Інформаційне повідомлення

Майданецької сільської ради Тальнівського району Черкаської області

про продаж на аукціоні об'єкту малої приватизації – нежитлового приміщення колишнього дитячого садка, розташованого за адресою:

20442, Черкаська область, Тальнівський район, с.Новомайданецьке, вул.Майданецька,9

 

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Найменування об’єкта приватизації, його місцезнаходження:нежитлове приміщення колишнього дитячого садка, 20442, Черкаська область, Тальнівський район с.Новомайданецьке, вул.Майданецька,9.

Код CAV-PS: 04210000-3 - Промислова нерухомість.

Ідентифікатор Об'єкту:UA-AR-P-2018-10-10-000013-3.

Дані про будівлю та земельну ділянку, на якій розташовано об’єкт приватизації:20442, Черкаська область, Тальнівський район с.Новомайданецьке, вул.Майданецька,9, кадастровий номер: 7124086600:04:003:0020, площа 0,37 га, цільове призначення: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, земельна ділянка комунальної власності, власник – Майданецька сільська рада Тальнівського району Черкаської області, обтяження та обмеження на земельну ділянку відсутні, умови використання земельної ділянки – оренда, будівля за призначенням не використовується, технічний стан кваліфікується як незадовільний, інженерне обладнання відсутнє.

Ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ: 26490303.

Стартова ціна об’єкта без ПДВ для:

- аукціону з умовами – 138110 грн. 00 коп.

Розмір гарантійного внеску:

- аукціон з умовами – 6905 грн. 50 коп.

Розмір реєстраційного внеску:

744 грн. 60 коп. з ПДВ.

    Крок аукціону з умовами:

1381 грн. 10 коп. (1% від стартової ціни аукціону)

Найменування установи банку, її адреса та номери рахунків, відкритих для внесення гарантійного внеску, реєстраційного внеску та проведення розрахунків за придбані об’єкти:

- для участі в аукціоні гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації;

- посилання на перелік авторизованих  майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків : https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

Одержувач: Майданецька сільська рада

Рахунок№ 37324012045708

Банк одержувача:Головне управління Державної казначейської служби  України в Черкаській області

МФО854018

Код ЄДРПОУ26490303

 

Одержувач: Майданецька сільська рада

Рахунок№ 37324012045708(для перерахування гарантійного внеску)

Банк одержувача:Головне управління Державної казначейської служби  України в Черкаській області

МФО854018

Код ЄДРПОУ26490303

 

Одержувач: Майданецька сільська рада

Рахунок№ 37186012045708(для перерахування реєстраційного внеску)

Банк одержувача:Головне управління Державної казначейської служби  України в Черкаській області

МФО854018

Код ЄДРПОУ26490303

Умови продажу об’єкта приватизації:

  • подальше використання об’єкту визначає покупець;
  • оформлення і реєстрація договору купівлі-продажу здійснюється за рахунок переможця аукціону;
  • переможець зобов’язаний протягом 2 тижнів після укладення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації звернутися до Майданецької сільської  ради з заявою про оформлення права користування земельною ділянкою, на якій розташований придбаний об’єкт, при цьому земельна ділянка, що знаходиться під об’єктом приватизації буде передана в довгострокову оренду переможцю аукціону, терміном на 49 років, для обслуговування та експлуатації будівлі ;

     - покупець  сплачує сільському   бюджету  витрати, понесені сільською  радою при виготовленні звіту експерта з оцінки комунального майна, в сумі, що зазначено в угоді на виконання робіт з  оцінки нерухомого майна 2500 грн.;  

          -  право власності на об’єкт приватизації  переходить до переможця аукціону з часу  нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу та його державної реєстрації в порядку встановленому чинним законодавством України.

Інформація про договори оренди, укладені  щодо об’єкта або його частини, із зазначенням за кожним таким договором найменування орендаря, орендованої площі, розміру місячної орендної плати, строку дії договору оренди:  немає.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні (кінцевий строк подання цінових аукціонних пропозицій):

  • кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами

встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону;

  • в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та

    подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Дата, час та місце проведення аукціону: аукціони з продажу об’єктів малої приватизації проводяться не раніше ніж через 20 днів, але не пізніше 35 днів після опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єктів малої приватизації (п.5 ст.15 ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна»).

      Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», Порядку  проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого Постановою КМУ від 10.05.2018 №  432.

Час і місце проведення огляду об’єкта: Ознайомитися з об’єктом можна у робочі дні за місцем знаходження об’єкта.

Інформація про радника (у разі його залучення): радник не залучається.

Назва організатора аукціону, адреса, номер телефону, час роботи служби з організації аукціону: Майданецька сільська  рада Тальнівського району  Черкаської  області, адреса: 20442, Черкаська область, Тальнівський район, с.Майданецьке, вул.Т.Г.Шевченка, 27, тел. (04731) 9-85-19, E-mail: maidanecskesr@ukr.net.

Часи роботи: пн. - чт. з 8-00 до 17-15, перерва з 12-00 до 13-00. Пт. з 8-00 до 16-00. Контактна особа - Капериз Михайло Володимирович  (моб.тел.0678443826).

 

Адреса веб-сайту організатора аукціону: http://maydanecke.talnern.gov.ua/

 

 

 

Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

1) для потенційних покупців — фізичних осіб — громадян України — копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян — копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців — юридичних осіб:

— витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань України — для юридичних осіб — резидентів;

— документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, — для юридичних осіб — нерезидентів;

— інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

— остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 5 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

(Посилання на перелік авторизованих майданчиків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2)

5) письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.