ПРОТОКОЛ  № 1

 

проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті  містобудівної документації  детального плану території забудови земельної ділянки орієнтовною площею 12.7 га, а саме: «Детальний план території забудови території для проектування та будівництва сонячної електростанції по вул.Набережна в с.Майданецьке Тальнівського району Черкаської області»

 

с.Майданецьке                                                                02 липня 2019 року

 

Громадські обговорення (слухання) розпочалися 0 10 год.00 хв. в приміщенні сільської бібліотеки Майданецької сільської ради, за адресою: с.Майданецьке, вул.Т.Г.Шевченка буд.25

Для участі у громадських обговоренні (слухані) зареєструвалось 37 осіб

Присутні:

- представники громади 37 осіб:

Волощук Н.І., Погорелова Т.В.,Миколенко Л.В., Антонюк Н.А., Кугай К.М.,

Буга Н.М., Тельнова С.Г., Корчевна В.О., Яромишина В.М., Рейнюк І.І., Кириченко В.М., Лисоконь М.П., Якименко Я.М., Сивий В.М., Чмут В.Г., Канаєва Н.І., Звіряка О.В., Савченко В.Б., Бабій М.К., Заболотня Л.В., Рейнюк С.Ю., Панченко В.Ф., Шептієнко А.А., Буга В.О., Заболотній В.В., Винник В.О., Дербанова Н.Ф., ТельновВ.П.,Винник О.В., Плахотний Б.М., Іванов А.В., Киба О.С., Ротаєнко Л.Б., Кривошея Л.Д.,Мамонова Т.В., Носаль Р.О., Капериз М.В.

- представник Тальнівської районної державної адміністрації – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Тальнівської РДА Белінський М.Л.;

- представник ТОВ «РОХАН ЕНЕРДЖІ 2»- директор Депутат А.А. ініціатор проекту містобудівної документації (детального плану території)

                                                Організаційний виступ:

Капериз Михайло Володимирович, сільський голова, повідомив, що відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011р № 555 (із змінами та доповненнями), пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290, рішенням сесії Майданецької сільської ради №40-12/УІІ від 05.04.2019року «Про надання дозволу на розроблення детального плану забудови території для проектування та будівництва сонячної електропідстанції в с.Майданецьке по вул.Набережна , б/н.» , тому ми проводимо громадське обговорення (слухання) проекту: «Детальний план території забудови території для проектування та будівництва  сонячної електропідстанції по вул.Набережна в с.МайданецькеТальнівського району Черкаської області»

Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості і проведення громадського обговорення (слухання) було оприлюднене в газеті «Колос» №22 від 30 травня 2019 року, а також додатково розміщено на стендах для оголошень.

Для роботи громадського обговорення (слухання), ведення протоколу та підрахунку голосів необхідно обрати голову та секретаря.

ВиступивКапериз Михайло Володимирович, який  повідомив , що для проведення слухань необхідно обрати голову та секретаря в кого які будуть пропозиції. Землевпорядник Носаль запропонувала головою обрати сільського голову Капериз М.В., секретарем Мамонову Т. В. – касираМайданецької сільської ради.

Голосували:

ЗА                       - 37

ПРОТИ              - 0

Утримались       - 0

 

Обрано:

Головою громадських слухань  –Капериз Михайло Володимирович,

Секретарем                                    – Мамонова Тамара Вікторівна.

 

ВиступивКапериз Михайло Володимирович, який  повідомив що для підрахунку голосів необхідно обрати лічильну комісію. В кого які будуть пропозиції.

Кривошея Л.Д. запропонувала обрати лічильну комісію в складі трьох осіб , а саме Звіряка О.В., Савченко В.Б., Бабій М.К.

Голосували:

ЗА                       - 37

ПРОТИ              - 0

Утримались       - 0

 

Обрано:

Лічильну комісію:  Звіряка Олександр Володимирович

                                    Савченко Василь Борисович

                                    Бабій Михайло Кирилович

 

Голова громадського обговорення (слухання) запропонував визначити порядок денний проведення слухань.

 

Порядок денний:

1. Визначення регламенту зборів.

2.Ознайомлення присутніх з проектом Детального плану території забудови території для проектування та будівництва  сонячної електропідстанції по вул.Набережна в с.МайданецькеТальнівського району Черкаської області.

Обговорення матеріалів зазначеного вище детального плану території земельної ділянки. Запитання, дебати,обговорення.

