МАЙДАНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                       ХLСЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VIІ СКЛИКАННЯ

                                                      РІШЕННЯ

 

05 квітня  2019 року                                                       №40-6/VIІ

 

Про затвердження Генерального плану

села Майданецьке та селища Новомайданецьке

 

       Керуючись статтею 17 пунктом10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 12 частиною1 Закону України «Про основи містобудування»,ДБН Б.1.1-9:2009 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів сільських населених пунктів» розглянувши містобудівну документацію «Генеральні плани с.Майданецьке та селища Новомайданецьке Тальнівського району Черкаської області», розроблений Державним підприємством «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»,взявши до уваги протокол громадського обговорення Генерального плану с.Майданецьке та с-ща Новомайданецьке, протокол засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Черкаської обласної державної адміністрації, підпунктом 34, частини 1, статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

         1.  Затвердити містобудівну документацію «Генеральний план села Майданецьке та селища Новомайданецьке» розроблений Державним підприємством «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» та вважати його придатним для подальшого використання (планування, забудови та іншого використання території населених пунктів) до розроблення та затвердження нової містобудівної документації у встановленому законом порядку.

         2. Вважати таким, що втратив чинність Генеральний план села Майданецьке Тальнівського району Черкаської області, затверджений у 1972 році ,розробником якого був  Республіканський проектний інститут із землеустрою «УКРЗЕМПРОЕКТ» та селища Новомайданецьке Тальнівського району Черкаської області, затверджений у 1980 році ,розробником якого був проектний та науково-дослідний інститут «УкрНДІгромадського сільського будівництва»

      3.Довести зміст даного рішення до жителів населених пунктів Майданецької сільської ради шляхом його оприлюднення на офіційному Web-сайті сільської ради.

       4. Забезпечити загальну доступність матеріалів Генерального плану шляхом його розміщення в прміщенні Майданецької сільської ради.

       5. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

       6. Контроль за виконанням рішення покласти на комісіюагропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення

 

Сільський голова                                                                  М.Капериз

Опубліковано 05.04.2019 року