МАЙДАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                       ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                ХХІІІ СЕСІЯ  VIСКЛИКАННЯ

                                                 РІШЕННЯ

 

10 квітня 2013 року                    с. Майданецьке                     № 23/9

 

 

Про затвердження квартального звіту

про  виконання сільського бюджету

за перший квартал 2013року

 

 

         Заслухавши доповідь головного бухгалтера  сільської  ради Лисоконь М.К. «Про затвердження квартального звіту про  виконання сільського бюджету за перший квартал 2013року», врахувавши висновки постійної комісії сільської ради з питань планування бюджету і фінансів, сільська рада відмічає, що виконком сільської ради проводив роботу, спрямовану на виконання бюджету, за перший квартал 2013 року до загального фонду надійшло 494295гривень та спеціального фонду сільського бюджету - 55281           гривень. Видатки загального фонду сільського бюджету за І квартал становлять  430116 гривень. Керуючись пунктом 3 статті 77 Бюджетного кодексу України, підпунктом 23, частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою забезпечення виконання завдань щодо мобілізації фінансових ресурсів до сільського бюджету та підвищення ефективності використання бюджетних коштів, сільська рада 

 в и р і ш и л а:

 

1.Затвердити  звіт  головного бухгалтера сільської ради Лисоконь М.К. «Про підсумки виконання сільського бюджету за перший квартал 2013року».

2.Рекомендувати сільському голові, землевпоряднику сільської ради, головному бухгалтеру сільської ради забезпечувати повноту стягнення і своєчасність надходжень до сільського бюджету місцевих податків і зборів, не допускати прийняття рішень, які ведуть до зменшення доходної частини сільського бюджету.

4.З метою уникнення заборгованості рекомендувати сільському голові, головному бухгалтеру сільської ради проаналізувати показники сільського бюджету щодо забезпечення в повному обсязі потреби в асигнуваннях на оплату праці з нарахуваннями працівникам бюджетної сфери, проведення розрахунків за енергоносії та інші комунальні послуги.

5.Керівникам структурних підрозділів сільської ради посилити контроль за споживанням енергоресурсів і комунальних послуг виключно в межах затверджених асигнувань і доведених лімітів та прийняти міри для зменшення обсягів споживання бюджетними установами енергоносіїв.

6.Контроль за виконанням рішення покластина постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                   П.С.Мусієнко