 

Голосували:

ЗА                       - 37

ПРОТИ              - 0

Утримались       - 0

 

Питання 1.

Виступили:

Голова громадських слухань КаперизМ.В.запропонував присутнім регламент зборів тривалістю до 1 години, виступи представників ініціатора проекту, розробника і т.п. – до 15 хвилин, запитання пропозиції мешканців, виступи представників громадськості, внесення пропозицій і побажань до детального плану – до 3 хвилин.

Вирішили: регламент громадських слухань затвердити.

Голосували:

ЗА                       - 37

ПРОТИ              - 0

Утримались       - 0

 

Питання 2. Детальний план території забудови території для проектування та будівництва  сонячної електропідстанції по вул.Набережна в с.МайданецькеТальнівського району Черкаської області.

Виступили:

Депутат А.А. – директор ТОВ «РОХАН ЕНЕРДЖІ 2» - ініціатор розроблення проекту містобудівної документації (детального плану території), ознайомив присутніх з основними розділами детального плану.

БелінськийМ.Л.який сказав детальний план це цільове призначення землі, а наступний етап технічна документація земельної ділянки. Зараз ми обговорюємо концепцію розміщення самих панелей. Сонячні панелі не шкодять здоровю людини та довколишньому середовищу.Це дуже добре що інвестор заходить у ваше село будуть надходження до бюджету та належний санітарний стан на пустій земельній ділянці.

Рейнюк С.Ю. запитав коли планується завершення будівництва об»єкта.

Депутат А.А. сказав що до кінця року планується завершити роботи з документаціями, а в 2020році протягом шести –семи місяців завершити будівництво.

Рейнюк І.І. запитав , як щодо меж земельних ділянок біля господарських дворів фермерських господарств, що розташовані на території колишнього цукрозаводу.

Депутат А.А. сказав ваше питання буде вирішуватись при замірах земельної ділянки.При розробці документації обов»язково узгоджуються межі із суміжниками.

Киба О.С. поцікавився до якої лінії будуть приєднуватися і чи будуть робити нову електролінію і де вона буде.

Депутат А.А. пояснив , що будуть підєднувати до уже уснуючої електролінії , що іде поза селом під дорогою на Камянече і вхід беде до існуючої підстанції що за селом Майданецьке.Можливо треба буде ставити додатковий трансформатор, це потужності для інших інвесторів.

Белінський М.Л. сказав , що городи що попадають під будівництво сонячних панелей інвестор буде з кожної людиною працювати індивідуально чи людина відмовиться, чи будуть компенсутати, чи будуть минати городи від яких громадяни незахотять відмовитись. А територію спочатку спланують наведуть належний стан а потім розпочнуть будівництво об»єкта.

Рейнюк С.Ю. запитав яка планова кількість працюючих.

Депутат А.А.  пояснив що планово до 15чоловік це охороники, електрики, різноробочі, а під час будівництва більше.

Рейнюк С.Ю. запропонував розглянути питання підписання меморандуму про співпрацю з компанією стосовно підтримки соціальної сфери в селі, щоб це було зафіксовано на бумазі.

Капериз М.В. сказав що буде враховано вище вказану пропозицію.

Вирішили: затвердитиДетальний план території забудови території для проектування та будівництва  сонячної електропідстанції по вул.Набережна в с.МайданецькеТальнівського району Черкаської області.

Голосували:

ЗА                       - 30

ПРОТИ              - 0

Утримались       - 7

Резолюціягромадськихслухань:

1.Як результат проведення громадського слухання булопогоджено проект Детального плану території забудови території для проектування та будівництва  сонячної електропідстанції по вул.Набережна  в с.МайданецькеТальнівського району Черкаської областііз врахуванням зауважень та пропозицій , що надійшли під час обговорення, що дозволяє погодити  його в цілому та подати   на  затвердження   відповідно до чинного законодавства.

2. Оприлюднити цей протокол, як  результат громадських слухань на офіційному сайті сільської ради.

