареєстрована в Міністерстві юстиції України 17 червня 2013 року за № 986/23518.
   Орендна плата за водойми встановлюється виключно у грошовій формі.        Сплата орендної плати за водний об'єкт не звільняє від сплати орендної плати за земельну ділянку під цим об'єктом.
    Розмір орендної плати за користування земельною ділянкою водного фонду 
 
 
визначається грошовою оцінкою земель водного фонду відповідно до Закону України «Про оцінку земель» та Податкового кодексу України.
 
     3.8. Водні об'єкти надаються в користування на умовах оренди без обмеження права загального водокористування, крім випадків, визначених статтею 47 Водного кодексу України.
     Умови загального водокористування встановлюються водокористувачем за погодженням з орендодавцем – сільською радою, про що зазначається у договорі оренди водного об'єкта.
     Інформація про заборону або обмеження загального водокористування доводиться до відома населення орендарем.
     
    3.9. Заборона загального водокористування водними об'єктами, наданими в користування на умовах оренди, та їх нецільове використання є підставою для розірвання договору оренди.
 
     3.10.Користувач може приступити до використання водойми після підписання сторонами договору оренди водного об'єкта, державної реєстрації цього договору згідно з актом приймання-передачі та отримання дозволу на спеціальне водокористування відповідно до статей 44 та 48 Водного кодексу України.
     Витрати, пов'язані з державною реєстрацією договору оренди водного об'єкта, покладаються на орендаря.
     Передача орендарем права на оренду водного об'єкта іншим суб'єктам господарювання забороняється.
 
    1У. Умови та порядок переукладання (поновлення) договорів оренди
 
    4.1. Договори оренди, термін дії яких закінчився, переукладаються (поновлюються)  з урахуванням положень Закону України «Про аквакультуру» Водного кодексу України, Земельного кодексу України , а також даного Порядку.
      Відповідно до статті 122 Земельного кодексу України, орендодавцем водних об'єктів у межах населених пунктів, договори оренди на які поновлюються  є сільська рада.
      У разі відсутності договору оренди водних об'єктів та за наявності укладеного договору оренди землі водного фонду, право користування водними об'єктами на умовах оренди оформляються шляхом укладення договору оренди водних об'єктів, без проведення земельних торгів.
 
      4.2. Передача в оренду водних об'єктів із земельною ділянкою (поновлення  договорів оренди) здійснюється на підставі рішення орендодавця- сільської ради  шляхом укладання договору оренди водного об'єкту. Типовий договір оренди водних об'єктів затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 року № 420 «Про затвердження Типового договору оренди водних об'єктів».
 
    4.3. Орендар, який добросовісно виконував умови договору оренди земельної ділянки під водним об’єктом або договору оренди водного об’єкту звертається до сільської ради за 90 днів до закінчення терміну дії договору  оренди із заявою про дозвіл на виготовлення паспорта водного об’єкта.
 
    4.4. Орендодавець – сільська рада за згодою орендаря, який добросовісно виконував умови договору оренди, надає дозвіл на  розробку паспорта водного об’єкта  за кошти орендаря. При цьому орендар не звільняється від сплати обов’язкового розміру орендної плати. 
    Орендар, зацікавлений  в одержанні в оренду водного об'єкта звертається Із заявою до сільської ради після розроблення та затвердження паспорта водного об’єкта .
До заяви додаються:
-план або схема об'єкта оренди;
-кадастровий план земельної ділянки з відображенням обмежень (обтяжень) та Інших прав третіх осіб у її використанні і встановлених земельних сервітутів;
-акт визначення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);
-документація Із землеустрою;
-копії завірених у встановленому порядку:
-установчих документів (для юридичних осіб); документа, що посвідчує особу (для громадян), свідоцтва про державну реєстрацію (для фізичних осіб -підприємців), витягу з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців (для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців);
 
- копія діючого договору оренди земельної ділянки, зайнятої водним об'єктом;
-паспорт водного об'єкта;
  
    4.5. Орендна плата за водойми встановлюється виключно у грошовій формі.        Сплата орендної плати за водний об'єкт не звільняє від сплати орендної плати за земельну ділянку під цим об'єктом. Методика визначення розміру плати за надані в оренду водні об'єкти затверджена наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 28 травня 2013 року № 236 «Про затвердження Методики визначення розміру плати за надані в оренду водні об'єкти», зареєстрована в Міністерстві юстиції України 17 червня 2013 року за № 986/23518.
    Розмір орендної плати за користування земельною ділянкою водного фонду визначається грошовою оцінкою земель водного фонду відповідно до Закону України «Про оцінку земель» та Податкового кодексу України.
 
    4.6. Орендар  може приступити до використання водойми після підписання сторонами договору оренди водного об'єкта, державної реєстрації цього договору згідно з актом приймання-передачі та отримання дозволу на спеціальне водокористування відповідно до статей 44 та 48 Водного кодексу України.
     Витрати, пов'язані з державною реєстрацією договору оренди водного об'єкта, покладаються на орендаря.
     Передача орендарем права на оренду водного об'єкта іншим суб'єктам господарювання забороняється.
 
    4.7. По закінченню терміну дії договору, якщо від орендаря не надійшло заяви про продовження його дії, орендодавець обстежує та приймає водний об'єкт від орендаря згідно з актом приймання-передачі.
 
