МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                ХХУ СЕСІЯ  VIСКЛИКАННЯ

                                                РІШЕННЯ

 

06 серпня 2013 року                  с. Майданецьке                       № 25/1

 

 

Про затвердження звіту про

виконання сільського бюджету

Майданецької сільської ради

за перше півріччя 2013 року

 

         Заслухавши і обговоривши інформацію головного бухгалтера сільської ради Лисоконь М.К. щодо затвердження звіту про виконання сільського бюджету за перше півріччя 2013 року, врахувавши висновки постійної комісії сільської ради з питань планування бюджету і фінансів, сільська рада відмічає, що виконком сільської ради проводив роботу,спрямовану на виконання бюджету. За шість місяців 2013 року до загального фонду сільського бюджету надійшло доходів в сумі 975681грн, що становить 189,8% до плану, видатки загального фонду сільського бюджету становлять 759081 грн. (62,9%) , видатки спеціального фонду в сумі 89691грн.(38,9%). Керуючись пунктом 3 статті 77 Бюджетного кодексу України, підпунктом 23, частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в  Україні ” та з метою забезпечення виконання завдань щодо мобілізації фінансових ресурсів до сільського бюджету та підвищення ефективності використання бюджетних коштів,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити  звіт головного бухгалтера сільської ради Лисоконь М.К. «Про виконання сільського бюджету Майданецької сільської ради за перше півріччя  2013року».

2. Забезпечувати щомісячні надходження до сільського бюджету в обсягах, установлених розписами місцевого бюджету на ІІІ квартал 2013 року.

3. Посилити контроль за своєчасністю та повнотою надходжень податків та зборів до сільського бюджету, не допускати прийняття рішень, які ведуть до зменшення доходної частини сільського бюджету.

4. Забезпечити використання коштів дорожнього фонду сільського бюджету, у тому числі субвенції з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності.

 

5. З метою уникнення заборгованості рекомендувати сільському голові, головному бухгалтеру сільської ради проаналізувати показники сільського бюджету щодо забезпечення в повному обсязі потреби в асигнуваннях на оплату праці з нарахуваннями працівникам бюджетної сфери, проведення розрахунків за електричну енергію та інші комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості, вжити заходів щодо недопущення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

       6. Забезпечити оптимізацію витрат шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань.

        7. Секретарю сільської ради оприлюднити звіт про виконання сільського бюджету за перше півріччя  2013 рік на дошці оголошень та веб - сайті сільської ради.

        8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

 

    Секретар ради                                                                      Т. Драган