 

 

Голова громадського обговорення (слухання)

 

____________ Капериз М.В.

            (підпис)                                             (Прізвище та ініціали)

 

Секретар громадського обговорення (слухання)

 

____________                                Мамонова Т.В.

            (підпис)                                             (Прізвище та ініціали)

 

 

ПРОТОКОЛ  № 2

проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті  містобудівної документації  детального плану території забудови земельної ділянки орієнтовною площею 28,5 га, а саме: «Детальний план територіїна земельну ділянку за межами населеного пункту в адміністративних межах Майданецької сільської ради Тальнівського району Черкаської області для розміщення фотоелектричної станції (ФЕС) »

 

с.Майданецьке                                                         02 липня 2019 року

 

Громадські обговорення (слухання) розпочалися 0 10 год.00 хв. в приміщенні сільської бібліотеки Майданецької сільської ради, за адресою: с.Майданецьке, вул.Т.Г.Шевченка буд.25

Для участі у громадських обговоренні (слухані) зареєструвалось 37 осіб

 

Присутні:

- представники громади 37 осіб:

Волощук Н.І., Погорелова Т.В., Миколенко Л.В., Антонюк Н.А., Кугай К.М.,

Буга Н.М., Тельнова С.Г., Корчевна В.О., Яромишина В.М., Рейнюк І.І., Кириченко В.М., Лисоконь М.П., Якименко Я.М., Сивий В.М., Чмут В.Г., Канаєва Н.І., Звіряка О.В., Савченко В.Б., Бабій М.К., Заболотня Л.В., Рейнюк С.Ю., Панченко В.Ф., Шептієнко А.А., Буга В.О., Заболотній В.В., Винник В.О., Дербанова Н.Ф., ТельновВ.П.,Винник О.В., Плахотний Б.М., Іванов А.В., Киба О.С., Ротаєнко Л.Б., Кривошея Л.Д.,Мамонова Т.В., Носаль Р.О., Капериз М.В.

- представник Тальнівської районної державної адміністрації – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Тальнівської РДА Белінський М.Л.;

- представник ТОВ «РОХАН ЕНЕРДЖІ»- директор Депутат А.А. ініціатор проекту містобудівної документації (детального плану території)

                                    Організаційний виступ:

Капериз Михайло Володимирович, сільський голова, повідомив, що відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011р № 555 (із змінами та доповненнями), пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290,розпорядження голови Тальнівської районної державної адміністрації від 29.03..2019р. №55 «Про надання дозволу на розробку детального плану території» відповідно до пункту 3 даного розпорядження громадські слухання зазначеного детального плану провести в с.Майданецьке згідно чинного законодавства. Томуми проводимо громадське обговорення (слухання) проекту: «Детальний план території на земельну ділянку за межами населеного пункту в адміністративних межах Майданецької сільської ради Тальнівського району Черкаської області для розміщення фотоелектричної станції (ФЕС) ».Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості і проведення громадського обговорення (слухання) було оприлюднене в газеті «Колос» №22 від 30 травня 2019 року, а також додатково розміщено на стендах для оголошень.

Для роботи громадського обговорення (слухання), ведення протоколу та підрахунку голосів необхідно обрати голову та секретаря.

ВиступивКапериз Михайло Володимирович, який  повідомив , що для проведення слухань необхідно обрати голову та секретаря в кого які будуть пропозиції. Землевпорядник Носаль запропонувала головою обрати сільського голову Капериз М.В. , секретарем Мамонову Т. В. – касираМайданецької сільської ради.

Голосували:

ЗА                       - 37

ПРОТИ              - 0

Утримались       - 0

Обрано:

Головою громадських слухань  –Капериз Михайло Володимирович,

Секретарем                                    – Мамонова Тамара Вікторівна.

 

ВиступивКапериз Михайло Володимирович, який  повідомив що для підрахунку голосів необхідно обрати лічильну комісію. В кого які будуть пропозиції.

Кривошея Л.Д. запропонувала обрати лічильну комісію в складі трьох осіб , а саме Звіряка О.В., Савченко В.Б., Бабій М.К.

Голосували:

ЗА                       - 37

ПРОТИ              - 0

Утримались       - 0

 

Обрано:

Лічильну комісію:  Звіряка Олександр Володимирович

                                    Савченко Василь Борисович

                                    Бабій Михайло Кирилович

Голова громадського обговорення (слухання) запропонував визначити порядок денний проведення слухань.

 

Порядок денний:

1. Визначення регламенту зборів.

2.Ознайомлення присутніх з проектом Детального плану території на земельну ділянку за межами населеного пункту в адміністративних межах Майданецької сільської ради Тальнівського району Черкаської області для розміщення фотоелектричної станції (ФЕС) » .

Обговорення матеріалів зазначеного вище детального плану території земельної ділянки. Запитання, дебати,обговорення.