    4.8.Спори, пов'язані з користуванням водними об'єктами, вирішуються за згодою сторін та/або у судовому порядку.
 
     4.9. Державний контроль за використанням та охороною водойм, наданих у користування, розрахунками за оренду здійснюється у порядку, встановленому чинним законодавством.
 
 
 
 
 
Секретар ради                                                                                Т.Драган 
 

 

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                РІШЕННЯ
 
27 січня 2015 року                       с. Майданецьке                  № 36-19/УІ
 
Про надання дозволу на
виготовлення проекту 
 із землеустрою щодо
відведення земельної ділянки
гр. Волянській Л.М. 
 
 
             Розглянувши заяву гр. Волянської Лариси Миколаївни, врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, відповідно ст. 12,121,122,123  Земельного Кодексу України, ст..50 Закону України «Про землеустрій», підпунктом 34, частини 1, статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Гр. Волянській Ларисі Миколаївні надати дозвіл на виготовлення
     проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
     орієнтовною площею  0,12га  для будівництва та обслуговування
     житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться
     за адресою  вул. Т.Г.Шевченка б/н,   с.Майданецького Тальнівського
     району Черкаської області із земель комунальної власності   
     Майданецької територіальної громади, що відносяться до категорії земель – 
     землі житлової та громадської забудови.
 
2. Гр. Волянській Ларисі Миколаївні  розроблений проект землеустрою щодо 
    відведення земельної ділянки у власність надати на затвердження сесії 
    сільської ради.
 
 3. Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни в земельно-
     шнурову книгу сільської ради.
 
 
 
 Сільський голова                                                              Ю.Свідерський
 
 

 

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                               РІШЕННЯ
 
 27 січня  2015 року                     с. Майданецьке                    № 36-20/УІ 
 
Про надання дозволу на
виготовлення проекту 
 із землеустрою щодо
відведення земельної ділянки
гр. Бондаренко Л.Б. 
 
 
       Розглянувши заяву гр. Бондаренко Людмили Борисівни та копію технічного паспорта на житловий будинок, врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, відповідно ст. 12,38,40,121,122,123  Земельного Кодексу України, ст..50 Закону України «Про землеустрій», підпунктом 34, частини 1, статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Гр. Бондаренко Людмилі Боисівні надати дозвіл на виготовлення
     проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
     орієнтовною площею  0,22га  для будівництва та обслуговування
     житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться
     за адресою  вул. Т.Г.Шевченка, 34,   с.Майданецького Тальнівського
     району Черкаської області із земель комунальної власності   
     Майданецької територіальної громади, що відносяться до категорії земель – 
     землі житлової та громадської забудови з функціональним використанням забудовані землі житлової  забудови під одно- та двоповерховою забудовою.
 
2. Гр. Бондаренко Людмилі Борисівні розроблений проект землеустрою щодо 
    відведення земельної ділянки у власність надати на затвердження сесії 
    сільської ради.
 
 3. Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни в земельно-
     шнурову книгу сільської ради.
 
 
 
 Сільський голова                                                              Ю.Свідерський
 

 

                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                  РІШЕННЯ
 
27 січня 2015 року                           с. Майданецьке                 № 36-21/УІ
 
Про припинення права 
користування
земельною ділянкою 
 
             Розглянувши заяву гр. Носаль Ніни Луківни, врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, відповідно ст. 12,140,141 Земельного Кодексу України,  підпунктом 34, частини 1, статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
Припинити право користування земельною ділянкою площею 0,10га, згідно добровільної  відмови гр. Носаль Ніни Луківни, яка знаходиться по вул. Набережна б/н, с.Майданецького   в адміністративних межах сільської ради.
 
 
Визнати таким, що втратило чинність рішення  сільської ради від 
12.05.1995 року № 3/6 в частині, що стосується гр.Носаль Ніни Луківни на земельну ділянку площею 0,10га..
 
 Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни в земельно-
     шнурову книгу сільської ради.
 
 
 
 
     Сільський голова                                                              Ю.Свідерський
 
 
 
 
                                    МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                      РІШЕННЯ
 
27 січня 2015 року                    с. Майданецьке                 № 36-22/УІ
 
 
Про надання матеріальної допомоги 
Кіперь О.П. на лікування сина
 
 
               Заслухавши інформацію сільського голови Свідерського Ю.В., розглянувши заяву Кіперь Ольги Павлівни про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування онкохворого сина Кіперь Романа Івановича  та надані матеріали (копія виписки з медичної карти,  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, довідка про проживання), відповідно  сільської Програми «Турбота» на 2013-2015 роки затвердженої Майданецькою сільською радою  від 28.12.2012 р. №20/4 та затверджених заходів з реалізації даної програми на 2015 рік, керуючись статтею 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада  
 
ВИРІШИЛА:
 
1.Надати Кіперь Ользі Павлівні, яка  проживає за адресою 
с. Майданецьке вул.Набережна, буд.24,  одноразову матеріальну допомогу в сумі 5000 (п»ять тисячі) гривень на лікування онкохворого сина,  жителя с.Майданецького Кіперя Романа  Івановича, 1984 року народження.
 
         2.Головному бухгалтеру сільської ради Лисоконь М.К. виплатити грошову допомогу згідно даного рішення .
 
 
 
 
 
 
 
Сільський голова                                                                 Ю.Свідерський
 
Опубліковано 30.01.2015