«ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняМайданецької      сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати   на 2020 рік».

      Мета даного  рішення    - прийняття  регуляторного акту, що  дозволить забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

Адреса розробника :20442, Черкаська область Тальнівськийрайон,селоМайданецьке , вул. Т.Г.Шевченка, буд.27, виконавчий комітет Майданецької  сільської ради.

    Спосіб оприлюднення:  регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  буде розміщено в п’ятиденний строк з дня оприлюднення цього оголошення  на офіційному веб - сайті     сільської ради за електронною адресою: http: //maydanecke.talnern.org.uaв  розділі  «ДОКУМЕНТИ» , підрозділ «Регуляторні акти».

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою розробника регуляторного акту.

 

 

Сільський голова                                                                     М.Капериз  

Опубліковано 19.04.2019 року