ПОВІДОМЛЕННЯ

 про оприлюднення регуляторного акту - проекту рішення Майданецької сільської ради «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати на 2021 рік».

Мета даного рішення - прийняття регуляторного акту, що дозволить забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини місцевого бюджету.

Адреса розробника :20442, Черкаська область Тальнівськийрайон,селоМайданецьке , вул. Т.Г.Шевченка, буд.27, виконавчий комітет Майданецької сільської ради.

Спосіб оприлюднення: регуляторний акт та аналіз регуляторного впливу буде розміщено в п’ятиденний строк з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб - сайті сільської ради за електронною адресою: http: //maydanecke.talnern.org.uaв розділі «ДОКУМЕНТИ» , підрозділ «Регуляторні акти».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб в письмовому вигляді прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою розробника регуляторного акту.

 Сільський голова                                                                  М.Капериз

 Опубліковано 15.04.2020 року