ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняМайданецької      сільської ради  «Про Порядок проведення конкурсу на право оренди, Методику розрахунку орендної плати та Типовий договір оренди  майна, що належить до комунальної власності територіальної громади сіл  Майданецьке та Новомайданецьке»

 

      Мета даного  рішення    - прийняття  регуляторного акту, що  дозволить забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

Адреса розробника :20442, Черкаська область Тальнівськийрайон,селоМайданецьке , вул. Т.Г.Шевченка, буд.27, виконавчий комітет Майданецької  сільської ради.

    Спосіб оприлюднення:  регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  буде розміщено в п’ятиденний строк з дня оприлюднення цього оголошення  на офіційному веб - сайті  сільської ради за електронною адресою: http: //maydanecke.talnern.org.uaв  розділі  «ДОКУМЕНТИ» , підрозділ «Регуляторні акти».

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою розробника регуляторного акту.

 

 

Сільський голова                                                                      М.Капериз

Оприлюднено 12.08.2019 року