 

Голосували:

ЗА                       - 37

ПРОТИ              - 0

Утримались       - 0

 

Питання 1.

Виступили:

Голова громадських слухань КаперизМ.В. запропонував присутнім регламент зборів тривалістю до 1 години, виступи представників ініціатора проекту, розробника і т.п. – до 15 хвилин, запитання пропозиції мешканців, виступи представників громадськості, внесення пропозицій і побажань до детального плану – до 3 хвилин.

Вирішили: регламент громадських слухань затвердити.

Голосували:

ЗА                       - 37

ПРОТИ              - 0

Утримались       - 0

Питання 2. Детальний план території на земельну ділянку за межами населеного пункту в адміністративних межах Майданецької сільської ради Тальнівського району Черкаської області для розміщення фотоелектричної станції (ФЕС) .

Виступили:

Депутат А.А. – директор ТОВ «РОХАН ЕНЕРДЖІ0» - ініціатор розроблення проекту містобудівної документації (детального плану території), ознайомив присутніх з основними розділами детального плану.

БелінськийМ.Л.який сказав детальний план це цільове призначення землі, а наступний етап технічна документація земельної ділянки. Зараз ми обговорюємо концепцію розміщення самих панелей. Сонячні панелі не шкодять здоровю людини та довколишньому середовищу.Це дуже добре що інвестор заходить у ваше село будуть надходження до бюджету та належний санітарний стан на пустій земельній ділянці.

Рейнюк С.Ю. запитав коли планується завершення будівництва об»єкта.

Депутат А.А. сказав що до кінця року планується завершити роботи з документаціями, а в 2020році протягом шести –семи місяців завершити будівництво.

Рейнюк І.І. запитав , як щодо меж земельних ділянок біля господарських дворів фермерських господарств, що розташовані на території колишнього цукрозаводу.

Депутат А.А. сказав ваше питання буде вирішуватись при замірах земельної ділянки.При розробці документації обов»язково узгоджуються межі із суміжниками.

Киба О.С. поцікавився до якої лінії будуть приєднуватися і чи будуть робити нову електролінію і де вона буде.

Депутат А.А. пояснив , що будуть підєднувати до уже уснуючої електролінії , що іде поза селом під дорогою на Камянече і вхід беде до існуючої підстанції що за селом Майданецьке.Можливо треба буде ставити додатковий трансформатор, це потужності для інших інвесторів.

Белінський М.Л. сказав , що городи що попадають під будівництво сонячних панелей інвестор буде з кожної людиною працювати індивідуально чи людина відмовиться, чи будуть компенсутати, чи будуть минати городи від яких громадяни незахотять відмовитись. А територію спочатку спланують наведуть належний стан а потім розпочнуть будівництво об»єкта.

Рейнюк С.Ю. запитав яка планова кількість працюючих.

Депутат А.А.  пояснив що планово до 15чоловік це охороники, електрики, різноробочі, а під час будівництва більше.

Рейнюк С.Ю. запропонував розглянути питання підписання меморандуму про співпрацю з компанією стосовно підтримки соціальної сфери в селі, щоб це було зафіксовано на бумазі.

Капериз М.В. сказав що буде враховано вище вказану пропозицію.

 

Вирішили: затвердитиДетальний план території на земельну ділянку за межами населеного пункту в адміністративних межах Майданецької сільської ради Тальнівського району Черкаської області для розміщення фотоелектричної станції (ФЕС) .

Голосували:

ЗА                       - 30

ПРОТИ              - 0

Утримались       - 7

Резолюціягромадськихслухань:

1.Як результат проведення громадського слухання було погоджено      проект  Детального плану території на земельну ділянку за межами населеного пункту в адміністративних межах Майданецької сільської ради Тальнівського району Черкаської області для розміщення фотоелектричної станції (ФЕС) із врахуванням зауважень та пропозицій , що надійшли під час обговорення, що дозволяє погодити  його в цілому та подати   на  затвердження   відповідно до чинного законодавства.

2. Оприлюднити цей протокол, як  результат громадських слухань на офіційному сайті сільської ради.

 

Голова громадського обговорення (слухання)

 

____________                               Капериз М.В.

            (підпис)                                             (Прізвище та ініціали)

 

Секретар громадського обговорення (слухання)

 

____________                              Мамонова Т.В.

            (підпис)                                             (Прізвище та ініціали)

 

Опубліковано 03.07.2019 року