«ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняМайданецької      сільської ради  «ПроПорядок проведення конкурсівна право оренди комунального майна, що належить Майданецькій територіальній громаді та 

затвердження Методики розрахунку, ставки орендної плати , пропорції розподілуплати за оренду комунального майна,форми типового договору оренди комунального майна» 

     Проект рішення підготовлено  відповідно до вимог законодавства  України .

      Мета прийняття даного  рішення    - забезпечити реалізацію державної політики  спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

     Адреса розробника : Черкаська область Тальнівський район, село Майданецьке ,  вул. Т.Г.Шевченка, 27, виконавчий комітет  сільської ради.

    Спосіб оприлюднення:  регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  буде розміщено в п»ятиденний строк з дня оприлюднення цього оголошення  на офіційному веб сайті    сільської ради за електронною адресою: http:  //maydanecke.talnern.gov.ua.( в розділі діяльність-  регуляторні акти)

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою розробника регуляторного акту.

 

Сільський голова                      підпис                                       М.Капериз